Povezane vesti
Turista iz Srbije se utopio u Španiji: Otišao kod sina na odmor, sumnja se da je doživeo srčani udar
Kurir 28.08.2024
Turista iz Srbije (77) utopio se danas na plaži Rako u Kuljeri u Španiji. Kako prenosi portal levante-emv muškarac koji je nastradao letovao je u stanu svog sina. - Državljanin Srbije preminuo je jutros, na plaži Rako u Kuljeri. Urgentni centar je u… »
Srbin (77) se udavio u moru, otišao kod sina na odmor u Španiju
Telegraf 28.08.2024
Preporučujemo. Državljanin Srbije (77) udavio se u moru u Španiji, gde je boravio kod sina na odmoru. Tragedija se dogodila na plaži Raco de Kuljera kod Valensije u utorak ujutru. "Muškarac srpskog porekla koja je bio na letovanju u stanu svog sina… »
Vesti dana »
Bujične poplave u Nepalu i Tibetu: Više od 1.500 ljudi nestalo, među njima i državljanin Srbije, broj stradalih porastao na 165
Danas pre 12 minutajoš 62 povezane
"Svi smo svesni opasnosti koja dolazi za vikend": Situacija u Deliblatskoj peščari mirnija, ali prognozirani jaki udari vetra izazivaju zabrinutost
Insajder pre 2 minutajoš 38 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA Ruske snage na četiri kilometra od Slavjanska; napad na Krivi Rog i Zaporožje, eksplozije u Kijevu
RTV pre 3 satajoš 21 povezana
Rasprava poslanika sa ministarkom: Vi ste elementarna nepogoda, ko će vama da veruje kad ste tako obučeni
Beta pre 8 minutajoš 18 povezanih



