Povezane vesti

Fudbaleri Panatinaikosa, Betisa i Čelsija izborili plasman u Ligu konferencija

Fudbaleri Panatinaikosa, Betisa i Čelsija izborili plasman u Ligu konferencija

Politika pre 20 dana
Fudbaleri Panatinaikosa izborili su plasman u Ligu konferencija pošto su večeras na svom terenu pobedili Lans rezultatom 2:0 u revanš meču plej-ofa ovog takmičenja. Lans je u prvom meču koji je odigran prošle nedelje u Francuskoj slavio rezultatom… »
Srpska katastrofa

Srpska katastrofa

B92 pre 20 dana
Poraz TSC-a od Makabija ukupnim rezultatom 8:1 u kvalifikacijama za Ligu Evropu je drugi najubedljiviji poraz jednog srpskog kluba ikada u Evropi. Nakon što je crne stranice evropske istorije ispisao Partizan postavši prvi klub ikada koji je u jednoj… »
Lazetić peticom ispratio “svoj” TSC u Ligu konferencije (foto)

Lazetić peticom ispratio “svoj” TSC u Ligu konferencije (foto)

Sportski žurnal pre 20 dana
Ekipa iz Bačke Topole u dvomeču primila osam golova od Makabija. Fudbaleri TSC-a nisu uspeli da se plasiraju u Ligu Evrope, večeras su na svom terenu poraženi od Makabija iz Tel Aviva 1:5 u revanu plej-ofa ovog takmičenja. Makabi je izborio plasman u… »
TSC se obrukao: Primio osam golova u dvomeču kvalifikacija za Ligu Evrope!

TSC se obrukao: Primio osam golova u dvomeču kvalifikacija za Ligu Evrope!

Dnevnik pre 20 dana
Fudbaleri TSC-a doživeli su katastrofu u revanš meču plej-ofa za Ligu Evrope. Ekipa Makabija, koju s klupe predvodi bivši trener superligaša iz Bačke Topole, Žarko Lazetić, slavila je na TSC areni sa čak 5:1. Kako je u prvoj utakmici u mađarskom… »
Što je mnogo, mnogo je: TSC doživeo debakl kod kuće protiv ekipe Žarka Lazetića! (foto)

Što je mnogo, mnogo je: TSC doživeo debakl kod kuće protiv ekipe Žarka Lazetića! (foto)

Hot sport pre 19 dana
Osam golova su primili u dva meča, a dali samo jedan! Fudbaleri TSC su u tekućoj sezoni evropskog takmičenja završili svoje ambicije u Ligi Evrope, ali će se i dalje takmičiti u Ligi konferencija nakon što su na svom terenu pretrpeli teški poraz… »
Surovi Lazetić bez milosti na TSC areni: Makabi slavio 5:1!

Surovi Lazetić bez milosti na TSC areni: Makabi slavio 5:1!

Sport klub pre 19 dana
Fudbaleri TSC-a doživeli su katastrofu u revanš meču plej-ofa za Ligu Evrope. Ekipa Makabija, koju s klupe predvodi bivši trener superligaša iz Bačke Topole, Žarko Lazetić, slavila je na TSC areni sa čak 5:1. Kako je u prvoj utakmici u mađarskom… »
TSC se obrukao - primio osam golova u porazu za pamćenje!

TSC se obrukao - primio osam golova u porazu za pamćenje!

B92 pre 19 dana
Fudbaleri TSC-a poraženi su od Makabija rezultatom 5:1 u drugom meču kvalifikacija za Ligu Evrope. Fudbaleri TSC poraženi su od Makabija ukupnim rezultatom 8:1 u dvomeču poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. To znači da će srpski predstavnik… »
Ovakav TSC nije konkurentan ni u SLS - Makabi se iživljavao, Topolčani zvižducima ispraćeni u Ligu konferencija

Ovakav TSC nije konkurentan ni u SLS - Makabi se iživljavao, Topolčani zvižducima ispraćeni u Ligu konferencija

Sportske.net pre 19 dana
Fudbaleri TSC igraće u Ligi konferencija u tekućoj sezoni pošto su i u Bačkoj Topoli pretrpeli ubedljiv poraz od Makabija iz Tel Aviva 1:5 (0:3) u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope. Tako je tim Žarka Lazetića uspeo da se plasira u drugo po redu… »
''Emotivna utakmica za mene, ali...'' Žarko Lazetić pred meč TSC-a i Makabija u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope

''Emotivna utakmica za mene, ali...'' Žarko Lazetić pred meč TSC-a i Makabija u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope

