Povezane vesti

Vučić ispratio francuskog lidera "Beskrajno hvala na ovoj poseti" Makron se oprostio moćnim rečima: Mi smo verni prijatelji…

Vučić ispratio francuskog lidera "Beskrajno hvala na ovoj poseti" Makron se oprostio moćnim rečima: Mi smo verni prijatelji…

Kurir pre 19 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron, drugog dana posete Srbiji, sa srpskim kolegom Aleksandrom Vučićem prisustvovao je ceremoniji otkrivanja ploče povodom završetka radova na modernizaciji Aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu. To je poslednja tačka… »
Vučić u Pragu sa fon der Lajen: Predsednik Srbije sa svetskim zvaničnicima na Gala večeri povodom Foruma GLOBSEC2024 (foto)

Vučić u Pragu sa fon der Lajen: Predsednik Srbije sa svetskim zvaničnicima na Gala večeri povodom Foruma GLOBSEC2024 (foto)

Kurir pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Prag, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu ”GLOBSEC 2024”, koji se održava 30. i 31. avgusta 2024. godine. Predsednik Vučić objavio je niz fotografija na Instagram nalogu… »
Zbog jedne stvari u Novom Sadu Makron ignorisao zvanični protokol Iako su ga požurivali, nije mario: Evo šta mu je privuklo…

Zbog jedne stvari u Novom Sadu Makron ignorisao zvanični protokol Iako su ga požurivali, nije mario: Evo šta mu je privuklo…

Kurir pre 19 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron posetio je Galeriju Matice srpske u Novom Sadu, a zanimljivo je što se u njoj zadržao 30 minuta više nego što je bilo planirano. Nakon što se upoznao sa najvrednijim delima stalne postavke Matice srpske, francuski… »
Vučić čestitao Ursuli fon der Lajen na nagradi na forumu u Pragu

Vučić čestitao Ursuli fon der Lajen na nagradi na forumu u Pragu

Politika pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je predsednici Evropske komisij Ursuli fon der Lajen na nagradi na ovogodišnjem forumu "GLOBSEC 2024" u Pragu. "Čestitao sam Fon der Lajen na nagradi i izrazio nadu da ćemo nastaviti zajedničku borbu za… »
Makronova poruka na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Makronova poruka na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Politika pre 19 dana
PARIZ – Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio se srpskom predsedniku Aleksandru Vučiću na, kako je rekao, toplom dočeku tokom dvodnevne posete Srbiji. "Dragi Aleksandre, dragi srpski prijatelji, hvala vam na tako toplom dočeku. Značajno smo… »
FOTO: Poseta predsednika Francuske Galeriji Matice srpske

FOTO: Poseta predsednika Francuske Galeriji Matice srpske

Moj Novi Sad pre 19 dana
Danas, 30. avgusta, Galerija Matice srpske imala je tu čast da je poseti gospodin Emanuel Makron, predsednik Republike Francuske, u društvu gospodina Aleksandra Vučića, predsednika Republike Srbije. Predsednika Republike Francuske dočekali su dr… »
Vučić: Sastanak sa svetskim liderima važan korak za jačanje međunarodnih veza Srbije

Vučić: Sastanak sa svetskim liderima važan korak za jačanje međunarodnih veza Srbije

Politika pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras da je sastanak sa svetskim liderima i predstavnicima najvažnijih međunarodnih organizacija tokom Foruma "GLOBSEC 2024" još jedan važan korak u jačanju međunarodnih veza Srbije, kao i prilika… »
Vučić: Makron bi želeo da uvedemo sankcije Rusiji, ali…

Vučić: Makron bi želeo da uvedemo sankcije Rusiji, ali…

Vesti online pre 19 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je ponosan na politiku Srbije i da on zna da bi francuski predsednik Emanuel Makron voleo da uvedemo sankcije Rusiji, ali da mi to nismo uradili. U klubu “rafala” su i Grčka i Hrvatska. – Ja ne… »
"Značajno smo unapredili odnos između Srbije i Francuske": Makron poslao moćnu poruku na srpskom jeziku!

"Značajno smo unapredili odnos između Srbije i Francuske": Makron poslao moćnu poruku na srpskom jeziku!

