Povezane vesti
Liderka opozicije Venecuele: Nateraćemo Madura da popusti
Danas 29.08.2024
Liderka venecuelanske opozicije Marija Korina Mačado rekla je danas stotinama pristalica na mitingu u Karakasu da će opozicija „naterati (predesednika države Nikolasa Madura) da popusti“ „Nateraćemo ga da popusti“, rekla je Mačado u vezi sa Madurom čiju… »
Protesti u Venecueli Liderka opozicije: Nateraćemo Madura da popusti
Kurir 29.08.2024
Liderka venecuelanske opozicije Marija Korina Mačado rekla je danas stotinama pristalica na mitingu u Karakasu da će opozicija "naterati predesednika države Nikolasa Madura da popusti". "Oni (vlasti) kažu da režim neće popustiti. Znate šta? Mi ćemo ga… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Putin hoće ovo da bi prekinuo rat: Od Trampa traži samo jedno, predstavio ceo plan: "On mu zapravo poručuje..."
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Tenzije na severu Kosova: Jednoj osobi pritvor zbog pretnji tokom Džez festivala, druga puštena uz izrečenu kaznu
Blic pre 6 satijoš 1 povezana