Povezane vesti
Žestok udar na Srbiju: Šiptari opet "falsifikuju" i ćarlijaju!
Pravda 28.08.2024
Nakon što je Pošta Kosova pustila u promet izdanje poštanskih marki "Bronzani jarac" tvrdeći da se ta figura čuva u Muzeju u Vranju, reagovalo je Ministarstvo kulture Srbije i ukazalo da je reč o još jednom pokušaju zloupotrebe kulturnog nasleđa i… »
Ministarstvo kulture: Priština nastavlja da falsifikuje istoriju i kulturu
RTV 28.08.2024
BEOGRAD - Ministarstvo kulture saopštilo je danas da osuđuje još jedan pokušaj zloupotrebe kulturnog nasleđa i upućivanja lažnih tvrdnji i insinuacija, sa ciljem promocije jednostrano proglašene nezavisnosti tzv. "Kosova" i kreiranja nepostojećeg… »
Ministarstvo kulture: Priština nastavlja da falsifikuje istoriju i kulturu
Euronews 28.08.2024
Ministarstvo kulture saopštilo je danas da osuđuje još jedan pokušaj zloupotrebe kulturnog nasleđa i upućivanja lažnih tvrdnji i insinuacija, sa ciljem promocije jednostrano proglašene nezavisnosti tzv. "Kosova" i kreiranja nepostojećeg kulturnog… »
Vesti dana »
Delez se oglasio o pokretanju arbitraže: Odluku nismo doneli olako, primena uredbe o maržama je dovela do značajnih gubitaka (VIDEO)
Insajder pre 3 satajoš 32 povezane
Crvena zvezda pala u punoj Areni: Makabi uz mnogo sreće slavio u Beogradu!
Hot sport pre 34 minutajoš 50 povezanih
Srpska zastava se predstavila u Italiji - Anja i Miloš zaviorili trobojku FOTO
B92 pre 34 minutajoš 51 povezana
Akcije zaplene droge širom Srbije: Kako izgleda borba protiv narkotika?
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 32 povezane




