Povezane vesti

EU i njenim članicama potrebna je snažna i demokratska Srbija u njihovom okrilju

EU i njenim članicama potrebna je snažna i demokratska Srbija u njihovom okrilju

Politika pre 20 dana
Čast mi je što dolazim u Srbiju na poziv predsednika Vučića posle prve posete u kojoj sam bio, ima već pet godina, s ambicijom da ponovno povežem niti jednog davnašnjeg prijateljstva, koje se kalilo na frontu Prvog svetskog rata sa još živim… »
Autorski tekst emanuela Makrona pred dolazak u Beograd: EU i njenim članicama je potrebna snažna i demokratska Srbija

Autorski tekst emanuela Makrona pred dolazak u Beograd: EU i njenim članicama je potrebna snažna i demokratska Srbija

Kurir pre 20 dana
Pred dolazak u Beograd, francuski predsednik Emanuel Makron obratio se građanima Srbije, tekstom koji je medijima dostavljen iz Predsedništva Francuske. Na početku svog obraćanja, Makron je rekao da mu je čast što dolazi u Srbiju na poziv… »
Autorski tekst Emanuela Makrona pred posetu Srbiji: Svojom ponositom istorijom pripadate Evropi

Autorski tekst Emanuela Makrona pred posetu Srbiji: Svojom ponositom istorijom pripadate Evropi

Mondo pre 20 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron napisao je autorski tekst pred posetu Srbiji. Pred dolazak u Beograd, francuski predsednik Emanuel Makron obratio se građanima Srbije, tekstom koji je medijima dostavljen iz Predsedništva Francuske. Na početku svog… »
Makron: Dragi građani Srbije...

Makron: Dragi građani Srbije...

B92 pre 20 dana
Pred dolazak u Beograd, francuski predsednik Emanuel Makron obratio se građanima Srbije, tekstom koji je medijima dostavljen iz Predsedništva Francuske. Na početku svog obraćanja, Makron je rekao da mu je čast što dolazi u Srbiju na poziv… »
Poruka građanima Srbije predsednika Francuske Emanuela Makrona

Poruka građanima Srbije predsednika Francuske Emanuela Makrona

Danas pre 20 dana
Čast mi je što dolazim u Srbiju na poziv predsednika Vučića posle prve posete u kojoj sam bio ima već pet godina, sa ambicijom da ponovno povežem niti jednog davnašnjeg prijateljstva, koje se kalilo na frontu Prvog svetskog rata sa još uvek živim… »

Vesti dana »