Povezane vesti

Makron nakon sastanka sa Vučićem: Rafali kao simbol strateške saradnje Srbije i Francuske

Makron nakon sastanka sa Vučićem: Rafali kao simbol strateške saradnje Srbije i Francuske

Danas pre 19 dana
– Želeo bih svojom posetom danas svojim prisustvom ponovo uputim poruku prijateljstva Francuske Srbiji i da na najodlučniji način izjavim da je vama mesto u Evropskoj uniji – rekao je fransuki predsednik Emanuel Makron nakon sastanka sa… »
Makron: Niti sam znao da Durov dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Makron: Niti sam znao da Durov dolazi u Francusku, niti je trebalo da se vidimo

Telegraf pre 19 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da nije trebalo da se vidi sa vlasnikom Telegrama Pavelom Durovom, milijarderom rođenim u Rusiji, a protiv koga su francuske istražne sudije naredile pokretanje zvanične istrage. Na pitanje da li… »
Srbiji je mesto U EU: Makron veruje da smo primer čitavom regionu Zapadnog Balkana: Možete da odigra jednu važnu ulogu

Srbiji je mesto U EU: Makron veruje da smo primer čitavom regionu Zapadnog Balkana: Možete da odigra jednu važnu ulogu

Blic pre 19 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da je Srbiji mesto u Evropskoj uniji i da je EU potrebna jaka Srbija, dok je Srbiji potrebna jaka i suverena EU, kako bi branila njene interese. Na zajedničkoj konferenciji za medije sa predsednikom… »
"Nisam znao da dolazi u Francusku": Makron o uhapšenom vlasniku Telegrama Pavelu Durovu: "Niti sam ga zvao, niti smo se…

"Nisam znao da dolazi u Francusku": Makron o uhapšenom vlasniku Telegrama Pavelu Durovu: "Niti sam ga zvao, niti smo se…

Blic pre 19 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je večeras da nije trebalo da se vidi sa vlasnikom Telegrama Pavelom Durovom, milijarderom rođenim u Rusiji, a protiv koga su francuske istražne sudije naredile pokretanje zvanične istrage. Na pitanje da li… »

Vesti dana »