Kurir pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron poslao je moćnu poruku na srpskom jeziku Srbiji i predsedniku Vučiću na svom zvaničnom Instagram nalogu. - Dragi Aleksandar, dragi srpski prijatelji, hvala vam na tako toplom dočeku. Značajno smo unapredili odnos… »
Vučić u Pragu na GLOBSEC forumu

Vučić u Pragu na GLOBSEC forumu

Radio 021 pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić navodi da je u razgovoru sa predsednicom Evropske komisije u Pragu izrazio nadu da će nastaviti zajedničku borbu za napredak i ubrzanje evropskog puta Srbije. "Čestitao sam Ursuli fon der Lajen na nagradi na… »
Vučić u Pragu sa svetskim zvaničnicima o ključnim globalnim izazovima: Predanost Srbije saradnji i doprinosu dijalogu

Vučić u Pragu sa svetskim zvaničnicima o ključnim globalnim izazovima: Predanost Srbije saradnji i doprinosu dijalogu

Euronews pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je večeras da učešće Srbije na Globalnom bezbednosnom forumu "GLOBSEC 2024" u Pragu ukazuje na predanost Srbije saradnji i doprinosu dijalogu u cilju stvaranja sigurnije i prosperitetnije budućnosti. "Ove… »
Makronova poruka na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Makronova poruka na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio se srpskom predsedniku Aleksandru Vučiću na, kako je rekao, toplom dočeku tokom dvodnevne posete Srbiji. "Dragi Aleksandre, dragi srpski prijatelji, hvala vam na tako toplom dočeku… »
Politiko: 'Iz Pariza s ljubavlju' - Srbiji se isplati balansiranje između Istoka i Zapada

Politiko: 'Iz Pariza s ljubavlju' - Srbiji se isplati balansiranje između Istoka i Zapada

Radio 021 pre 18 dana
Francuska i Srbija su tokom posete Emanuela Makrona potpisale 12 dokumenata uprkos bojazni što Pariz time pruža podršku Beogradu koji održava bliske odnose sa Moskvom i Pekingom, piše Politiko. Među juče potpisanim dokumentima su ugovori o kupovini… »
Vučić u Pragu sa svetskim zvaničnicima o ključnim globalnim izazovima

Vučić u Pragu sa svetskim zvaničnicima o ključnim globalnim izazovima

RTV pre 18 dana
PRAG - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je večeras da učešće Srbije na Globalnom bezbednosnom forumu "GLOBSEC 2024" u Pragu ukazuje na predanost Srbije saradnji i doprinosu dijalogu u cilju stvaranja sigurnije i prosperitetnije… »
Predsednik Francuske završio dvodnevnu posetu Srbiji

Predsednik Francuske završio dvodnevnu posetu Srbiji

RTV pre 18 dana
BEOGRAD - Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji, a sa aerodroma Nikola Tesla u Beogradu ispratio ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Makronova poruka na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku… »
Šta je značila dvodnevna poseta Makrona: Kupovina "Rafala" je presudan potez za Srbiju na nekoliko nivoa

Šta je značila dvodnevna poseta Makrona: Kupovina "Rafala" je presudan potez za Srbiju na nekoliko nivoa

Euronews pre 18 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji prilikom koje je potpisan ugovor o nabavci 12 borbenih aviona "Rafal" vredan 2,7 milijardi evra. Pored toga, u prisustvu predsednika Srbije Aleksandar Vučića potpisano je i 12… »
Predsednik Vučić: Važne stvari smo dogovorili tokom ova dva dana posete Makrona

Predsednik Vučić: Važne stvari smo dogovorili tokom ova dva dana posete Makrona

Politika pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je predsedniku Francuske Emanuelu Makronu na poseti Srbiji i ocenio je da su važne stvari dogovorene i konkretizovane tokom dva dana njegove posete. "Beskarajno Vam hvala, dragi prijatelju Emanuele Makronu na… »
Predsednik Vučić stigao u Prag

Predsednik Vučić stigao u Prag

Politika pre 18 dana
PRAG – Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Prag, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu ”GLOBSEC 2024”, koji se održava 30. i 31. avgusta 2024. godine. Predsednik Vučić će u subotu učestvovati i na… »
Šta je sve Makronova poseta donela Srbiji?

Šta je sve Makronova poseta donela Srbiji?

