Povezane vesti

Medvedev: Moj mozak je kao čaj na ringli, provri…

Medvedev: Moj mozak je kao čaj na ringli, provri…

Sport klub pre 18 dana
Peti igrač sveta Danil Medvedev uspešno je nastavio učešće na ovogodišnjem US openu. Rus je u meču druge runde, bez izgubljenog seta, savladao mađarskog tenisera Fabijana Marožana rezultatom 6:3, 6:2, 7:5 (7:5). Ipak, novinari su uglavnom više… »
Medvedev: Meč je bio kao da smo u italijanskom restoranu VIDEO

Medvedev: Meč je bio kao da smo u italijanskom restoranu VIDEO

B92 pre 19 dana
Danil Medvedev je još jednom pokazao smisao za humor. Rus se plasirao u treće kolo US Opena pobedom nad Fabijanom Marožanom iz Mađarske, 6:3, 6:2, 7:6 (5). Šampion turnira iz 2021. godine, odigrao je veoma dobar meč, ali bilo je zanimljivo kako ga… »
Senzacija u Njujorku: Debakl Karlosa Alkaraza!

Senzacija u Njujorku: Debakl Karlosa Alkaraza!

Sport klub pre 19 dana
Karlos Alkaraz, treći nosilac, eliminisan je u drugom kolu US opena. Bolji od Španca bio je Botik Van de Zandšulp 6:1, 7:5, 6:4. Četvorostruki gren slem šampion je od samog početka bio u podređenom položaju. Van Zandšulp, trenutno 74. na svetu… »
Senzacija! Van de Zandshulp razbio Alkarasa!

Senzacija! Van de Zandshulp razbio Alkarasa!

B92 pre 19 dana
Botik Van de Zandshulp priredio je pravi šok na US Openu. Holanđanin, 74. igrač sveta, eliminisao je u drugom kolu turnira u Nujujorku trećeg nosioca i bivšeg šampiona turnira, Karlosa Alkarasa posle 140 minuta igre, 6:1, 7:5, 6:4. Fantastičan meč… »
Botik posle meča života: Verovao sam od prvog poena

Botik posle meča života: Verovao sam od prvog poena

B92 pre 19 dana
Botik van De Zandshulp je odigrao fantastičan meč protiv Karlosa Alkarasa. Holanđanin je priredio najveće iznenađenje turnira pobedom u tri seta, 6:1, 7:5, 6:4. Sve je u njegovoj igri funkcionisalo besprekorno, posebno igra na mreži, dok je Španac… »
Prvi kiks Alkarasa u drugom kolu posle tri godine

Prvi kiks Alkarasa u drugom kolu posle tri godine

B92 pre 19 dana
Karlos Alkaras doživeo je pravi šok na ovogodišnjem US Openu. Španac, jedan od najvećih favorita turnira i šampion od pre dve godine, poražen je u drugom kolu od Holanđanina Botika van de Zandshulpa, 6:1, 7:5, 6:4. Holanđanin ne samo da je… »
Švjontek: Nije me briga da li je 3:3 ili 6:0

Švjontek: Nije me briga da li je 3:3 ili 6:0

B92 pre 19 dana
Iga Švjontek, prva teniserka sveta, rutinski je odradila posao u meču drugog kola US Opena. Ona je za samo 65 minuta igre deklasirala Japanku Enu Šibaharu, 6:0, 6:1, pace i petu godinu zaredom igrati u trećoj rundi u Njujorku. Poljakinja je maksimalno… »
Medvedev iskoristio četvrtu meč loptu za plasman u treće kolo

Medvedev iskoristio četvrtu meč loptu za plasman u treće kolo

B92 pre 19 dana
Danil Medvedev se plasirao u treće kolo na US Openu. Peti teniser sveta je posle 124 minuta igre pobedio Mađara Fabijana Marožana, 6:3, 6:2, 7:6 (5). Reklo bi se rutinski posao za šampiona turnira iz 2021. godine. Meč je počeo razmenom brejkova, da… »
Mensik maratonac napravio preokret za pamćenje VIDEO

Mensik maratonac napravio preokret za pamćenje VIDEO

B92 pre 19 dana
Mladi češki teniser Jakub Mensik plasirao se u treće kolo US Opena na neverovatan način. Osamnaestogodišnji teniser iz Prostehova, u meču sa Australijancem Tristanom Skulkejtom gubio je sa 0:2 u setovima, ali nije se predao i posle četiri sata i 18… »
Kecmanović: Raspao sam se!

Kecmanović: Raspao sam se!

B92 pre 19 dana
Miomir Kecmanović je u roku od 24 sata doživeo dva poraza na US Openu. Prvo u singlu od Lorenca Muzetija, u onom epskom duelu od 230 minuta u pet setova, bilo je 3:6, 6:4, 6:4, 2:6, 7:5 u korist Italijana, a potom i u dublu. On i Roman Safiulin nisu… »
Kecmanović i Safiulin zaustavljeni na startu

Kecmanović i Safiulin zaustavljeni na startu

B92 pre 19 dana
Miomir Kecmanović i Roman Safiulin nisu uspeli da se plasiraju u drugo kolo dubla na US Openu. Srpsko-ruska kombinacija zaustavljena je na startu, a od njih su bili bolji Belgijanci, Sander Žil i Joran Fligen, 6:4, 6:7 (6), 6:2. Meč je trajao 137… »

Vesti dana »