Povezane vesti

Drama kod Golubovića, Kristijanova žena opljačkana! Ukrali novac, evo šta je još odneto: Umrla sam za..."

Drama kod Golubovića, Kristijanova žena opljačkana! Ukrali novac, evo šta je još odneto: Umrla sam za..."

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Bivša učesnica "Zadruge" i žena Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, proslavila je rođendan, a onda je zadesilo nešto što nije mogla da očekuje. Kako njenih objava na društvenim mrežama danima nije bilo, pratioci su se… »
Opljačkana žena Kristijana Golubovića: Ukrali joj torbicu, ostala bez para i telefona

Opljačkana žena Kristijana Golubovića: Ukrali joj torbicu, ostala bez para i telefona

Mondo pre 18 dana
Kristina Spalević se oglasila na Instagramu. Bivša učesnica Zadruge i žena Kristijana Golubovića, Kristina Spalević oglasila se na društvenim mrežama kako bi otkrila da je doživela neprijatnost neposredno nakon proslave rođendana. "Ljudi, dosta… »
Pokradena žena kristijana golubovića Kristina se hitno oglasila, drama u Beču!

Pokradena žena kristijana golubovića Kristina se hitno oglasila, drama u Beču!

Alo pre 18 dana
Otkrila šta se desilo. Kristina Spalević otkrila je da je pokradena, pa je svojim pratiocima objasnila šta joj se desilo. - Ljudi, dosta vas mi je pisalo jer me nema na mrežama, što je za ove dane čudno - započela je Kristina, pa u nastavku otkrila… »

Vesti dana »