Povezane vesti

Cicipas: "Nisam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"

Cicipas: "Nisam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"

B92 pre 20 dana
Stefanos Cicipas beleži katastrofalne rezultate u poslednje vreme, a poslednji u nizu jeste eliminacija u prvom kolu US Opena. Od njega je bio bolji Australijanac Tanasi Kokinakis, koji ga je savladao u sa 3:1 u setovima. "Ja sam ništa u odnosu na… »
Najveći Novakomrzac uspeo u svojoj nameri! Ono što je Ben Rotenberg izveo za jedan dan - mnogi nisu očekivali

Najveći Novakomrzac uspeo u svojoj nameri! Ono što je Ben Rotenberg izveo za jedan dan - mnogi nisu očekivali

Večernje novosti pre 20 dana
Ben Rotenberg, poznati teniski novinar i osvedočeni Novakomrzac, koji je razapinjao Novaka Đokovića kad god mu je to odgovaralo, upao je u veliki problem iz koga nije mogao da se izvuče sam. Ali, rešio ga je za jedan dan - uz pomoć 367 ljudi… »
Novakove muke sa zemljacima u Njujorku

Novakove muke sa zemljacima u Njujorku

Vesti online pre 20 dana
Novak Đoković i Laslo Đere odmeriće snage u drugom kolu US opena, i kao što je rekao najtrofejniji igrač u istoriji – “jedan igrač iz Srbije sigurno će u treće kolo”. Đoković vs Srbi u Njujorku. Zanimljivo je da ni na jednom drugom grend… »
Najveći Novakov mrzitelj završio na sudu, sad moli za pomoć

Najveći Novakov mrzitelj završio na sudu, sad moli za pomoć

Nova pre 20 dana
: Teniski analitičar i novinar koji je poznat kao najveći kritičar Novaka Đokovića, nalazi se na sudu sa Aleksanderom Zverevim. Rotenberg je svestan da teško može da dobije parnicu protiv Zvereva, pa je pokrenuo akciju skupljanja novca sa sudske… »
Sunovrat o kome bruji teniski svet: "Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"

Sunovrat o kome bruji teniski svet: "Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"

Večernje novosti pre 20 dana
ŠTA se desilo sa Stefanosom Cicipasom? Dečko koji je mogao da igra na svakoj podlozi i da pobedi svakoga, preko noći je postao džak za udaranje. FOTO: Tanjug/AP Grk više ne može da prođe ni prvo kolo grend slem turnira, što se pokazalo i na Ju-Es… »
Cicipas: Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio

Cicipas: Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio

Sport klub pre 20 dana
Sa ocem kao trenerom, bez trenera, sa Markom Filipusisom kao trenerom, sa grčkim selektorom kao trenerom, bez trenera... šta god da Stefanos Cicipas izabere u poslednje vreme – završi se veoma loše. Sa Ju-Es opena je već eliminisan, a ni na ostalim… »
Najveći Novakov kritičar u problemu - ostao bez podrške u tužbi Zvereva

Najveći Novakov kritičar u problemu - ostao bez podrške u tužbi Zvereva

B92 pre 21 dana
Teniski novinar Ben Rotenberg, na našim prostorima najpoznatiji po konstantnom kritikovanju Novaka Đokovića, upao je u veliki problem iz koga se ne može izvući sam. Rotenberg je uzdrmao teniski svet u novembru 2020. kada je objavio prvi deo priče o… »
Rud: Janik, Karlos i Novak su glavni favoriti, ali…

Rud: Janik, Karlos i Novak su glavni favoriti, ali…

Sport klub pre 21 dana
Kasper Rud je najbolji dokaz teorije da se u tenisu nikad ništa ne zna sigurno. Tri puta je igrao finala gren slem turnira, a samo se jednom to koliko-toliko očekivalo od njega. Pogotovo je iznenađujuće bilo kada je 2022. stigao u finale Ju-Es opena… »
Nema da plati advokate! Oglasio se mrzitelj Novaka Đokovića i kuka nad svojom sudbinom

Nema da plati advokate! Oglasio se mrzitelj Novaka Đokovića i kuka nad svojom sudbinom

Večernje novosti pre 21 dana
KOLIKO je puta samo bio dežurni pljuvač Novaka Đokovića, jedva je čekao da se pojavi neka greščica Srbina da bi ga predstavio kao negativca. A sada... FOTO: Tanjug/AP Ben Rotenberg, poznati teniski novinar i osvedočeni novakomrzac, upao je u… »

Vesti dana »