Povezane vesti

Na Ju-Es openu kvalifikantkinja pobedila šampionku Vimbldona

Na Ju-Es openu kvalifikantkinja pobedila šampionku Vimbldona

Politika pre 21 dana
Četvrtog dana Otvorenog prvenstva SAD dobili smo najveću senzaciju, pošto je eliminisana aktuelna šampionka Vimbldona Barbora Krejčikova. Čehinja je u drugom kolu u Njujorku ispala od Rumunke Elene Gabrijele Ruse, i to u dva seta – 6:4, 7:5. Ruse… »
Međedović poražen na startu US opena od Mađara Marožana

Međedović poražen na startu US opena od Mađara Marožana

Vesti online pre 21 dana
Srpski teniser Hamad Međedović poražen je na startu US opena od Mađara Fabijana Marožana rezultatom 3:2, po setovima 2:6, 6:1, 3:6, 6:1, 6:4. Meč srpskog i mađarskog tenisera trajao je tri sata i 12 minuta. Međedović nije uspeo da ponovi uspeh sa… »
Šampionka Vimbldona šokantno eliminisana sa US opena, Zverev bez problema

Šampionka Vimbldona šokantno eliminisana sa US opena, Zverev bez problema

Sportske.net pre 20 dana
Češka teniserka Barbora Krejčikova, osma na svetu i pobednica Vimbldona, eliminisana je danas u drugom kolu US opena od Rumunke Elene-Gabrijele Ruse sa 6:4, 7:5. Krejčikova je stigla do četvrtfinala na US openu 2021. godine, godine kada je osvojila… »
Alkaraz: "Novak mi je jedan od malobrojnih prijatelja na turu"

Alkaraz: "Novak mi je jedan od malobrojnih prijatelja na turu"

Sportske.net pre 20 dana
Alkaraz se lako plasirao u drugo kolo US opena pobedom nad kvalifikantom Tuom sa 3:1 u setovima (6:2, 4:6, 6:3, 6:1). Španac je zadovoljan svojim izdanjem u prvom kolu. "Srećan sam zbog prolaza i zbog šanse da budem bolji u narednoj rundi. Lepo sam se… »
Senzacija na US openu - ispala šampionka Vimbldona!

Senzacija na US openu - ispala šampionka Vimbldona!

B92 pre 20 dana
Četvrtog dana Otvorenog prvenstva SAD dobili smo najveću senzaciju, pošto je eliminisana aktuelna šampionka Vimbldona Barbora Krejčikova. Čehinja je u drugom kolu u Njujorku ispala jer ju je pobedila Rumunka Elena Gabrijela Ruse, i to u dva seta –… »
Barbora Krejčikova eliminisana u drugom kolu Ju Es opena

Barbora Krejčikova eliminisana u drugom kolu Ju Es opena

Sportski žurnal pre 20 dana
Češka teniserka poražena oo Rumunke Elene Gabrijele Ruse. Češka teniserka Barbora Krejčikova nije uspela da se plasira u treće kolo Ju Es opena, pošto je večeras u drugom kolu poražena od Rumunke Elene Gabrijele Ruse 6:4, 7:5. Meč je trajao… »
Da li su Đoković i Alkaraz prijatelji? Španac poklopio novinara odgovorom koji nije očekivao

Da li su Đoković i Alkaraz prijatelji? Španac poklopio novinara odgovorom koji nije očekivao

Mondo pre 20 dana
Španac iskreno odgovorio novinaru na pitanje o svom prijateljstvu sa najvećim teniserom svih vremena. Španski teniser Karlos Alkaraz govorio je na US Openu o svom odnosu sa Novakom Đokovićem. Ceo svet zna da se oni odlično poznaju van terena, ali… »
Senzacija na US openu: Ispala šampionka Vimbldona Barbora Krejčikova!

Senzacija na US openu: Ispala šampionka Vimbldona Barbora Krejčikova!

Dnevnik pre 20 dana
Četvrtog dana Otvorenog prvenstva SAD dobili smo najveću senzaciju, pošto je eliminisana aktuelna šampionka Vimbldona Barbora Krejčikova. Čehinja je u drugom kolu u Njujorku ispala od Rumunke Elene Gabrijele Ruse, i to u dva seta – 6:4, 7:5. Ruse… »
Potpuna senzacija na US Openu: Titula Vimbldona ovde ne znači ništa - pakuj se i pravac kući!

Potpuna senzacija na US Openu: Titula Vimbldona ovde ne znači ništa - pakuj se i pravac kući!

