Povezane vesti

Nova-stara politika Kamale Haris: Prvi prioritet jačanje srednje klase

Nova-stara politika Kamale Haris: Prvi prioritet jačanje srednje klase

NIN pre 20 dana
Potpredsednica Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Kamala Haris i kandidatkinja Demokratske stranke na predsedničkim izborima obećala je u prvom televizijskom intervjuu od kada je zvanično ušla u izbornu trku da će jedan od njenih prvih prioriteta… »
Prvi intervju Kamale Haris u predsedničkoj kampanji: Moje vrednosti se nisu promenile

Prvi intervju Kamale Haris u predsedničkoj kampanji: Moje vrednosti se nisu promenile

Telegraf pre 20 dana
Preporučujemo. Potpredsednica SAD Kamala Haris branila je činjenicu da je promenila mišljenje u vezi sa nekim od svojih liberalnijih pozicija, u svom prvom velikom televizijskom intervjuu otkad je počela predsedničku kampanju, ali je insistirala da… »
Kamala Haris: „Posledice“ za ilegalne migrante

Kamala Haris: „Posledice“ za ilegalne migrante

Dojče vele pre 20 dana
Migracije, Bliski istok, ekonomija… U svom prvom TV-intervjuu od njene nominacije, predsednička kandidatkinja Kamala Haris pozabavila se velikim pitanjima. I sve je iznenadila predlogom svog kabineta. U svom prvom intervjuu otkako je nominovana za… »
Kamala Haris ne odustaje od slanja oružja Izraelu

Kamala Haris ne odustaje od slanja oružja Izraelu

N1 Info pre 20 dana
Kandidatkinja Demokratske stranke za predsednika SAD Kamala Harris obećala je strožiji pristup migraciji duž južne granice SAD i rekla da neće uskratiti oružje Izraelu. U prvom intervjuu od kada je postala predsednička kandidatkinja, nešto više… »
Prvi intervju Kamale Haris u predsedničkoj kampanji: Moje vrednosti se nisu promenile

Prvi intervju Kamale Haris u predsedničkoj kampanji: Moje vrednosti se nisu promenile

Glas Amerike pre 21 dana
Savana, Džordžija — Potpredsednica SAD Kamala Haris branila je u četvrtak uveče činjenicu da je promenila mišljenje u vezi sa nekim od svojih liberalnijih pozicija, u svom prvom velikom televizijskom intervjuu otkad je počela predsedničku… »
Kako je saznala da Bajden odustaje i zašto je promenila neke stavove: Šta je sve rekla Kamala Haris u prvom intervjuu u…

Kako je saznala da Bajden odustaje i zašto je promenila neke stavove: Šta je sve rekla Kamala Haris u prvom intervjuu u…

Kurir pre 20 dana
Potpredsednica SAD Kamala Haris branila je sinoć činjenicu da je promenila mišljenje u vezi sa nekim od svojih liberalnijih pozicija, u svom prvom velikom televizijskom intervjuu otkad je počela predsedničku kampanju, ali je insistirala da se "njene… »

Vesti dana »