Povezane vesti

Na sebi imao samo pelenicu, roditelja nigde: Mališa (3) pronađen potpuno sam u parku u Tivtu

Na sebi imao samo pelenicu, roditelja nigde: Mališa (3) pronađen potpuno sam u parku u Tivtu

Kurir 29.08.2024
Pretpostavlja se da je dečak samo izašao iz stana, jer na sebi nema garderobu, već samo pelenu. Dečak (3) pronađen je kako potpuno sam luta parkom u Tivtu, obučen samo u pelene. Službenici odeljenja bezbednosti Tivat, zajedno sa kolegama iz… »
Dečak (3) pronađen sam u parku u tivtu: Na sebi ima samo pelenu

Dečak (3) pronađen sam u parku u tivtu: Na sebi ima samo pelenu

Večernje novosti 29.08.2024
SLUŽBENICI odeljenja bezbednosti Tivat, zajedno sa kolegama iz Komunalne policije, pronašli su dečaka, starosti oko tri godine, u parku, saopštio je načelnik OB Tivat Miodrag Knežević. Foto: Ilustracija Knežević je kazao da se pretpostavlja da je… »
Dete staro 3 godine pronađeno kako samo luta parkom u Tivtu: Na sebi ima samo pelenu, roditelja nema nigde

Dete staro 3 godine pronađeno kako samo luta parkom u Tivtu: Na sebi ima samo pelenu, roditelja nema nigde

Blic 29.08.2024
Službenici Odjeljenja bezbednosti Tivat, zajedno sa kolegama iz Komunalne policije, jutros su pronašli dečaka, starog oko tri godine, u parku preko puta jednog od hotela u Ulici 21. novembra u Tivtu. Dečak je sa ruskog govornog područja, a… »
Dečak (3) pronađen sam u parku u Tivtu: Na sebi ima samo pelenu, roditelja nigde nema

Dečak (3) pronađen sam u parku u Tivtu: Na sebi ima samo pelenu, roditelja nigde nema

Telegraf 29.08.2024
Preporučujemo. Dečak (3) pronađen je kako sam luta u parku u Tivtu, obučen samo u pelene. Službenici odeljenja bezbednosti Tivat, zajedno sa kolegama iz Komunalne policije pronašli su dečaka u parku preko puta Montenegrina, saopštio je za Portal… »

Vesti dana »