B92 pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je tim povodom rekao da su tokom ova dva dana dogovorene i konkretizovane važne stvari. Predsednici Francuske i Srbije Emanuel Makron i… »
Vučić sa svetskim zvaničnicima: Razgovori o ključnim globalnim izazovima FOTO

Vučić sa svetskim zvaničnicima: Razgovori o ključnim globalnim izazovima FOTO

B92 pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić u Praškom zamku na Gala večeri priređenoj povodom ovogodišnjeg Foruma GLOBSEC. "Sa predsednikom @globsecthinktank @robert_vass_official i svetskim zvaničnicima razgovaram o ključnim globalnim izazovima… »
Vučić u Pragu na bezbednosnom forumu, razgovarao sa Ursulom fon der Lajen

Vučić u Pragu na bezbednosnom forumu, razgovarao sa Ursulom fon der Lajen

RTS pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u Pragu, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu "GLOBSEC 2024”, koji se održava 30. i 31. avgusta. Vučić se sastao sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen. Predsednik Vučić… »
Vučić sa Fon der Lajen u Pragu: "Nadam se da ćemo nastaviti borbu za ubrzanje evropskog puta Srbije" FOTO

Vučić sa Fon der Lajen u Pragu: "Nadam se da ćemo nastaviti borbu za ubrzanje evropskog puta Srbije" FOTO

B92 pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen tokom boravka u Pragu. "Čestitao sam Ursuli na nagradi na ovogodišnjem GLOBSEC i izrazio nadu da ćemo nastaviti zajedničku borbu za… »
Makron na srpskom poslao snažnu poruku Vučiću: "Imate prijateljstvo i poštovanje Francuske, kao i moje lično"

Makron na srpskom poslao snažnu poruku Vučiću: "Imate prijateljstvo i poštovanje Francuske, kao i moje lično"

B92 pre 18 dana
Francuski predsednik Emanuel Makron oglasio se na srpskom i poslao snažnu poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću. "Dragi Aleksandar, dragi srpski prijatelji, hvala vam na tako toplom dočeku. Značajno smo unapredili odnos između Srbije i… »
Makron oduševio porukom na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Makron oduševio porukom na srpskom: Dragi Aleksandre, hvala na toplom dočeku

Dnevnik pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron zahvalio se srpskom predsedniku Aleksandru Vučiću na, kako je rekao, toplom dočeku tokom dvodnevne posete Srbiji. "Dragi Aleksandre, dragi srpski prijatelji, hvala vam na tako toplom dočeku. Značajno smo unapredili… »
Vučić sa foruma u Pragu: U ovim izazovnim vremenima sve su nam potrebnije ovakve platforme za dijalog

Vučić sa foruma u Pragu: U ovim izazovnim vremenima sve su nam potrebnije ovakve platforme za dijalog

B92 pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Pragu na Forumu GLOBSEC. "Susret sa svetskim liderima i predstavnicima najvažnijih međunarodnih organizacija tokom Foruma GLOBSEC još jedan je važan korak u jačanju međunarodnih veza Srbije… »
Vučić stigao u Prag na na Globalni bezbednosni forum (foto)

Vučić stigao u Prag na na Globalni bezbednosni forum (foto)

Blic pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Prag, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu "GLOBSEC 2024", koji se održava 30. i 31. avgusta 2024. godine. Aleksandar Vučić će u subotu učestvovati i na panelu… »
Predsednik Vučić stigao u Prag: Razgovaraću i sa predsednicom Evropske komisije

Predsednik Vučić stigao u Prag: Razgovaraću i sa predsednicom Evropske komisije

Euronews pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Prag, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu ”GLOBSEC 2024”, koji se održava 30. i 31. avgusta 2024. godine. Predsednik Vučić će u subotu učestvovati i na panelu… »
Čitajte u “Vestima”: Rafali stižu u Srbiju

Čitajte u “Vestima”: Rafali stižu u Srbiju

Vesti online pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron je tokom dvodnevne posete Srbiji, nakon Beograda, bio u Novom Sadu gde je s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem nakon obilaska Matice Srpske govorio na Forumu o mladima i veštačkoj inteligenciji u kompaniji… »
"Rafal" je i lovac i bombarder i jurišnik: Sve o moćnim avionima koji bi mogli da zamene MIG-ove: Srbija je deveta zemlja…

"Rafal" je i lovac i bombarder i jurišnik: Sve o moćnim avionima koji bi mogli da zamene MIG-ove: Srbija je deveta zemlja…

Blic pre 18 dana
Ono što je već duže vreme najavljivano konačno se i desilo - Francuska i Srbija potpisale su juče ugovor o kupovini 12 aviona "rafal", vredan 2,7 milijardi evra, i sve to u okviru posete francuskog predsednika Emanuela Makrona našoj zemlji. U posedu… »
Vučić ispratio Makrona: "Beskrajno vam hvala na ovoj poseti"; "Francuska i ja smo vaši prijatelji" FOTO/VIDEO

