Povezane vesti

Vulin: Suvereno pravo svake zemlje je da kaže da neki ljudi nisu dobrodošli

Vulin: Suvereno pravo svake zemlje je da kaže da neki ljudi nisu dobrodošli

Politika pre 20 dana
PALE – Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas u Palama da liste lica kojima je zabranjen ulazak u Srbiju sačinjavaju na osnovu zakona i bezbednosne procene nadležni organi i istakao da svaka zemlja ima suvereno pravo da kaže da… »
Vulin o "spiskovima i zabranama": U Hrvatskoj je možda simpatično, u Srbiji nije!

Vulin o "spiskovima i zabranama": U Hrvatskoj je možda simpatično, u Srbiji nije!

Pravda pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas na Palama da liste lica kojima je zabranjen ulazak u Srbiju sačinjavaju nadležni organi na osnovu zakona i bezbednosne procene i istakao da svaka zemlja ima suvereno pravo da kaže da neki… »
Vulin: "Ne možete da nosite ustaške uniforme i da očekujete da mi ne smemo da vam kažemo da niste dobrodošli

Vulin: "Ne možete da nosite ustaške uniforme i da očekujete da mi ne smemo da vam kažemo da niste dobrodošli

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Potpredsednik Vlade Republike Srbije Aleksandar Vulin istakao je danas da pojedinci ne mogu da prave spotove u kojima nose ustaške uniforme i prave se da je to simpatično i da očekuju da mi ne smemo da im kažemo da nisu dobrodošli u… »
Vulin ponovo o spiskovima za verbalni delikt: Nisam ih sam pravio. Neki su molili Vučića da ih pusti u Srbiju jer gube mnogo…

Vulin ponovo o spiskovima za verbalni delikt: Nisam ih sam pravio. Neki su molili Vučića da ih pusti u Srbiju jer gube mnogo…

Nova pre 20 dana
: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je kako nije sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, već da su oni bili sačinjeni na osnovu bezbednosne procene. „Nikad niko ne sastavlja sam, imate nadležne organe koji kažu taj… »
Vulin o spiskovima i Severini: U mojoj zemlji nisi dobrodošla (VIDEO)

Vulin o spiskovima i Severini: U mojoj zemlji nisi dobrodošla (VIDEO)

Danas pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je kako nije sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, već da su oni bili sačinjeni na osnovu bezbednosne procene. „Nikad niko ne sastavlja sam, imate nadležne organe koji kažu taj i… »
Vulin o spiskovima i Severini: Možda je to super u Hrvatskoj, ali u mojoj zemlji nisi dobrodošla

Vulin o spiskovima i Severini: Možda je to super u Hrvatskoj, ali u mojoj zemlji nisi dobrodošla

N1 Info pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je kako nije sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, već da su oni bili sačinjeni na osnovu bezbednosne procene. „Nikad niko ne sastavlja sam, imate nadležne organe koji kažu taj i… »
Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

Politika pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekom licu ulazak u zemlju i ne mora da ima razloga za to. On je za TV Prva rekao da svi treba da se zapitamo u… »
Vulin o spiskovima i Severini: Možda je to super u Hrvatskoj, ali u mojoj zemlji nisi dobrodošla

Vulin o spiskovima i Severini: Možda je to super u Hrvatskoj, ali u mojoj zemlji nisi dobrodošla

Novi magazin pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je kako nije sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, već da su oni bili sačinjeni na osnovu bezbednosne procene. „Nikad niko ne sastavlja sam, imate nadležne organe koji kažu taj i… »
Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

Euronews pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekom licu ulazak u zemlju i ne mora da ima razloga za to. On je za TV Prva rekao da svi treba da se zapitamo u… »
"I mene zadrže na granici! Je l' sam ja Severina?" Dačić o pravu države da nekom onemogući ulazak u zemlju

"I mene zadrže na granici! Je l' sam ja Severina?" Dačić o pravu države da nekom onemogući ulazak u zemlju

Blic pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekom licu ulazak u zemlju i ne mora da ima razloga za to. On je za TV Prva rekao da svi treba da se zapitamo u… »
Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

Dačić: Svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekome ulazak u zemlju

RTV pre 20 dana
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da svaka država ima suvereno pravo da onemogući nekom licu ulazak u zemlju i ne mora da ima razloga za to. On je za TV Prva rekao da svi treba da se… »
Dačić jasan: "I mene zadrže na granici. Pa šta sam ja, Severina?"; "Država ima pravo"

Dačić jasan: "I mene zadrže na granici. Pa šta sam ja, Severina?"; "Država ima pravo"

B92 pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić na TV Prva osvrnuo se na "slučaj Severina". Dačić je istakao da svaka zemlja ima suvereno pravo da zabrani ulazak u državu i to bez ikakvog objašnjenja. "Mi samo da vidimo o… »
I mene zadrže na granici! Pa Šta sam ja, severina? Dačić: Država ima pravo da nekom onemogući ulazak u zemlju i ne…

I mene zadrže na granici! Pa Šta sam ja, severina? Dačić: Država ima pravo da nekom onemogući ulazak u zemlju i ne…

Kurir pre 20 dana
Spiskovi postoje otkad je policije ali samo za strance ne za domaće. Svaka zemlja u svetu ima suvereno pravo da te ne pusti da uđeš i to bez ikakvog objašnjenja. BEOGRAD - Šta izmišljaju gluposti? Kakvi spiskovi, spiskovi postoje otkad je policija… »

Vesti dana »