Povezane vesti

Spavaj, ljudiću moj, i hvala ti za sve: Dragana Katić slomljena od bola zbog gubitka, sinovi su joj najveća uteha

Spavaj, ljudiću moj, i hvala ti za sve: Dragana Katić slomljena od bola zbog gubitka, sinovi su joj najveća uteha

Story pre 29 dana
Dragana Katić izgubila je dragog člana porodice, svoju voljenu kucu, koja im je godinama ulepšavala život. Kolika je to bol znaju samo oni koji su izgubili kućne ljubimce, a voditeljka je svoju bol podelila sa pratiocima na Instagramu. - Hvala ti -… »
Tužan dan u domu dragane Katić: Voditeljka se oglasila: Draga moja devojčice...

Tužan dan u domu dragane Katić: Voditeljka se oglasila: Draga moja devojčice...

Kurir pre 28 dana
Dragana Katić oglasila se tužnom objavom na Instagramu i oprostila od svog kućnog ljubimca, koji je uginuo. Ona je objavila emotivni video, i sa svojim pratiocima podelila veoma tužne vesti. -Draga moja Gita, Giguljice, Gigilice, Gituljku. Draga moja… »
Veselje u domu Marije kilibarde! Voditeljka ima veliki povod za slavlje, glumica objavila fotografije, javno podelila lepe…

Veselje u domu Marije kilibarde! Voditeljka ima veliki povod za slavlje, glumica objavila fotografije, javno podelila lepe…

Kurir pre 28 dana
Voditeljka Marija Kilibarda u blagoslovenom je stanju. Sa partnerom Banetom Vučelićem broje sitno do porođaja, a danas imaju veliki povod za slavlje. Marija će se nesumnjivo savršeno snaći u ulozi roditelja, kojoj je jako raduje, a danas je za nju… »
(Video) Veliko slavlje u domu Marije kilibarde: Čestitke pljušte sa svih strana! Oglasila se i Anđelka Prpić: "Volim te"

(Video) Veliko slavlje u domu Marije kilibarde: Čestitke pljušte sa svih strana! Oglasila se i Anđelka Prpić: "Volim te"

Blic pre 28 dana
Marija Kilibarda sa svojim izabranikom Banetom Vučelićem čeka prvo dete, a voditeljka danas ima veliki povod za slavlje. Naime, Marija danas proslavlja 44. rođendan, a njena prijateljica i koleginica joj je javno čestitala. Glumica Anđelka Prpić je… »
Slavlje u domu Marije Kilibarde, čestitke pristižu sa svih strana: Oglasila se njena najbolja drugarica

Slavlje u domu Marije Kilibarde, čestitke pristižu sa svih strana: Oglasila se njena najbolja drugarica

Telegraf pre 28 dana
Preporučujemo. Voditeljka Marija Kilibarda čeka prvo dete sa izabranikom Banetom Vučelićem, a danas ima poseban razlog za slavlje. Divnim povodom oglasili su se njoj mnogi bliski ljudi na mrežama, uz čestitke naravno. Naime, Marija danas proslavlja… »

Vesti dana »