Povezane vesti

Dačić: Platforma „Pronađi me" nije aktivirana, dečak pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma „Pronađi me" nije aktivirana, dečak pronađen i vraćen porodici

Politika pre 23 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me“, u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka… »
Tabloidi objavili da je pokrenut sistem „Pronađi me“, MUP demantovao

Tabloidi objavili da je pokrenut sistem „Pronađi me“, MUP demantovao

N1 Info pre 22 dana
Večeras, nešto pre 22 časa, na sajtovima tabloida Telegraf i Alo pojavila se vest da je aktiviran sistem "Pronađi me" i da se traga za devetogodišnjim detetom koja je duboko uznemirala javnost. Za N1 potvrđeno je iz MUP-a da sistem nije aktiviran, a… »
Ministar apeluje na medije: Nije aktiviran sistem „Pronađi me“, pridržavajte se zvaničnih saopštenja

Ministar apeluje na medije: Nije aktiviran sistem „Pronađi me“, pridržavajte se zvaničnih saopštenja

N1 Info pre 22 dana
Povodom vesti koju su Telegraf i Alo objavili na svojim sajtovima da je nestalo devetogodišnje dete i da je aktiviran sistem MUP-a "Pronađi me", ministar policije Ivica Dačić kaže za N1 da je u pitanju dezinformacija i da sistem nije pokretan… »
Igor Jurić: Zloupotreba sistema „Pronađi me“ može da ima tragične posledice

Igor Jurić: Zloupotreba sistema „Pronađi me“ može da ima tragične posledice

N1 Info pre 22 dana
Povodom vesti koju su Telegraf i Alo objavili na svojim sajtovima da je nestalo devetogodišnje dete i da je aktiviran sistem MUP-a "Pronađi me", Igor Jurić je za N1 rekao da je lažno objavljivanje vesti o pokretanju sistema "Pronađi me" izuzetno… »
Tabloidi objavili da je pokrenut sistem "Pronađi me", Dačić demantovao

Tabloidi objavili da je pokrenut sistem "Pronađi me", Dačić demantovao

Radio 021 pre 22 dana
Tabloidi Alo i Telegraf su nešto pre 22 časa objavili da je aktiviran sistem "Pronađi me", ali ministar policije Ivica Dačić demantuje ove navode. Na sajtu Telegrafa objavljena je vest kako je nestao dečak u Srbiji i da je aktiviran sistem "Pronađi… »
Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) pronađen i vraćen porodici

RTV pre 22 dana
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me“, u slučaju nestanka devetogodišnjeg… »
Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) iz Beograda pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) iz Beograda pronađen i vraćen porodici

Euronews pre 22 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me", u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka… »
Sistem „Pronađi me“ večeras nije aktiviran

Sistem „Pronađi me“ večeras nije aktiviran

Nova pre 22 dana
: Večeras, nešto pre 22 časa, na sajtovima tabloida Telegraf i Alo pojavila se vest da je aktiviran sistem "Pronađi me" i da se traga za devetogodišnjim detetom koja je duboko uznemirala javnost. Za N1 potvrđeno je iz MUP-a da sistem nije aktiviran… »
Igor Jurić: Zloupotreba sistema „Pronađi me“ može da ima tragične posledice

Igor Jurić: Zloupotreba sistema „Pronađi me“ može da ima tragične posledice

Novi magazin pre 22 dana
Povodom vesti koju su Telegraf i Alo objavili na svojim sajtovima da je nestalo devetogodišnje dete i da je aktiviran sistem MUP-a "Pronađi me", Igor Jurić je za N1 rekao da je lažno objavljivanje vesti o pokretanju sistema "Pronađi me" izuzetno… »
Oglasio se ministar: "Platforma 'Pronađi me' nije aktivirana, dečak brzo pronađen"

Oglasio se ministar: "Platforma 'Pronađi me' nije aktivirana, dečak brzo pronađen"

B92 pre 22 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me", u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka. On… »
Dačić: Devetogodišnji dečak pronađen i vraćen porodici

Dačić: Devetogodišnji dečak pronađen i vraćen porodici

Kurir pre 22 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija da je aktiviran sistem „Pronađi me“, uslučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka, koji je brzo pronađen i vraćen porodici… »
Dačić: Platforma "Pronađi me“ nije aktivirana, devetogodišnji dečak pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma "Pronađi me“ nije aktivirana, devetogodišnji dečak pronađen i vraćen porodici

Telegraf pre 22 dana
Preporučujemo. Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem „Pronađi me“, u slučaju nestanka… »

Vesti dana »