Vučić ispratio Makrona: "Beskrajno vam hvala na ovoj poseti"; "Francuska i ja smo vaši prijatelji" FOTO/VIDEO

B92 pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron završio je dvodnevnu posetu Srbiji, a na Aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu ispratio ga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Makron je, drugog dana posete Srbiji, s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem… »
Vučić stigao u Prag

Vučić stigao u Prag

B92 pre 18 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić stigao je danas u Prag, gde će učestvovati na Globalnom bezbednosnom forumu "GLOBSEC 2024", koji se održava 30. i 31. avgusta 2024. godine. Predsednik Vučić će u subotu učestvovati i na panelu… »
Predsednik Vučić učestvuje na Globalnom bezbednosnom forumu u Pragu

Predsednik Vučić učestvuje na Globalnom bezbednosnom forumu u Pragu

Telegraf pre 18 dana
Predsednik Vučić učestvuje na Globalnom bezbednosnom forumu u Pragu. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučićučestvovaće na Globalnom bezbednosnom forumu ”GLOBSEC 2024”, koji će biti održan u Pragu 30. i 31. avgusta 2024. godine. Tom… »
Vučić i Makron otkrili ploču na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu povodom završetka radova

Vučić i Makron otkrili ploču na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu povodom završetka radova

Politika pre 18 dana
Predsednik Aleksandar Vučić danas je zajedno sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, na kraju njegove dvodnevne posete Srbiji, otkrio ploču povodom završetka radova na modernizaciji Aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu. Vučić je na aerodromu… »
Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

Politika pre 18 dana
Predsednik Emanuel Makron poručio je danas na kraju dvodnevne posete Srbiji da je Francuska prijatelj Srbije, kao i on lično i zahvalio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na gostoprimstvu. "Imali smo razgovore na strateškom nivou u svim sektorima… »
Vučić: Posle predsednika Makrona danas me čeka i susret sa predsednicom EK

Vučić: Posle predsednika Makrona danas me čeka i susret sa predsednicom EK

Politika pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da upravo kreće u Češku gde će između ostalih razgovarati i sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen. „Naš narod bi rekao, izgledam kao da me poplava izbacila. Upravo ispratio… »
"Izgledam kao da me poplava izbacila": Vučić ispratio Makrona, pa krenuo u Češku: Danas me čeka i susret sa Ursulom fon…

"Izgledam kao da me poplava izbacila": Vučić ispratio Makrona, pa krenuo u Češku: Danas me čeka i susret sa Ursulom fon…

Blic pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da upravo kreće u Češku gde će između ostalih razgovarati i sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen. - Naš narod bi rekao, izgledam kao da me poplava izbacila. Upravo ispratio… »
Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

Blic pre 18 dana
Čestitke francuskim olimpijcima na uspesima, čuveni moto Francuske revolucije liberte, fraternite, egalite (sloboda, bratstvo, jednakost) i - ćirilica. Sve se to moglo naći na zvaničnom Iks nalogu francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom njegove… »
Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

NIN pre 18 dana
Čestitke francuskim olimpijcima na uspesima, čuveni moto Francuske revolucije liberte, fraternite, egalite (sloboda, bratstvo, jednakost) i - ćirilica. Sve se to moglo naći na zvaničnom Iks nalogu francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom njegove… »
Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

Emanuel Makron u Srbiji: O Novaku Đokoviću, rafalima, Kosovu i vladavini prava

Južne vesti pre 18 dana
EPA Čestitke francuskim olimpijcima na uspesima, čuveni moto Francuske revolucije liberte, fraternite, egalite (sloboda, bratstvo, jednakost) i - ćirilica. Sve se to moglo naći na zvaničnom Iks nalogu francuskog predsednika Emanuela Makrona tokom… »
Poseta Emanuela Makrona: Pet stvari za koje je Francuska zainteresovana u Srbiji

Poseta Emanuela Makrona: Pet stvari za koje je Francuska zainteresovana u Srbiji

BBC News pre 18 dana
Posle nemačkog kancelara Olafa Šolca i šefa američke Centralne obaveštajne agencije (CIA), u Srbiju je stigao i francuski predsednik. U samo nešto od više od mesec dana, beogradski aerodrom „Nikola Tesla" video je nekoliko najmoćnijih ljudi… »
Sletanje "Rafala" u Srbiju: Borbeni avioni kao signal geopolitičkog usmerenja

