Povezane vesti
Vozač na Voždovcu pokosio devojčicu (10) iz Rusije Dete ima teške povrede glave, prelazila put na pešačkom prelazu
Dnevnik 29.08.2024
U bolnicu u Beogradu primljena je E.M. (10) državljanka Rusije koja je teško povređena u nesreći na Voždovcu. Prema informacijama, nju je na pešačkom prelazu u utorak popodne pokosio vozač "škode". Devojčica je ulicu prelazila na obeleženom pešačkom… »
Horor na Voždovcu: Devojčicu (10) iz Rusije na pešačkom pokosio vozač "škode", ima teške povrede glave
Telegraf 29.08.2024
Preporučujemo. U bolnicu u Beogradu primljena je E.M. (10) državljanka Rusije koja je teško povređena u nesreći na Voždovcu, saznaje "Telegraf.rs". Prema našim informacijama, nju je na pešačkom prelazu u utorak popodne pokosio vozač "škode". Devojčica je… »
Vesti dana »
Ambasador Rusije u UN: Neprihvatljivo da se smanji budžet i osoblje UNMIK-a
Danas pre 9 satijoš 3 povezane
Zelenski: Uskoro trilateralni sastanak; Medvedev: Biološko oružje u Ukrajini velika opasnost
RTS pre 37 minutajoš 5 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB Bombe još padaju dok Netanajhu najavljuje pregovore sa Libanom; Hamnei: “Nova faza” upravljanja Ormuzom
RTV pre 27 minutajoš 1 povezana
Danas obeležavamo Veliki petak: Crveno slovo, verovanje nalaže da je kiša loš znak, a ove običaje valja ispoštovati
Mondo pre 2 minutajoš 2 povezane



