Povezane vesti

Nakon saznanja da Aleksandra Nikolić ima dečka, oglasio se Filip Car! (FOTO)

Nakon saznanja da Aleksandra Nikolić ima dečka, oglasio se Filip Car! (FOTO)

Svet plus pre 19 dana
Filip Car demantovao je navode da se pomirio sa Aleksandrom Nikolić i otkriva da je pokrenuo sudski postupak protiv svoje bivše devojke sa kojom ima ćerku. Mnoge je iznenadila objava Aleksandre Nikolić na Instagramu, kada je postavila sliku na kojoj… »
"Pokrenuo sam sudski postupak" Prvo oglašavanje Filipa Cara nakon što je Aleks objavila sliku s dečkom: To nije moja ruka!

"Pokrenuo sam sudski postupak" Prvo oglašavanje Filipa Cara nakon što je Aleks objavila sliku s dečkom: To nije moja ruka!

Kurir pre 19 dana
Bivša pobednica rijalitija "Zadruga", Aleksandra Nikolić, nedavno je stavila tačku na odnos sa Filipom Carem sa kojim ima ćerkicu Leonu, a sve je iznenadila kada je objavila sliku sa novim dečkom. Zbog tetovaže na ruci koju ima njen novi izabranik… »
"Pokrenuo sam postupak, tražiću preko suda svoja prava za ćerku": Prva izjava Filipa Cara nakon saznanja da Aleks Nikolić…

"Pokrenuo sam postupak, tražiću preko suda svoja prava za ćerku": Prva izjava Filipa Cara nakon saznanja da Aleks Nikolić…

Blic pre 19 dana
Bivša pobednica rijalitija "Zadruga", Aleksandra Nikolić, nedavno je stavila tačku na odnos sa Filipom Carem sa kojim ima ćerkicu Leonu, a sve je iznenadila kada je objavila sliku sa novim dečkom. Zbog tetovaže na ruci koju ima njen novi izabranik… »
Filip Car je prošlost: ON je novi dečko Aleks Nikolić, više ga ne krije (FOTO)

Filip Car je prošlost: ON je novi dečko Aleks Nikolić, više ga ne krije (FOTO)

Svet & Skandal pre 19 dana
Dečko Aleks Nikolić ne želi da krije ljubav s njom Aleks Nikolić je pred porođaj koji se dogodio pre 4 meseca obnovila vezu sa Filipom Carem, no, nije mnogo prošlo od rođenja njihove naslednice Leone, a oni su ponovo okončali svoju ljubav. Nedugo… »
(Foto) aleks Nikolić objavila fotografiju sa novim dečkom: Nakon raskida sa Filipom Carom ponovo zaljubljena - Svi…

(Foto) aleks Nikolić objavila fotografiju sa novim dečkom: Nakon raskida sa Filipom Carom ponovo zaljubljena - Svi…

Blic pre 19 dana
Bivša pobednica rijalitija "Zadruga", Aleksandra Nikolić, nedavno je stavila tačku na odnos sa Filipom Carem sa kojim ima ćerkicu Leonu. Aleksandra Nikolić i Filip Car imali su veoma buran odnos, a iako su pokušali da izglade odnose nakon što je na… »

Vesti dana »