Povezane vesti

Brnabić: Neću moći spavati jer Severina neće doći u Srbiju dok je Vučić na vlasti

Brnabić: Neću moći spavati jer Severina neće doći u Srbiju dok je Vučić na vlasti

SEEbiz pre 19 dana
BEOGRAD - Predsjednica skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da su hrvatsku pjevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošli tjedan da bi je "ispitivali o litiju" i o njenom stavu o "genocidu u… »
Nebojša Krstić kritikovao Anu Brnabić zbog izjave o pevačici Severini

Nebojša Krstić kritikovao Anu Brnabić zbog izjave o pevačici Severini

Danas pre 19 dana
Nebojša Krstić, marketinški stručnjak, koji je nekada bio blizak predsedniku Srbije Borisu Tadiću, a sada je blizak Aleksandru Vučić, kritikovao je izjavu Ane Brnabić, predsednice Narodne skupštine, o hrvatskoj pevačici Severini. Nebojša… »
Brnabić: Mnogo mi je žao što Severina neće doći u Srbiju, neću moći da spavam

Brnabić: Mnogo mi je žao što Severina neće doći u Srbiju, neću moći da spavam

Danas pre 19 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su hrvatsku pevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošle nedelje da bi je „ispitivali o litijumu“ i o njenom stavu o „genocidu u… »
Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je ispitivali o litijumu i Srebrenici

Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je ispitivali o litijumu i Srebrenici

N1 Info pre 20 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da su hrvatsku pevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošle nedelje da bi je "ispitivali o litijumu" i o njenom stavu o "genocidu u Srebrenici"… »
Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je "ispitivali o litijumu", policajci su hteli da čuju šta ona ima da kaže

Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je "ispitivali o litijumu", policajci su hteli da čuju šta ona ima da kaže

NIN pre 20 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su hrvatsku pevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošle nedelje da bi je "ispitivali o litijumu" i o njenom stavu o "genocidu u Srebrenici"… »
Brnabić: Mnogo mi je žao što Severina neće u Srbiju, neću moći da spavam zbog toga

Brnabić: Mnogo mi je žao što Severina neće u Srbiju, neću moći da spavam zbog toga

Radio 021 pre 20 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da su hrvatsku pevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošle nedelje da bi je "ispitivali o litijumu". Takođe, dodala je da su je ispitivali i o njenom… »
"Važnije im je šta kažu Severina i Topalko nego direktor instituta" Brnabić: Pa, dajte da i mi nešto naučimo o tom…

"Važnije im je šta kažu Severina i Topalko nego direktor instituta" Brnabić: Pa, dajte da i mi nešto naučimo o tom…

Kurir pre 20 dana
" Gospođica Severina je zadržana na jednom razgovoru... Ja sam rekla, ne znam šta su tamo pričali s njom, dala je podršku litijumu, možda su hteli da čuju šta ona ima naučno utemeljeno da kaže o litijumu pa ćemo mi sad da uporedimo šta je… »
Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je 'ispitivali o litijumu'

Brnabić: Severinu zaustavili na granici da bi je 'ispitivali o litijumu'

Novi magazin pre 20 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da su hrvatsku pevačicu Severinu Vučković srpski policajci zadržali na srpsko-hrvatskoj granici prošle nedelje da bi je "ispitivali o litijumu" i o njenom stavu o "genocidu u Srebrenici"… »

Vesti dana »