Mondo pre 20 dana
Iako je bila jedna od glavnih favoritkinja za titulu, Barbora Krejčikova eliminisana je u 2. kolu US Opena u duelu protiv anonimne Rumunke. Češka teniserka Barbora Krejčikova eliminisana je u 2. kolu US Opena, u duelu protiv Rumunke Elene-Gabrijele… »
Veliko iznenađenje na Ju-Es openu: Šampionka Vimbldona elimiisana

Veliko iznenađenje na Ju-Es openu: Šampionka Vimbldona elimiisana

Večernje novosti pre 20 dana
Malo poznata rumunska teniserka, Elena Gabrijela Ruse uspela je da sa Ju-Es opena izbaci ovogodišnju osvajačicu Vimbldona, Barboru Krejčikovu iz Češke Republike u dva seta - 2:0 (6:4, 7:5). Foto: Profimedia Da stvar bude još neverovatnija, Gabrijela… »
Najveća senzacija na US openu do sada: Ispala ovogodišnja osvajačica Vimbldona u 2. kolu od kvalifikantkinje!

Najveća senzacija na US openu do sada: Ispala ovogodišnja osvajačica Vimbldona u 2. kolu od kvalifikantkinje!

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Apsolutna senzacija u drugom kolu US opena! Malo poznata rumunska teniserka, Elena Gabrijela Ruse uspela je da izbaci ovogodišnju osvajačicu Vimbldona, Barboru Krejčikovu iz Češke Republike u dva seta - 2:0 (6:4, 7:5)! Da stvar bude… »
Alkaraz: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

Alkaraz: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

Politika pre 20 dana
NjUJORK – Španski teniser Karlos Alkaraz rekao je da on i Novak Đoković imaju „stvarno dobro prijateljstvo” van terena. „Kad izađemo na teren, nema prijateljstva, ali posle toga, van terena, imam zaista dobre odnose sa mnogo igrača, a jedan… »
Nisu isti! Evo kako je publika na Ju-Es openu dočekala Novaka Đokovića, a kako Janika Sinera (video)

Nisu isti! Evo kako je publika na Ju-Es openu dočekala Novaka Đokovića, a kako Janika Sinera (video)

Večernje novosti pre 20 dana
Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, čitav svet… »
Alkaras: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

Alkaras: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

Sportski žurnal pre 20 dana
Đoković je u sedam međusobnih duela pobedio 21-godišnjeg Španca četiri puta. Španski teniser Karlos Alkaras rekao je da on i Novak Đoković (37) imaju "stvarno dobro prijateljstvo" van terena. - Kad izađemo na teren, nema prijateljstva, ali posle… »
Alkaraz otkrio detalje odnosa sa Đokovićem van terena, mnoge će iznenaditi

Alkaraz otkrio detalje odnosa sa Đokovićem van terena, mnoge će iznenaditi

Nova pre 20 dana
: Španski teniser Karlos Alkaraz rekao je da on i Novak Đoković imaju "stvarno dobro prijateljstvo" van terena. „Kad izađemo na teren, nema prijateljstva, ali posle toga, van terena, imam zaista dobre odnose sa mnogo igrača, a jedan od njih je i… »
Alkaraz: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

Alkaraz: Đoković i ja imamo stvarno dobro prijateljstvo van terena

IndeksOnline pre 20 dana
NJUJORK – Španski teniser Karlos Alkaraz rekao je da on i Novak Đoković imaju “stvarno dobro prijateljstvo” van terena. “Kad izađemo na teren, nema prijateljstva, ali posle toga, van terena, imam zaista dobre odnose sa mnogo igrača, a jedan… »
Lajović u stilu Nikole Jokića: "Srbi nisu veliki teniski fanovi, vole da pobeđuju sa Noletom"

Lajović u stilu Nikole Jokića: "Srbi nisu veliki teniski fanovi, vole da pobeđuju sa Noletom"

Sportske.net pre 20 dana
Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je prošle noći u prvom kolu US opena od Danila Medvedeva u tri seta. Žreb ga nije milovao, pa mu je dodelio bivšeg šampiona odmah na startu turnira i to je u ovom slučaju značilo i momentalni kraj za… »
Novi udar Kirjosa na Sinera: "Zašto je čekao pet meseci da otpusti fizija?"

Novi udar Kirjosa na Sinera: "Zašto je čekao pet meseci da otpusti fizija?"

