Povezane vesti

"Čujem da se udala šesti put, užas šta mi rade!" Prvi put se oglasio gorštak Dane, progovorio o svim optužbama: Drama se…

"Čujem da se udala šesti put, užas šta mi rade!" Prvi put se oglasio gorštak Dane, progovorio o svim optužbama: Drama se…

Kurir pre 22 dana
"Ona je mene lažno optužila, a čujem i da se udala šesti put. Užas šta mi rade, mediji su me razvukli, napravili od mene nasilnika, prete mi stalno. Više ne čitam te komentare, vređaju me, i tamo u Bosni mediji svašta za mene pišu. Ja kriv… »
Prvi put se oglasio Dane, gorštak sa Golije: Žena me je lažno optužila, dete je kod mene, tu će i da ostane!

Prvi put se oglasio Dane, gorštak sa Golije: Žena me je lažno optužila, dete je kod mene, tu će i da ostane!

Telegraf pre 22 dana
Preporučujemo. " Ona je mene lažno optužila, a čujem i da se udala šesti put. Užas šta mi rade, mediji su me razvukli, napravili od mene nasilnika, prete mi stalno. Više ne čitam te komentare, vređaju me, i tamo u Bosni mediji svašta za mene… »
Prvo oglašavanje gorštaka Daneta nakon optužbi: "Ja ništa nisam kriv, a dete je kod mene i tu će i da ostane"

Prvo oglašavanje gorštaka Daneta nakon optužbi: "Ja ništa nisam kriv, a dete je kod mene i tu će i da ostane"

Mondo pre 22 dana
Prvo oglašavanje gorštaka Daneta nakon što ga je žena optužila za nasilje. "Ona je mene lažno optužila, a čujem i da se udala šesti put. Užas šta mi rade, mediji su me razvukli, napravili od mene nasilnika, prete mi stalno. Više ne čitam te… »

Vesti dana »