Povezane vesti
Uhapšen muškarac u Kraljevu: Ukrao iz budžeta Srbije čak 83 miliona
Telegraf 30.08.2024
Preporučujemo. U zajedničkoj akciji inspektora Sektora poreske policije i policijskih službenika Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije Beograd, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapšen je osnivač i odgovorno lice… »
Uhapšen muškarac zbog utaje poreza: Sumnja se da je "oštetio" državu za više od 83 miliona dinara
Euronews 30.08.2024
U zajedničkoj akciji inspektora Sektora poreske policije i policijskih službenika Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije Beograd, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapšen je osnivač i odgovorno lice više privrednih… »
Uhapšen jer nije evidentirao prihode, oštetio budžet za 203 miliona
Novi magazin 30.08.2024
Policija u Užicu uhapsila je odgovorno lice jednog privrednog društva zbog sumnje da nije evidentiralo prihode od servisiranja rezervnih delova motornih vozila, čime je izbegla plaćanje poreza u iznosu od više od 203 miliona dinara, saopštila je danas… »
Vesti dana »
Novinari ispred zgrade Predsedištva: „Vučiću izađi i pogledaj nas u oči, umesto što šalješ batinaše“
Serbian News Media pre 4 minutajoš 36 povezanih
Evropske demokrate solidarne sa rektorom Đokićem, pozvale vlast da prestane s pritiscima
Serbian News Media pre 4 minutajoš 26 povezanih
SRCE: Tužilaštvo da pokrene postupak protiv ministra Glišića zbog potencijalnog izazivanja panike
Beta pre 19 minutajoš 38 povezanih
Nesreća kod Bodruma: 19 migranata poginulo, 20 spaseno nakon nesreće na moru
Insajder pre 3 satajoš 8 povezanih
Volstrit žurnal: UAE se pripremaju da pomognu SAD u otvaranju Ormuza silom
Nova pre 1 satjoš 37 povezanih



