Povezane vesti

Generalni direktor FK Crvena zvezda zvezdan Terzić: Zadovoljan sam, pripadamo društvu najboljih

Generalni direktor FK Crvena zvezda zvezdan Terzić: Zadovoljan sam, pripadamo društvu najboljih

Dnevnik pre 21 dana
Zvezdan Terzić, generalni direktor FK Crvena zvezda, prokomentarisao je žreb za Ligu šampiona. Zvezda će u LŠ, pored ostalih, igrati sa Barselonom, Interom i Milanom. - Ovo smo želeli, ovo smo hteli. Zadovoljni smo žrebom, igramo protiv najboljih… »
Inter se našalio na račun Zvezde slikom iz kultne emisije koju svi u Srbiji znaju FOTO

Inter se našalio na račun Zvezde slikom iz kultne emisije koju svi u Srbiji znaju FOTO

Nova pre 20 dana
: Fudbaleri Crvene zvezde saznali su rivale u novoj sezoni i elitnom rangu evropskog fudbala. Zvezda će u Ligi šampiona imati osam rivala, odigraće po četiri utakmice kod kuće i u gostima do januara. Dvaput će gostovati u Milanu, jednom… »
Zoran Laković: ''Očekivao sam lakše rivale za Zvezdu iz trećeg i četvrtog šešira''

Zoran Laković: ''Očekivao sam lakše rivale za Zvezdu iz trećeg i četvrtog šešira''

Sportske.net pre 20 dana
Dan posle plasmana Crvene zvezde u novi format grupne faze Lige šampiona, obavljen je i žreb u Grimaldi Forumu u Monaku. Podsetimo, Zvezdini rivali biće Barselona, Inter, Milan, Benfika, PSV, Jang bojs, Štutgart i Monako. Kako ovaj premijerni žreb… »
Predstavnik evropskog velikana lepim rečima o zvezdi: „Atmosfera neverovatna, navijači fantastični!“

Predstavnik evropskog velikana lepim rečima o zvezdi: „Atmosfera neverovatna, navijači fantastični!“

Hot sport pre 20 dana
PSV je 25 puta bio šampion Holandije, a osvajač Lige šampiona jednom, pre skoro 40 godina! Fudbaleri Crvene zvezde saznali su svoje protivnike u nadolazećoj sezoni Lige šampiona nakon nedavnog žreba. Šampion Srbije će se u novom formatu ovog… »
Liga prvaka: Dinamo i Crvena zvezda doznali protivnike

Liga prvaka: Dinamo i Crvena zvezda doznali protivnike

Al Jazeera pre 20 dana
Grupna faza Lige evropskih prvaka trajat će od 17. septembra ove godine do 29. januara 2025. godine. Nogometaši zagrebačkog Dinama i beogradske Crvene zvezde danas su doznali protiv koga će igrati u novom formatu Lige evropskih prvaka. Tako će prvak… »
"Navijači Zvezde će misliti da je ovo hakerski upad": Zoran Laković o žrebu za Ligu šampiona

"Navijači Zvezde će misliti da je ovo hakerski upad": Zoran Laković o žrebu za Ligu šampiona

Mondo pre 20 dana
Visoki funkcioner UEFA Zoran Laković rekao je da Crvena zvezda nije imala sreću na žrebu za Ligu šampiona. FK Crvena zvezda dobila je rivale na žrebu Lige šampiona u kojoj će igrati protiv dugačkog niza evropskih velikana. Generalni direktor… »
"Zadovoljan sam, igramo protiv najboljih": Zvezdan Terzić presrećan posle žreba

"Zadovoljan sam, igramo protiv najboljih": Zvezdan Terzić presrećan posle žreba

Večernje novosti pre 20 dana
Fudbaleri Crvene zvezde su se četvrti put plasirala u UEFA Ligu šampiona i čeka ih istorijsko učešće u potpuno reformisanom elitnom takmičenju. FOTO: FK Crvena zvezda Rivali Crvene zvezde u Ligi šampiona biće Inter (G), Barselona (D), Benfika… »
Odlučeno sa kim igra Crvena Zvezda u Ligi šampiona: Novi sistem i najmanje osam utakmica

Odlučeno sa kim igra Crvena Zvezda u Ligi šampiona: Novi sistem i najmanje osam utakmica

NIN pre 20 dana
Fudbaleri Crvene zvezde igraće na svom terenu protiv Barselone, Benfike, PSV Ajndhovena i Štutgarta, a gostovaće Interu, Milanu, Jang Bojsu i Monaku u Ligi šampiona, odlučeno je večeras žrebom u Monte Karlu. Raspored i satnica odigravanja utakmica… »
Crvena zvezda dobila protivnike u Ligi šampiona

Crvena zvezda dobila protivnike u Ligi šampiona

Radio sto plus pre 20 dana
Crveno-beli će u Beogradu dočekati Barselonu, Benfiku, PSV Ajndhoven i Štutgart, dok će gostovati Interu, Milanu, Jang Bojsu i Monaku. Zvezda je plasman u Ligu šampiona obezbedila eliminisavši u plej-ofu norveški Bodo Glimt. Uefa je promenila… »
Crvena zvezda dobila protivnike u Ligi šampiona

