Povezane vesti

Ko bi rekao da su vršnjaci: Bora Đorđević i Miroslav Ilić su školski drugovi iz gimnazije

Ko bi rekao da su vršnjaci: Bora Đorđević i Miroslav Ilić su školski drugovi iz gimnazije

Story pre 20 dana
Srbija, ali i region, već danima prati informacije koje stižu iz Slovenije, gde je Bora Đorđević smešten u bolnicu i bori se za život. Brojne javne ličnosti uputile su reči podrške legendarnom rokeru, uz želju da se oporavi i vrati na scenu… »
"Mi smo školski drugari, videli smo se pre mesec dana": Miroslav Ilić pružio podršku Bori Đorđeviću

"Mi smo školski drugari, videli smo se pre mesec dana": Miroslav Ilić pružio podršku Bori Đorđeviću

Mondo pre 20 dana
Legendarni roker Bora Đorđević vodi svoju veliku bitku i trenutno je u bolnici u Sloveniji, gde poslednjih godina živi sa suprugom Dubravkom. Sada mu je podršku pružio i kolega Miroslav Ilić. Poštovaoci Borinog lika i dela, brojne kolege i… »
Miroslav skrhan vešću o Bori, otkrio kad su se poslednji put videli: "Život mu je ugrožen, tek sam saznao..."

Miroslav skrhan vešću o Bori, otkrio kad su se poslednji put videli: "Život mu je ugrožen, tek sam saznao..."

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Čuveni roker Bora Đorđević, frontmen grupe "Rilja čorba", trenutno je u teškom stanju. Zdravlje mu je ugroženo, zbog čega je primljen u bolnicu u Sloveniji, gde je priključen na kiseonik. Vest da je jedan od naših najboljih… »

Vesti dana »