Povezane vesti

Krkić: Srećan sam zbog dolaska Barselone u Beograd! Verbek: Sećam se sjajne atmosfere na Marakani; Spičer: Opet zanimljivo…

Krkić: Srećan sam zbog dolaska Barselone u Beograd! Verbek: Sećam se sjajne atmosfere na Marakani; Spičer: Opet zanimljivo…

Sportski žurnal pre 18 dana
Reakcije na žreb za Ligu šampiona. Bojan Krkić, nekadašnji fudbaler Barselona, predstavljao je katalonski klub na svečanosti u Monte Karlu. - Veoma sam srećan što će Barselona igrati u Beogradu. Jedva čekam da dođem sa klubom u prestonicu Srbije… »
Krkić nakon žreba otkrio da li je bilo mogućnosti da dođe u zvezdu: „Bilo je mnogo priča, mog otac je odande!“

Krkić nakon žreba otkrio da li je bilo mogućnosti da dođe u zvezdu: „Bilo je mnogo priča, mog otac je odande!“

Hot sport pre 19 dana
Zauvek će ostati velika žal što nije iskoristio sav svoj raskošni talenat. Bojan Krkić, španski internacionalac crnogorskih korena predstavljao je Barselonu na žrebu u Monaku. Nakon što je žreb odredio da upari Crvenu zvezdu i Barselonu, Krkić… »
Bojan Krkić jedva čeka Zvezdu i Beograd: "Bilo je priča da ću potpisati..."

Bojan Krkić jedva čeka Zvezdu i Beograd: "Bilo je priča da ću potpisati..."

Sportske.net pre 19 dana
Nekadašnji fudbaler Barselone i španske reprezentacije, a sada operativac katalonskog kluba Bojan Krkić izjavio je nakon jučerašnjeg žreba za Ligu šampiona da jedva čeka okršaj. Nekada veliki talenat Barselone u kojoj sada ima ulogu koordinatora… »

Vesti dana »