Sletanje "Rafala" u Srbiju: Borbeni avioni kao signal geopolitičkog usmerenja

NIN pre 18 dana
Srbija će od francuske kompanije "Daso" kupiti 12 aviona "Rafal" za 2,7 milijardi evra, a kako je najavio generalni direktor te kompanije Erik Trapije, letelice bi u Srbiju trebalo da stignu između 2028. i 2030. godine. Ugovor o nabavci potpisan je… »
Završno obraćanje predsednika Makrona i Vučića na beogradskom aerodromu: Završena poseta

Završno obraćanje predsednika Makrona i Vučića na beogradskom aerodromu: Završena poseta

Danas pre 18 dana
Vidim da svi u svetu komentarišete samo Rafale, rekao je Aleksandar Vučić, predsednik Srbije u završnom obraćanju zajedno sa Emanuelom Makronom, predsednikom Francuske na aerodromu „Nikola Tesla“. Hvala na poverenju, želim da čestitam svim… »
Macronova poseta zaokružena završetkom modernizacije "Nikole Tesle"

Macronova poseta zaokružena završetkom modernizacije "Nikole Tesle"

Bloomberg Adria pre 18 dana
Na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" u petak je otkrivena ploča povodom završetka modernizacije tog objekta, u prisustvu predsednika Srbije i Francuske Aleksandra Vučića i Emmanuela Macrona, čime je zaokružena njegova poseta Srbiji. Francuska… »
Francuski predsednik završio posetu Srbiji

Francuski predsednik završio posetu Srbiji

Radio 021 pre 18 dana
Na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" danas je otkrivena ploča povodom završetka radova na modernizaciji tog objekta, u prisustvu predsednika Srbije i Francuske Aleksandra Vučića i Emanule Makrona. Francuska kompanija Vansi (Vinci) je u januaru… »
"Hvala vam na poseti, Francuska je prijatelj Srbije": Vučić ispratio Makrona sa beogradskog aerodroma (Foto)

"Hvala vam na poseti, Francuska je prijatelj Srbije": Vučić ispratio Makrona sa beogradskog aerodroma (Foto)

Mondo pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na beogradskom aerodromu ispraća francuskog predsednika Emanuela Makrona. Predsednik Francuske Emanuel Makron prisustvuje ceremoniji otkrivanja ploče povodom završetka radova na modernizaciji aerodroma "Nikola… »
Svetski mediji o Makronovoj poseti: „Vučić ne prekida veze sa Rusijom dok sve više traži podršku od Pekinga“

Svetski mediji o Makronovoj poseti: „Vučić ne prekida veze sa Rusijom dok sve više traži podršku od Pekinga“

Danas pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron bio je u dvodnevnoj poseti Srbiji, tokom koje je sa predsednikom Aleksandrom Vučićem razgovarao o brojnim temama. Predstavnici Srbije i Francuske potpisali su više bilateralnih dokumenata u prisustvu dvojice lidera… »
"Upravo sam ispratio Makrona, a za minut polećemo..." Vučić se oglasio iz aviona pred put u Prag: Izgledam kao da me je…

"Upravo sam ispratio Makrona, a za minut polećemo..." Vučić se oglasio iz aviona pred put u Prag: Izgledam kao da me je…

Dnevnik pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu, neposredno pred put u Češku na regionalnu bezbednosnu konferenciju. Naš narod bi rekao, izgledam kao da me poplava izbacila. Upravo ispratio predsednika Emanuela… »
Vučić: Posle predsednika Makrona danas me čeka i susret sa predsednicom Evropske komisije

Vučić: Posle predsednika Makrona danas me čeka i susret sa predsednicom Evropske komisije

Euronews pre 18 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da upravo kreće u Češku gde će između ostalih razgovarati i sa predsednicom Evropske komisije Ursulom fon der Lajen. "Naš narod bi rekao, izgledam kao da me poplava izbacila. Upravo ispratio… »
Vučić se oglasio iz aviona: Krenuo za Češku, očekuje ga razgovor i sa Ursulom fon der Lajen

Vučić se oglasio iz aviona: Krenuo za Češku, očekuje ga razgovor i sa Ursulom fon der Lajen

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Nakon što je posle dvodnevne posete ispratio francuskog predsednika Emanuela Makrona, predsednik Srbije Aleksandar Vučić krenuo je put Češke i obratio se na svom instagram profilu. - Naš narod bi rekao, izgledam kao da me poplava… »
Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

