Povezane vesti

Makron: Niti sam znao da Durov dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Makron: Niti sam znao da Durov dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Politika pre 22 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da nije trebalo da se vidi sa vlasnikom Telegrama Pavelom Durovom, milijarderom rođenim u Rusiji, a protiv koga su francuske istražne sudije naredile pokretanje zvanične istrage. Na pitanje da li… »
"Vučić je doneo veoma hrabre odluke" Makron: On ima legitimitet da suvereno odlučuje sa kim želi da sarađuje

"Vučić je doneo veoma hrabre odluke" Makron: On ima legitimitet da suvereno odlučuje sa kim želi da sarađuje

Kurir pre 22 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras u Beogradu da Pariz ne deli nikakve lekcije Srbiji zbog neuvođenja sankcija Moskvi jer još nije članica Evropske unije (EU) i ukazao da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić doneo "veoma hrabre… »
Makron: Nisam znao da osnivač Telegrama dolazi u Francusku

Makron: Nisam znao da osnivač Telegrama dolazi u Francusku

Insajder pre 21 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da nije znao da osnivač i izvršni direktor Telegrama Pavel Durov dolazi u Pariz veče kada je uhapšen po sletanju u zemlju. Makron je na konferenciji za novinare u Palati Srbija odgovorio na… »
"Ja nisam znao da Durov dolazi u Francusku": Makron pomenuo hapšenje osnivača Telegrama

"Ja nisam znao da Durov dolazi u Francusku": Makron pomenuo hapšenje osnivača Telegrama

Mondo pre 21 dana
Makron je govorio o hapšenju osnivača Telegrama. Predsednik Francuske Emanuel Makron je, tokom obraćanja novinarima prilikom zvanične posete Srbiji, govorio i o slučaju hapšenja osnivača Telegrama, Pavela Durova. "Ja nisam znao da gospodin Durov… »
Makron o hapšenju Durova: Niti sam znao da dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Makron o hapšenju Durova: Niti sam znao da dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Euronews pre 21 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da nije trebalo da se vidi sa vlasnikom Telegrama Pavelom Durovom, milijarderom rođenim u Rusiji, a protiv koga su francuske istražne sudije naredile pokretanje zvanične istrage. Na pitanje da li… »
Makron o osnivaču Telegrama: Nisam znao da dolazi u Francusku; Ja sam mu dao državljanstvo

Makron o osnivaču Telegrama: Nisam znao da dolazi u Francusku; Ja sam mu dao državljanstvo

B92 pre 21 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron govorio je u Beogradu o slučaja osnivača Telegrama. "Francuska je zemlja koja štiti slobodu govora, štiti i voli inovaciju i preduzetništvo. Mi smo zemlja gde postoji podela vlasti i imamo pravnu državu koju… »
Makron o hapšenju osnivača Telegrama: "Ja nisam znao da gospodin Durov dolazi u Francusku..."

Makron o hapšenju osnivača Telegrama: "Ja nisam znao da gospodin Durov dolazi u Francusku..."

Kurir pre 21 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron je, tokom obraćanja novinarima prilikom zvanične posete Srbiji, govorio i o slučaju hapšenja osnivača Telegrama, Pavela Durova. - Ja nisam znao da gospodin Durov dolazi u Francusku, i to je normalno jer ja ne treba… »

Vesti dana »