Povezane vesti

Slavica Ćukteraš u borbi za starateljstvo: Raspadam se, ćerka je pod velikim stresom!

Slavica Ćukteraš u borbi za starateljstvo: Raspadam se, ćerka je pod velikim stresom!

Svet plus pre 22 dana
Pevačica Slavica Ćukteraš suočavala se sa teškom pravnom bitkom za starateljstvo nad ćerkom, četiri godine nakon razvoda od bivšeg supruga Vladimira Avramova. U emotivnoj ispovesti, Slavica otkriva kroz šta je prošla, dok njena ćerka Viktorija… »
"Socijalno mi je došlo na vrata" Pevačica se razvela od golmana, a onda prošla kroz agoniju: "Dete je bilo u stresu"

"Socijalno mi je došlo na vrata" Pevačica se razvela od golmana, a onda prošla kroz agoniju: "Dete je bilo u stresu"

Kurir pre 22 dana
Pevačica Slavica Ćukteraš nakon razvoda od bivšeg golmana Vladimira Avramova započela je borbu za starateljstvo nad njihovom ćerkom Viktorijom. Slavica je nedavno progovorila o bolnoj temi i otkrila kroz šta je prolazila. - Jako mi je teško… »
"Socijalno mi je došlo na vrata": Naša pevačica se razvela od golmana, a onda prošla kroz agoniju zbog borbe ta…

"Socijalno mi je došlo na vrata": Naša pevačica se razvela od golmana, a onda prošla kroz agoniju zbog borbe ta…

Blic pre 22 dana
Pevačica Slavica Ćukteraš nakon razvoda od bivšeg golmana Vladimira Avramov započela je borbu za starateljstvo nad njihovom ćerkom Viktorijom. Slavica je nedavno u emisiji "Ceca show" progovorila o bolnoj temi i otkrila kroz šta je prolazila. -… »

Vesti dana »