Povezane vesti

"Rekao je da su mu prišli sa leđa na ulici i tukli dok nije pao" Teško povređeni tinejdžer (16) primljen u bolnicu u…

"Rekao je da su mu prišli sa leđa na ulici i tukli dok nije pao" Teško povređeni tinejdžer (16) primljen u bolnicu u…

Kurir pre 18 dana
U dečiju bolnicu u Beogradu primljen je tinejdžer (16) koji tvrdi da je napadnut i pretučen na Čukarici. Njemu su lekari konstatovali teške povrede i o tome obavestili policiju. Prema informacijama, on je inspektorima rekao da se, u sredu uveče… »
"Prišli su mi sa leđa i tukli me po glavi" Dečak (16) u Beogradu došao u bolnicu sa teškim povredama

"Prišli su mi sa leđa i tukli me po glavi" Dečak (16) u Beogradu došao u bolnicu sa teškim povredama

Mondo pre 18 dana
U dečiju bolnicu u Beogradu primljen je mladić od 16 godina koji je ispričao da je pretučen na Čukarici. U dečiju bolnicu u Beogradu primljen je mladić M.J. (16) koji je ispričao da je pretučen na Čukarici. Konstatovane su mu teške povrede i o… »
Prišli su mi sa leđa i tukli po glavi: Dečak (16) došao u bolnicu sa teškim povredama, tvrdi da je napadnut

Prišli su mi sa leđa i tukli po glavi: Dečak (16) došao u bolnicu sa teškim povredama, tvrdi da je napadnut

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. U dečiju bolnicu u Beogradu primljen je M.J. (16) koji tvrdi da je napadnut i pretučen na Čukarici, saznaje "Telegraf.rs". Njemu su lekari konstatovali teške povrede i o tome obavestili policiju. Prema našim informacijama, M.J. je… »

Vesti dana »