Povezane vesti

Čečenski lider Kadirov demantuje društvene mreže: Lekari tvrde imam telo kao mladić

Čečenski lider Kadirov demantuje društvene mreže: Lekari tvrde imam telo kao mladić

Politika pre 20 dana
GROZNI – Čečenski lider Roman Kadirov ponovo je negirao navode da pati od ozbiljnih zdravstvenij problema, rekavši da lekari tvrde da ''ima telo kao mladić''. "Ako pevam, to znači da sam živ. Zdravlje mi je dobro, svaka tri meseca radim manje… »
Kadirov otkrio: Lekari tvrde...

Kadirov otkrio: Lekari tvrde...

B92 pre 20 dana
Čečenski lider Ramzan Kadirov ponovo je negirao navode da pati od ozbiljnih zdravstvenij problema, rekavši da lekari tvrde da ''ima telo kao mladić''. "Ako pevam, to znači da sam živ. Zdravlje mi je dobro, svaka tri meseca radim manje popravke, a na… »
„Zdravlje mi je dobro“ čečenski lider Kadirov poručio: Lekari tvrde da imam telo kao mladić

„Zdravlje mi je dobro“ čečenski lider Kadirov poručio: Lekari tvrde da imam telo kao mladić

Dnevnik pre 20 dana
GROZNI: Čečenski lider Roman Kadirov ponovo je negirao navode da pati od ozbiljnih zdravstvenij problema, rekavši da lekari tvrde da ''ima telo kao mladić''. Ako pevam, to znači da sam živ. Zdravlje mi je dobro, svaka tri meseca radim manje… »
Kadirov u stilu Trampa saopštio kakvog je zdravlja

Kadirov u stilu Trampa saopštio kakvog je zdravlja

Danas pre 20 dana
Čečenski lider Ramzan Kadirov ponovo je u četvrtak uveče odbacio glasine da je lošeg zdravlja, rekavši svojim pratiocima na društvenim mrežama: „Lekari kažu da imam telo mladog momka“, prenosi Politico. Kadirov, jedan od ključnih saveznika… »
Javio se Kadirov: Živ sam...

Javio se Kadirov: Živ sam...

B92 pre 20 dana
Čečenski lider Ramzan Kadirov ponovo je u četvrtak uveče odbacio glasine da je lošeg zdravlja. On je svojim pratiocima na društvenim mrežama poručio: "Lekari kažu da imam telo mladog momka", prenosi Politico. Kadirov, jedan od ključnih saveznika… »

Vesti dana »