Crvena zvezda dobila protivnike u Ligi šampiona

Radio 021 pre 20 dana
Fudbaleri Crvene zvezde igraće u Ligi šampiona protiv Intera, Barselone, Benfike, Milana, Jang Bojsa, PSV Ajndhovena, Štutgarta i Monaka, određeno je žrebom u Nionu. Crveno-beli će u Beogradu dočekati Barselonu, Benfiku, PSV Ajndhoven i Štutgart… »
Pogledajte reakciju Terzića i Mrkele nakon što je Zvezda dobila "pakao" iz 4. šešira u Ligi šampiona!

Pogledajte reakciju Terzića i Mrkele nakon što je Zvezda dobila "pakao" iz 4. šešira u Ligi šampiona!

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde su saznali svih svojih osam protivnika u ovogodišnjoj Ligi šampiona. Crveno beli učestvuju u najelitnijem takmičenju u Evropi po novom sistemu, gde se igra sasvim drugačije, a imaće i dve utakmice više… »
Evo kada Zvezda saznaje raspored u Ligi šampiona

Evo kada Zvezda saznaje raspored u Ligi šampiona

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Ovog popodneva održan je žreb za grupnu fazu Lige šampiona. Ove sezone pomenuto takmičenje igraće se u znatno izmenjenom sistemu, a u elitnom društvo našlo se 36 timova. Svaki tim će igrati osam mečeva sa osam različitih… »
Zvezdan Terzić nakon žreba za Ligu šampiona: "Ja sam zadovoljan, nikom se nećemo skloniti!"

Zvezdan Terzić nakon žreba za Ligu šampiona: "Ja sam zadovoljan, nikom se nećemo skloniti!"

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Ekipa Crvene zvezde je saznala svoje rivale u Ligi šampiona, dobili su svojih osam protivnika. Nije baš žreb bio milostan, ali i očekivano s obzirom na to da se radi o najjačem mogućem takmičenju. Svoje impresije je izneo i… »
Bojan Krkić nakon izvlačenja Zvezde u LŠ: "Veoma sam srećan! Znate odakle je moj otac..."

Bojan Krkić nakon izvlačenja Zvezde u LŠ: "Veoma sam srećan! Znate odakle je moj otac..."

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Ekipa Crvene zvezde će u novoj sezoni Lige šampiona igrati u potpuno novom formatu sa čak osam ekipa. Jedna od ekipa je i Barselona koja će igrati na Marakani protiv crveno-belih, a čiji je predstavnik na žrebu bio Bojan Krkić… »
"Odbili smo 10 miliona € za Đigu! Bilo je ponuda za Hvanga, više nikog ne dovodimo": Terzić otkrio plan za LŠ

"Odbili smo 10 miliona € za Đigu! Bilo je ponuda za Hvanga, više nikog ne dovodimo": Terzić otkrio plan za LŠ

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Ekipa Crvene zvezde je uspela da uđe u Ligu šampiona, a sada je dobila i svoje rivale. Čak osam rivala su crveno-beli saznali zbog novog sistema Lige šampiona, a istakao je i generalni direktor Zvezdan Terzić da je izuzetno zadovoljan… »
Ron Verkerk: "Na početku veka sam već bio u Beogradu, atmosfera na Marakani bila je neverovatna"

Ron Verkerk: "Na početku veka sam već bio u Beogradu, atmosfera na Marakani bila je neverovatna"

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde su nakon žreba saznali svoje rivale u Ligi šampiona. Aktuelni šampion Srbije će u novom formatu najelitnijeg takmičenja u Evropi igrati protiv Barselone, Intera, Benfike, Milana, PSV-a, Jang Bojsa, Štutgarta i… »
Zoran Laković: "Navijači Zvezde će misliti da je bio hakerski upad..."

Zoran Laković: "Navijači Zvezde će misliti da je bio hakerski upad..."

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde saznali su rivale u ovogodišnjoj Ligi šampiona. Pomenuto takmičenje pretrpelo je značajne promene, pa je umesto dosadašnja 32 kluba, plasman u elitno društvo izborilo 36. Aktuelni šampion Srbije će odmeriti… »
Evo koga ste izabrali za Zvezdine rivale u LŠ: Dinamo dobio najviše glasova, svi žele meč sa Galaktikosima

Evo koga ste izabrali za Zvezdine rivale u LŠ: Dinamo dobio najviše glasova, svi žele meč sa Galaktikosima

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Žreb za Ligu šampiona u fudbalu na programu je ovog četvrtka, a Srbija će drugu godinu zaredom imati svog predstavnika. Crvena zvezda je eliminisala Bode Glimt u kvalifikacijama i po četvrti put u kratkom vremenskom intervalu… »

Vesti dana »