Povezane vesti

Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak pronađen i vraćen porodici

RTS pre 19 dana
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se u sredu pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me", u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka, koji je brzo pronađen i vraćen porodici… »
Dačić demantovao pisanje pojedinih medija: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak vraćen porodici

Dačić demantovao pisanje pojedinih medija: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak vraćen porodici

Insajder pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se u sredu pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me“, u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka… »
Ministar demantovao da pokrenut sistem „Pronađi me“: Nije aktiviran, apelujem pridržavajte se zvaničnih saopštenja

Ministar demantovao da pokrenut sistem „Pronađi me“: Nije aktiviran, apelujem pridržavajte se zvaničnih saopštenja

Danas pre 20 dana
Povodom vesti koju su tabloidi objavili na svojim sajtovima da je nestalo devetogodišnje dete i da je aktiviran sistem MUP-a „Pronađi me“, ministar policije Ivica Dačić kaže za N1 da je u pitanju dezinformacija i da sistem nije pokretan. „Nije… »
Ministar demantovao da je pokrenut sistem „Pronađi me“: Nije aktiviran, apelujem pridržavajte se zvaničnih saopštenja

Ministar demantovao da je pokrenut sistem „Pronađi me“: Nije aktiviran, apelujem pridržavajte se zvaničnih saopštenja

Danas pre 20 dana
Povodom vesti koju su tabloidi objavili na svojim sajtovima da je nestalo devetogodišnje dete i da je aktiviran sistem MUP-a „Pronađi me“, ministar policije Ivica Dačić kaže za N1 da je u pitanju dezinformacija i da sistem nije pokretan. „Nije… »
Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) pronađen i vraćen porodici

Dačić: Platforma "Pronađi me" nije aktivirana, dečak (9) pronađen i vraćen porodici

Blic pre 20 dana
Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je netačna informacija koja se večeras pojavila u pojedinim medijima da je aktiviran sistem "Pronađi me", u slučaju nestanka devetogodišnjeg dečaka… »
Tabloidi objavili da je pokrenut sistem „Pronađi me“, MUP demantovao

Tabloidi objavili da je pokrenut sistem „Pronađi me“, MUP demantovao

Danas pre 20 dana
Večeras, nešto pre 22 časa, na sajtovima tabloida Telegraf, Kurir, Alo pojavila se vest da je aktiviran sistem „Pronađi me“ i da se traga za devetogodišnjim detetom koja je duboko uznemirala javnost. Za N1 potvrđeno je iz MUP-a da sistem nije… »

Vesti dana »

Šta znamo o eksplozijama Hezbolahovih pejdžera

Šta znamo o eksplozijama Hezbolahovih pejdžera

BBC News pre 42 minutajoš 38 povezanih
Upozorenje za Sbiju: Oglasili se

Upozorenje za Sbiju: Oglasili se

B92 pre 6 minutajoš 13 povezanih
Istorijski debakl: Dinamo primio devet golova od Bajerna

Istorijski debakl: Dinamo primio devet golova od Bajerna

Politika pre 6 minutajoš 12 povezanih
Severna Koreja ispalila nekoliko balističkih raketa

Severna Koreja ispalila nekoliko balističkih raketa

Insajder pre 1 satjoš 8 povezanih