Povezane vesti

Nakagami za SK: Honda je zaista promenila mentalitet

Nakagami za SK: Honda je zaista promenila mentalitet

Sport klub pre 19 dana
Vozač Idemicu LCR Honde Takaki Nakagami najavio je u četvrtak povlačenje iz kraljevske klase po završetku ove sezone. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „ Pre nekoliko dana sam doneo tu odluku. Tu ponudu sam dobio pre nekoliko… »
Martin za SK: Peko je i dalje bolji na kočenju

Martin za SK: Peko je i dalje bolji na kočenju

Sport klub pre 19 dana
Horhe Martin je razgovarao sa našom koleginicom Jelenom Trajković pred vikend za Veliku nagradu Aragona. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „Našli smo ritam, na pravom smo koloseku. Naravno, osnovna postavka se značajno promenila… »
Martin za SK: Peko je i dalje bolji na kočenju

Martin za SK: Peko je i dalje bolji na kočenju

Sport klub pre 19 dana
Horhe Martin je razgovarao sa našom koleginicom Jelenom Trajković pred vikend za Veliku nagradu Aragona. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „Našli smo ritam, na pravom smo koloseku. Naravno, osnovna postavka se značajno promenila… »
Markes za SK: U slučaju savršenog vikenda imam šansu

Markes za SK: U slučaju savršenog vikenda imam šansu

Sport klub pre 19 dana
Osmostruki prvak sveta i šestostruki osvajač kraljevske klase Mark Markes razgovarao je sa našom koleginicom Jelenom Trajković o predstojećem vikendu u Aragonu. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „Aragon je jedna od staza na… »
Banjaja za SK: Najvažnije za titulu? Imati mnogo prijatelja

Banjaja za SK: Najvažnije za titulu? Imati mnogo prijatelja

Sport klub pre 19 dana
Naša koleginica Jelena Trajković razgovarala je sa dvostrukim uzastopnim šampionom u kraljevskoj klasi i braniocem titule Frančeskom Banjajom. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. Na pitanje hoće li upisati pobedu narednog vikenda u… »
SK iz Aragona: Promene u timovima zasenile borbu za vrh

SK iz Aragona: Promene u timovima zasenile borbu za vrh

Sport klub pre 19 dana
Jelena Trajković i Darin Janković javljaju se sa staze "Motorlend" pred vikend za Veliku nagradu Aragona. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. Fermin Aldeger voziće za Gresini naredne dve sezone, dok se Nakaki Nakagami oprašta od… »
Markes za SK: U slučaju savršenog vikenda imam šansu

Markes za SK: U slučaju savršenog vikenda imam šansu

Sport klub pre 19 dana
Osmostruki prvak sveta i šestostruki osvajač kraljevske klase Mark Markes razgovarao je sa našom koleginicom Jelenom Trajković o predstojećem vikendu u Aragonu. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „Aragon je jedna od staza na… »
Banjaja za SK: Najvažnije za titulu? Imati mnogo prijatelja

Banjaja za SK: Najvažnije za titulu? Imati mnogo prijatelja

Sport klub pre 19 dana
Naša koleginica Jelena Trajković razgovarala je sa dvostrukim uzastopnim šampionom u kraljevskoj klasi i braniocem titule Frančeskom Banjajom. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. Na pitanje hoće li upisati pobedu narednog vikenda u… »
Nakagami: Odlučio sam da okončam Moto GP karijeru

Nakagami: Odlučio sam da okončam Moto GP karijeru

Sport klub pre 19 dana
Japanac Takaki Nakagami objavio je da neće učestvovati u kraljevskoj klasi posle završetka tekuće sezone. Moto GP gledajte ekskluzivno na kanalima Sport kluba. „Odlučio sam da završim karijeru kao vozač u Moto GP na kraju sezone 2024“, izjava… »

Vesti dana »