Povezane vesti
Vlada usvojila novu listu lekova RFZO, na njima i dva hormonska leka
Nova 29.08.2024
: Vlada Srbije usvojila je danas novu listu lekova Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje na kojoj se nalazi i lek "Prolutex", zamena za lek "Progesteron Depo", saopštio je RFZO. Takođe, na sednici je usvojen i novi hormon rasta „Ngenla“. Direktorka… »
Za korisnike ova dva hormonska leka stižu dobre vesti Vlada usvojila novu listu RFZO Evo kada će biti dostupni
Dnevnik 29.08.2024
BEOGRAD: Vlada Srbije usvojila je danas novu listu lekova Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje na kojoj se nalazi i lek "Proluteks", zamena za lek "Progesteron Depo", saopštio je RFZO. Takođe, na sednici je usvojen i novi hormon rasta "Ngenla"… »
Vlada usvojila novu listu lekova RFZO, na njima i dva hormonska - "Prolutex" i "Ngenla"
Euronews 29.08.2024
Vlada Srbije usvojila je danas novu listu lekova Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje na kojoj se nalazi i lek "Prolutex", zamena za lek "Progesteron Depo", saopštio je RFZO. Takođe, na sednici je usvojen i novi hormon rasta "Ngenla". Direktorka… »
Da li je nestašica lekova „normalna situacija“ kako tvrdi direktorka RFZO-a?
Danas 28.08.2024
Nestašica lekova ne može da bude normalna situacija kako tvrdi direktorka Republičkog zavoda za zdravstveno osiguranje (RFZO) Sanja Radojević Škodrić, već stvar loše organizacije, smatraju sagovornici Danasa. Naime, povodom navoda o nestašicama lekova na… »
Vesti dana »
Paunović: Vlast da donese zakon kojim se poništavaju Mrdićevi zakoni i sve pravne posledice
N1 Info pre 4 satijoš 39 povezanih
"Nećemo se smiriti dok ne oslobodimo utamničene Srbe na Kosovu": Miloš Vučević o presudi u slučaju Banjska
Nova pre 19 minutajoš 63 povezane
Kriza kojoj se ne nazire kraj: Gorivo u Srbiji pod kontrolom države, ali stručnjak upozorava - nema povratka na staro
Euronews pre 3 satajoš 53 povezane
Poruka Londona nakon prepiske iz Pentagona: Foklandska ostrva su britanska teritorija
NIN pre 3 satajoš 33 povezane





