Povezane vesti

„Nisam to smeo da mu stavim u grob, napravio sam glupost“: Niggor priznaje da se gorko kaje zbog jedne stvari

„Nisam to smeo da mu stavim u grob, napravio sam glupost“: Niggor priznaje da se gorko kaje zbog jedne stvari

Nova pre 22 dana
: Igor Lazić poznatiji kao Niggor jedini je preostali član nekada popularne grupe Montenigers. Dušan Nikolić je preminuo nedugo po objavljivanju albuma „Tajna marenda“ koji je izašao 1996, dok je Nebojša Saveljić poginuo u saobraćajnoj… »
Hteo sam da Na drugom svetu sluša taj CD Niggor priznao da se kaje: "Nisam smeo to da mu stavim u grob”

Hteo sam da Na drugom svetu sluša taj CD Niggor priznao da se kaje: "Nisam smeo to da mu stavim u grob”

Dnevnik pre 23 dana
Igor Lazić poznatiji kao Niggor jedini je preostali član nekada popularne grupe Montenigers. Dušan Nikolić je preminuo nedugo po objavljivanju albuma "Tajna marenda" koji je izašao 1996, dok je Nebojša Saveljić poginuo u saobraćajnoj nesreći tri… »
"Napravio sam glupost, nisam smeo to da mu stavim u grob": Bolna priča Igora Lazića, činom "zakopao" karijeru?

"Napravio sam glupost, nisam smeo to da mu stavim u grob": Bolna priča Igora Lazića, činom "zakopao" karijeru?

Telegraf pre 23 dana
Preporučujemo. Jedini preostali član nekada popularne grupe " Montenigers", Igor Lazić, poznatiji kao Niggor, svojevremeno je ispričao jednu neobičnu situaciju, koja se desila na sahrani Dušana Nikolića, bivšeg člana pomenute grupe. - Na… »

Vesti dana »