Povezane vesti

Amerikanka (18) uhapšena jer je napastovala Grka (20) u Solunu: Iskoristila ga dok je bio pijan

Amerikanka (18) uhapšena jer je napastovala Grka (20) u Solunu: Iskoristila ga dok je bio pijan

Telegraf 29.08.2024
Preporučujemo. U Grčkoj se dogodio nesvakidašnji slučaj silovanja. Neimenovana američka državljanka (18) uhapšena je zbog silovanja jednog Grka (20). Mladić tvrdi da je silovateljka iskoristila to što je on bio pod uticajem alkohola i nije mogao… »
Amerikanka (18) silovala momka u Grčkoj? Mladić tvrdi - Posle raskida pokušala samoubistvo, a onda ga je odvela u napuštenu…

Amerikanka (18) silovala momka u Grčkoj? Mladić tvrdi - Posle raskida pokušala samoubistvo, a onda ga je odvela u napuštenu…

Kurir 29.08.2024
Osamnaestogodišnja devojka iz SAD-a, optužena je za silovanje mladića (20) u Solunu. Ona je puštena je nakon svedočenja pred istražnim sudijom. Mlada žena, koja je uhapšena nakon prijave koju je podnela navodna žrtva, suočila se sa optužbama za… »
Amerikanka (18) silovala Grka (20): Horor u Solunu: "Iskoristila me je dok sam bio mamuran"

Amerikanka (18) silovala Grka (20): Horor u Solunu: "Iskoristila me je dok sam bio mamuran"

Blic 29.08.2024
Osamnaestogodišnja devojka iz SAD optužena je za silovanje 20-godišnjeg Grka u Solunu. Mlada žena je uhapšena po prijavi policiji, dok je tužilac protiv nje podneo krivičnu prijavu za silovanje vršenjem polnih radnji, bez pristanka žrtve. Prema… »

Vesti dana »