Povezane vesti

"Nadam se da ćemo opet popiti naše piće do kraja": Prijatelj Bore Đorđevića iz Slovenije: "On je naš zet"

"Nadam se da ćemo opet popiti naše piće do kraja": Prijatelj Bore Đorđevića iz Slovenije: "On je naš zet"

Blic 28.08.2024
Čuveni slovenački muzičar Vlado Kreslin decenijama poznaje Boru Đorđevića, a ovaj rok i folk umetnik za domaće medije prisetio se upoznavanja sa frontmenom Riblje čorbe. - Mi se poznajemo od kraja 80-ih godina. Imali su tad koncert u Dvorani… »
"Nadam se da ćemo opet popiti to naše piće do kraja" Za Kurir progovorio Borin prijatelj, evocirao uspomene i poslao snažnu…

"Nadam se da ćemo opet popiti to naše piće do kraja" Za Kurir progovorio Borin prijatelj, evocirao uspomene i poslao snažnu…

Kurir 28.08.2024
Čuveni slovenački muzičar Vlado Kreslin decenijama poznaje Boru Đorđevića, a ovaj rok i folk umetnik se za Kurir prisetio upoznavanja sa frontmenom Riblje čorbe. - Mi se poznajemo od kraja 80-ih godina. Imali su tad koncert u Dvorani Tivoli u… »
"Nadam se da ćemo popiti to piće do kraja!" Pevač iz Slovenije o Bori Čorbi i njegovom stanju: Znam da je..."

"Nadam se da ćemo popiti to piće do kraja!" Pevač iz Slovenije o Bori Čorbi i njegovom stanju: Znam da je..."

Telegraf 28.08.2024
Slovenački muzičar, Vlado Kreslin, decenijama poznaje Boru Đorđevića, a ovaj rok i folk umetnik prisetio se upoznavanja sa frontmenom grupe "Riblja čorba". - Mi se poznajemo od kraja 80-ih godina. Imali su tad koncert u Dvorani Tivoli u Ljubljani i… »

Vesti dana »