Povezane vesti

"Pokušao sam sebi da oduzmem život": Teška ispovest pevača iz "Operacije trijumf"

"Pokušao sam sebi da oduzmem život": Teška ispovest pevača iz "Operacije trijumf"

Mondo pre 19 dana
Vukašin Brajić priznao je da je imao problema zbog kojih je pokušao da sebi oduzme život. Pevača Vukašina Brajića svi znaju iz popularnog rijalitija "Operacija trijumf". Kao mladi muzičar osvojio je srca mnogih devojaka, a nakon rijalitija gotovo… »
Bojan Tomović nije jedini, i ovaj poznati pevač pokušao je da izvrši somoubistvo

Bojan Tomović nije jedini, i ovaj poznati pevač pokušao je da izvrši somoubistvo

Svet & Skandal pre 19 dana
Ispovest Vukašina Brajića tera suze na oči Muzičar Vukašin Brajić popularnost je stekao učešćem u muzičkom rijaliti šouu “Operacija trijumf”. Kako se poslednjih godina nije mnogo pojavljivao u javnosti malo ko je znao kroz šta prolazi u… »
"Pokušao sam sebi da oduzmem život": Pevač se borio sa depresijom, dugo ga nije bilo, sada otkrio kroz šta je prolazio…

"Pokušao sam sebi da oduzmem život": Pevač se borio sa depresijom, dugo ga nije bilo, sada otkrio kroz šta je prolazio…

Blic pre 19 dana
Pop-rok pevač Vukašin Brajić, postao je poznat nakon učešća u "Operaciji trijumf" gde je osvojio drugo mesto, a nakon toga se povukao iz javnosti. Pevač je sada u jednom podkastu progovorio o svom životu i otkrio da se borio sa depresijom, te da… »
Vukašin Brajić o depresiji i borbi: Kako sam pokušao da oduzmem sebi život

Vukašin Brajić o depresiji i borbi: Kako sam pokušao da oduzmem sebi život

Svet plus pre 19 dana
Vukašina Brajića, publika je upoznala u "Operacija trijuf", najvećeg muzičkom talent šou takmičenju. Nakon završenog rijalitija, Vukašin je zajedno sa još par kolega osnova OT bend, sa kojim je davne 2009. i pesmom "Blagoslov za kraj", pokušao… »
"Pokušao sam sebi da oduzmem život" Bolna ispovest našeg pevača: Odustao od pevanja, a sada sve rastužio ovim detaljima

"Pokušao sam sebi da oduzmem život" Bolna ispovest našeg pevača: Odustao od pevanja, a sada sve rastužio ovim detaljima

Kurir pre 20 dana
Pevača Vukašina Brajića svi znaju iz popularnog rijalitija "Operacija trijumf". Kao mladi muzičar osvojio je srca mnogih devojaka, a nakon rijalitija gotovo potpuno se povukao iz javnosti. Naime, Vukašin je sada u jednom podkastu otkrio da je sebi… »

Vesti dana »