Večernje novosti pre 19 dana
Fudbaleri TSC-a i Makabija danas igraju odlučujući meč za plasman u Ligu Evrope. Žarko Lazetić trener izraelske ekipe se vraća na mesto uspeha, pošto je prethodne dve i po godine vodio ekipu iz Bačke Topole. FOTO: M. Vukadinović Makabi ima veliku… »
Lazetić emotivan pred revanš: „Za taj klub me vežu najlepša sećanja!“

Lazetić emotivan pred revanš: „Za taj klub me vežu najlepša sećanja!“

Hot sport pre 19 dana
Ako neko poznaje TSC, onda je to Lazetić. U okviru revanš susreta za plasman u Ligu Evrope, ekipa Makabija iz Tel Aviva gostuje TSC-u. Na klupi izraelskog tima je čovek koji je svoje najveće trenske uspehe napravio upravo na klupi TSC-a, pa nema… »
Čančarević: Ozbiljni do kraja

Čančarević: Ozbiljni do kraja

Sportski žurnal pre 19 dana
Jermenska noa predvođena Srbima nosi tri gola prednosti na revanš slovačkom Ružomberoku. Noa koja je najprijatnije iznenađenje kvalifikacija je u prvom meču slavila protiv Ružomberoka 3:0 i napravila tri velika koraka ka plasmanu u grupnu fazu Lige… »
Lazetićev emotivni povratak: "Nećemo biti statisti"

Lazetićev emotivni povratak: "Nećemo biti statisti"

Sportske.net pre 19 dana
Srpski trener na klubi Makabi Tel Aviva Žarko Lazetić vraća se u grad i stadion na kom je stekao ime. Makabi dolazi u Bačku Topolu sa prednošću od 3:0 na revanš kvalifikacija za Ligu Evrope. "Sigurno da će biti emotivna utakmica za mene, ali ja… »
Lazetić: Emotivna utakmica za mene, ali ja sam profesionalac

Lazetić: Emotivna utakmica za mene, ali ja sam profesionalac

Sport klub pre 20 dana
Žarko Lazetić se vraća na mesto uspeha u Bačku Topolu gde je dve i po godine imao zapažene rezultate sa ekipom TSC-a što mu je uostaolom i pomoglo da danas bude trener Makabija. Izraelci su strekli veliku prednost posle prve utakmice u Mađarskoj… »
TSC: Nemamo šta da izgubimo, možemo mnogo da dobijemo

TSC: Nemamo šta da izgubimo, možemo mnogo da dobijemo

Sport klub pre 20 dana
Praznik fudbala u Bačkoj Topoli. TSC na svom stadionu dočekuje Makabi Tel Aviv u revanš meču plej-ofa Lige Evrope uz obećanje da će pred domaćom publikom na TSC areni dati maksimum i biti dostojan protivnik u ovom teškom duelu. Makabi dolazi u… »
TSC dočekuje Makabi - Klafurić: Moguće iznenađenje (21.00, sastavi)

TSC dočekuje Makabi - Klafurić: Moguće iznenađenje (21.00, sastavi)

Sportski žurnal pre 20 dana
TSC večeras protiv Izraelaca juri tri gola minusa iz prvog meča, vera u podvig ne napušta Bačkotopolčane. Ko u čuda veruje, čuda i stvara. Staru narodnu izreku pokušaće večeras da primene fudbaleri TSC-a. Bačkotopolčani su zahvaljujući porazu… »
Lazetić pred TSC: "Biće emotivno"

Lazetić pred TSC: "Biće emotivno"

B92 pre 20 dana
Trener Makabija Žarko Lazetić bio je na konferenciji za medije pred revanš duel protiv ekipe TSC. Tim iz Izraela ima veliku prednost od 3:0 pred revanš meč protiv ekipe iz Bačke Topole, koju je do skora trenira Lazetić. "Sigurno da će biti… »
Lazetić: Kao da nismo pobedili u prvoj utakmici! Revivo: Mogu i nama da isključe dva igrača

Lazetić: Kao da nismo pobedili u prvoj utakmici! Revivo: Mogu i nama da isključe dva igrača

Sportski žurnal pre 20 dana
Šef stručnog štaba Makabija iz Tel Aviva večeras se vraća na TSC arenu, gde je ostvario najveće trenerske uspehe. Makabi se večeras vraća na TSC arenu, gde je prošle sezone bio domaćin u Ligi konferencije. Žarko Lazetić vodiće tim iz Tel… »

Vesti dana »