B92 pre 20 dana
Već danima je priča o doping aferi Janika Sinera u centru pažnje kada je tenis u pitanju, konstantno se govori o tome, a sve više je komentara. Jedan od njih koji ne prestaje da napada Italijana jeste Nik Kirjos. Australijanac ne krije da je… »
Međedović poražen na startu od Mađara Marožana

Međedović poražen na startu od Mađara Marožana

Sportski žurnal pre 20 dana
Međedović nije uspeo da ponovi uspeh sa turnira u Štutgartu kada je savladao Mađara, koji se sada prvi put plasirao u drugo kolo gren slema. Srpski teniser Hamad Međedović poražen je na startu Ju-Es opena od Mađara Fabijana Marožana 3:2 (2:6… »
Alkaras prošao u drugo kolo, Vavrinka ispao

Alkaras prošao u drugo kolo, Vavrinka ispao

Sportski žurnal pre 20 dana
Alkaras, šampion Ju Es opena iz 2022. godine, će na Botika van den Zandshulpa. Španski teniser Karlos Alkaras prošao je u drugo kolo Ju Es opena pošto je savladao Australijanca Lija Tua 3:1 (6:2, 4:6, 6:3, 6:1), dok je veteran Sten Vavrinka… »
Medvedev o sinerovom dopingu u i đokovićevom uspehu u Parizu Samo se nadam da su pravila i tretmani isti za svakog tenisera…

Medvedev o sinerovom dopingu u i đokovićevom uspehu u Parizu Samo se nadam da su pravila i tretmani isti za svakog tenisera…

Dnevnik pre 20 dana
Danil Medvedev je savladao Dušana Lajovića u prvom kolu Ju-Es Opena i sada u narednom kolu čeka Fabijana Marošana iz Mađarske, koji je takođe eliminisao srpskog tenisera u 1. kolu - Hamada Međedovića. Posle meča, Medvedev je imao i zanimljivu… »
US open - Navijač mu rekao da igra protiv Alkaraza, pa je probao da ga namuči

US open - Navijač mu rekao da igra protiv Alkaraza, pa je probao da ga namuči

Sportske.net pre 20 dana
Španac Karlos Alkaras pobedio je u prvom kolu Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku Lija Tua iz Australije sa 3:1, po setovima 6:2, 4:6, 6:3, 6:1. Alkaras, treći teniser sveta, je posle dva sata i 44 minuta igre savladao 186. tenisera sveta koji ga je… »
"Nole i ja smo prijatelji, osim kad..." Kakve reči Karlosa Alkaraza o Novaku Đokoviću

"Nole i ja smo prijatelji, osim kad..." Kakve reči Karlosa Alkaraza o Novaku Đokoviću

Večernje novosti pre 20 dana
Španac Karlos Alkaraz pobedio je u prvom kolu Otvorenog prvenstva SAD u Njujorku Lija Tua iz Australije sa 3:1, po setovima 6:2, 4:6, 6:3, 6:1. Foto: Profimedia Alkaraz, treći teniser sveta, posle dva sata i 44 minuta igre savladao je 186. tenisera… »
Šta najveći noletov konkurent kaže o njihovom rivalstvu? „Onda nema prijateljstva!“

Šta najveći noletov konkurent kaže o njihovom rivalstvu? „Onda nema prijateljstva!“

Hot sport pre 21 dana
Vrlo je jasan bio mladi španac! Karlos Alkaraz je pričao o svom odnosu sa Novakom Đokovićem, koji se kreće između rivalstva i prijateljstva. Iako su obojica poznati po tome što se međusobno hvale, njihovi susreti na terenu donose intenzivne… »
Alkaras: Novak i ja imamo zaista dobro prijateljstvo

Alkaras: Novak i ja imamo zaista dobro prijateljstvo

Sport klub pre 21 dana
Prvu prepreku sigurno je prošao i preostali od tri velika favorita za titulu Karlos Alkaras. Pored meča sa kvalifikantom Tuom govorio je i o odnosu sa Novakom Đokovićem. Španac je pobedio 186. na ATP listi 3:1 (6:2, 4:6, 6:3, 6:1). – Srećan sam… »
Alkaras o Đokoviću: "Tu nema prijatelja"

Alkaras o Đokoviću: "Tu nema prijatelja"

B92 pre 21 dana
Karlos Alkaras je pričao o rivalstvu i prijateljstvu koje ima sa Novakom Đokovićem. Đoković i Alkaras često jedan drugome dele komplimente, ali to ne znači da nisu ljuti rivali na terenu. "Jasno je da imamo veliko rivalstvo. Svaki put kad izađemo… »

Vesti dana »