Povezane vesti

Niška publika do kasno pratila film „Živi i zdravi“: „Bio sam zaista iznenađen“

Niška publika do kasno pratila film „Živi i zdravi“: „Bio sam zaista iznenađen“

Glas juga pre 20 dana
Otac porodice Lesa, odlučan da venčanje mora da se održi po svaku cenu, forsira mladence da nastave s planovima, dok mladoženja Momo kreće u borbu da zadrži svoju buduću suprugu. Ova situacija prouzrokuje niz komičnih, ali i dramatičnih… »
Niška publika dokasno zdušno pratila film „Živi i zdravi“: „Bio sam zaista iznenađen“

Niška publika dokasno zdušno pratila film „Živi i zdravi“: „Bio sam zaista iznenađen“

Gradski portal 018 pre 20 dana
Nakon prikazivanja filma „Igla ispod praga“ 2017. godine, još jedan film reditelja Ivana Marinovića je prikazan na Letnjoj pozornici u okviru „Filmskih susreta“. Ova živopisna mediteranska komedija počinje kada Dragana, buntovna mlada, samo… »
Nišlije verne filmu i uprkos kiši: „Niška publika je specifična, uvek nas podrži“

Nišlije verne filmu i uprkos kiši: „Niška publika je specifična, uvek nas podrži“

Glas juga pre 20 dana
Na otvaranju festivala, predsednica žirija Danica Maksimović poručila je publici da je ona jedina konstanta Festivala, koja verno prati događaj, bilo da pada kiša, sneg ili da su u pitanju klimatske promene. „Niška publika je specifična i uvek… »
Paulina Manov ostavila najjači utisak na publiku pete večeri „Filmskih susreta“ u Nišu

Paulina Manov ostavila najjači utisak na publiku pete večeri „Filmskih susreta“ u Nišu

Glas juga pre 20 dana
„Niška publika je zaista specifična, uvek nas očekuje s velikom ljubavlju i pažnjom. Čak i kad pada kiša, publika ostaje i pruža nam podršku. To je publika koju mi kao glumci izuzetno poštujemo i volimo“, izjavila je Paulina Manov nakon… »
Paulina Manov ostavila najjači utisak na publiku pete večeri. „Niška publika je zaista specifična

Paulina Manov ostavila najjači utisak na publiku pete večeri. „Niška publika je zaista specifična

Gradski portal 018 pre 20 dana
Film „Ruski konzul” reditelja Miroslava Lekića, prema istoimenom romanu Vuka Draškovića, koji govori o srpsko-albanskim odnosima na Kosovu i Metohiji 70-ih godina 20. veka, sinoć je prikazan na Letnjoj pozornici u okviru „Filmskih susreta“… »
Paulina Manov izabrana za glumicu pete festivalske večeri

Paulina Manov izabrana za glumicu pete festivalske večeri

Niške vesti pre 20 dana
Glumačku ekipu predvodi neponovljivi Žarko Laušević, a najveći utisak u večeri kad je prikazan i film „Živi i zdravi“, ostavila je Paulina Manov, koja u filmu „Ruski konzul“ igra Milicu, partnerku Lauševićevog Ljube Božovića. „Niška… »
Uprkos kiši publika ostaje verna filmu: „Niška publika je specifična, uvek nas podrži“

Uprkos kiši publika ostaje verna filmu: „Niška publika je specifična, uvek nas podrži“

Gradski portal 018 pre 20 dana
Iako je sinoć nakratko padala kiša, to nikako nije moglo da spreči nišku publiku da odgleda filmove „Ruski konzul“ i „Živi i zdravi“. Kako je predsednik Udruženja filmskih glumaca Srbije tokom Festivala rekao, obična kiša ne može da otera… »

Vesti dana »