Povezane vesti
Gujon: Bilateralni odnosi Srbije i Francuske na najvišem nivou, saradnja na dobrobit obe zemlje
Euronews 29.08.2024
Bilateralni odnosi Srbije i Francuske su na najvišem mogućem nivou od kraja Drugog svetskog rata, izjavio je danas direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon povodom dolaska predsednika Francuske Emanuela Makrona u Srbiju. "Poseta i… »
Gujon: Bilateralni odnosi Srbije i Francuske na najvišem nivou, saradnja na dobrobit obe zemlje
RTV 29.08.2024
BEOGRAD - Bilateralni odnosi Srbije i Francuske su na najvišem mogućem nivou od kraja Drugog svetskog rata, izjavio je danas direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon povodom dolaska predsednika Francuske Emanuela Makrona u Srbiju… »
Gujon: Prvi ministar odbrane Srbije je bio Francuz
Euronews 29.08.2024
Direktor Kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujon je povodom posete francuskog predsednika Emanuela Makrona podsetio na činjenicu da Srbija i Francuska imaju dugu istoriju bliskih političkih odnosa. "Verujem da mnogima nije poznato da je… »
Vesti dana »
Trampova konferencija za novinare u Pekingu odložena zbog spora oko bezbednosti
Euronews pre 28 minutajoš 65 povezanih
Vučić: U septembru će početi da dolaze učesnici Ekspa 2027, do tada gotove sve hale
Nova pre 33 minutajoš 15 povezanih
Šta je hepatitis A koji je pronađen u voću iz Srbije, kako se prenosi i koji su simptomi zaraze?
Danas pre 23 minutajoš 13 povezanih
U rudniku "Trepča jug" 18 rudara zarobljeno zbog problema sa strujom
Insajder pre 48 minutajoš 14 povezanih



