Povezane vesti

Milanović: Nisam protiv vojnog roka, ali to ne može bez mene

Milanović: Nisam protiv vojnog roka, ali to ne može bez mene

Politika pre 27 dana
ZAGREB – Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji je i vrhovni komandant Oružanih snaga Hrvatske izjavio je danas u Požegi da nema ništa protiv vraćanja obaveznog služenja vojnog roka, ali je upitao premijera Andreja Plenkovića da li misli da to… »
Milanović: Nema uvođenja obaveznog vojnog roka bez dogovora

Milanović: Nema uvođenja obaveznog vojnog roka bez dogovora

N1 Info pre 27 dana
Nema ništa od vraćanja vojnog roka u Hrvatskoj bez dogovora, izjavio je danas hrvatski predsednik Zoran Milanović. „Predsednik Republike i vrhovni zapovednik sam bio i biću još pet godina i bez vrhovnog zapovednika se u takve stvari ne sme ići“… »
Zoran Milanović: Nisam protiv vojnog roka, ali to ne može bez mene

Zoran Milanović: Nisam protiv vojnog roka, ali to ne može bez mene

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji je i vrhovni komandant Oružanih snaga Hrvatske izjavio je danas u Požegi da nema ništa protiv vraćanja obaveznog služenja vojnog roka, ali je upitao premijera Andreja Plenkovića da li misli… »
Šta Milanović kaže o uvođenju obaveznog vojnog roka?

Šta Milanović kaže o uvođenju obaveznog vojnog roka?

Danas pre 27 dana
Nema ništa od vraćanja vojnog roka u Hrvatskoj bez dogovora – izjavio je danas predsednik Zoran Milanović. „Predsednik Republike i vrhovni zapovednik sam bio i biću još pet godina i bez vrhovnog zapovednika se u takve stvari ne sme ići“, rekao… »
Plenki vs. Zoki: Helikopter, helikopter...; "Laže..."

Plenki vs. Zoki: Helikopter, helikopter...; "Laže..."

B92 pre 27 dana
Hrvatski državni vrh je ponovo zaratio. Naime, danas su udledile optužbe i kontraoptužbe hrvatskog premijera i predsednika, kojima je ovo, više se ni ne zna, koji put da se "potkače". Hrvatski predsednik Zoran MIlanović najpre je kritikovao premiera… »
Milanović pobesneo; "Mislite donositi naredbe bez mene? Kako ste to zamislili? Na silu?"

Milanović pobesneo; "Mislite donositi naredbe bez mene? Kako ste to zamislili? Na silu?"

B92 pre 27 dana
Hrvatski predsednik Zoran Milanović, koji je i vrhovni komandant Oružanih snaga Hrvatske izjavio je danas u Požegi da nema ništa protiv vraćanja obaveznog služenja vojnog roka. Međutim, Milanović je upitao premijera Andreja Plenkovića da li misli… »

Vesti dana »