IndeksOnline pre 18 dana
BEOGRAD – Predsednik Emanuel Makron poručio je danas na kraju dvodnevne posete Srbiji da je Francuska prijatelj Srbije, kao i on lično i zahvalio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na gostoprimstvu. “Imali smo razgovore na strateškom nivou u… »
Makron obeležio kraj radova na aerodromu "Nikola Tesla": Otkrivena ploča, očekuje se 10 miliona putnika (foto)

Makron obeležio kraj radova na aerodromu "Nikola Tesla": Otkrivena ploča, očekuje se 10 miliona putnika (foto)

Blic pre 18 dana
Predsednik Aleksandar Vučić danas je zajedno sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom, na kraju njegove dvodnevne posete Srbiji, otkrio ploču povodom završetka radova na modernizaciji Aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu. Vučić je, na aerodromu… »
Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

Makron: Francuska je prijatelj Srbije, kao i ja lično

Vesti online pre 18 dana
Predsednik Emanuel Makron poručio je danas na kraju dvodnevne posete Srbiji da je Francuska prijatelj Srbije, kao i on lično i zahvalio predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na gostoprimstvu. – Imali smo razgovore na strateškom nivou u svim… »
Vučić i Makron na beogradskom aerodromu otkrili ploču povodom završetka modernizacije

Vučić i Makron na beogradskom aerodromu otkrili ploču povodom završetka modernizacije

Biznis.rs pre 18 dana
Francuska kompanija Vinci u januaru 2018. izabrana na tenderu za koncesionara aerodroma. Na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“ danas je otkrivena ploča povodom završetka radova na modernizaciji tog objekta, u prisustvu predsednika Srbije i… »
Francuski predsednik na petrovaradinskoj tvrđavi za vojvođanskom trpezom Gradonačelnik Đurić: Radujemo se nastavku…

Francuski predsednik na petrovaradinskoj tvrđavi za vojvođanskom trpezom Gradonačelnik Đurić: Radujemo se nastavku…

Dnevnik pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron zvaničnu posetu Novom Sadu završio je posetom jednom od simbola Srpske Atine, nakon što je zajedno sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, premijerom Milošem Vučevićem i gradonačelnikom Milanom Đurićem posetio… »
Gradonačelnik Đurić: Radujemo se nastavku saradnje i nadamo se ponovnoj poseti

Gradonačelnik Đurić: Radujemo se nastavku saradnje i nadamo se ponovnoj poseti

Kurir pre 18 dana
Predsednik Francuske Emanuel Makron zvaničnu posetu Novom Sadu završio je posetom jednom od simbola Srpske Atine, nakon što je zajedno sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, premijerom Milošem Vučevićem i gradonačelnikom Milanom Đurićem posetio… »
Vučić se obratio Makronu nakon ispraćaja: "Mnogo zajedničkog rada je tek pred nama"

Vučić se obratio Makronu nakon ispraćaja: "Mnogo zajedničkog rada je tek pred nama"

Telegraf pre 18 dana
Kako je predsednik Vučić istakao, poseta je rezultirala brojnim planovima. Predsednik Francuske, Emanuel Makron završio se svoju dvodnevnu posetu Srbiji. Njena je ispratio predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, a tome je prethodila svečanost… »
Matić: Tačke neslaganja Makrona i Šolca – atomska energija, Zapadni Balkan, odnos prema Kini i SAD…

Matić: Tačke neslaganja Makrona i Šolca – atomska energija, Zapadni Balkan, odnos prema Kini i SAD…

N1 Info pre 19 dana
Odnos prema atomskoj energiji, prema SAD i Kini, kada je reč o privredi, ali i približavanje zemalja Zapadnog Balkana EU, neki su od stavova po kojima se razlikuju nemački kancelar Olaf Šolc i francuski predsednik Emanuel Makron, izjavio je novinar DW… »
Vučić nakon sastanka sa Makronom: Potpisali smo 11 dokumenata, ugovor o „rafalima“ vredan je 2,7 milijardi evra

Vučić nakon sastanka sa Makronom: Potpisali smo 11 dokumenata, ugovor o „rafalima“ vredan je 2,7 milijardi evra

Danas pre 19 dana
Mnogo vam hvala što ste došli u Srbiju i time pokazali poštovanje prema građanima Srbije. Mi to umemo da cenimo i poštujemo. Imali smo duge razgovore, nastavićemo ih večeras do kasno u noć, takođe i sutra o svim važnim strateškim pitanjima –… »

Vesti dana »