Povezane vesti
Prijem prvaka u Osnovnoj školi „Jovan Grčić Milenko“ Opština nastavlja sa podrškom obrazovanju
Dnevnik 30.08.2024
BEOČIN: Danas je u Osnovnoj školi „Jovan Grčić Milenko“ održan svečani prijem prvaka na kojem su vrata ove škole otvorena za 131 novog učenika koji će od ponedeljka 2. septembra po prvi put kao generacija sesti u svoje školske klupe. Na… »
(Foto) nakon decenije tri odeljenja prvaka u Šajkašu Upoznali učiteljice, pozdravila ih direktorka
Dnevnik 30.08.2024
ŠAJKAŠ: Mališani koji prvog septembra prvi put sedaju u školske klupe u OŠ „Isidora Sekulić” u Šajkašu, saznali su sa kim će da dele svoje školske klupe, a na prozivci prvaka su se upoznali sa svojim učiteljicama. Prvake je u holu škole… »
Vesti dana »

Leteli materijali po sali, opozicija ometa rad: Burno u Novom Sadu: Sednica se održava uz buku, studenti, aktivisti i građani ispred Skupštine grada: Žandarmerija noćas razbila blokadu (foto, video)
Blic pre 3 minutajoš 64 povezane

Stručnjak za bioakustiku objašnjava koji je uređaj možda korišćen na građanima i na koji tačno način
Radio 021 pre 1 satjoš 16 povezanih

(Video) Gori Pojas Gaze: Propalo primirje, Izrael od jutros izvodi snažne udare, više od 320 mrtvih: "Otvoriće se kapije pakla ako ne oslobode sve taoce"
Blic pre 50 minutajoš 26 povezanih

Završena sednica Skupštine Kragujevca, usvojeno sve sa dnevnog reda i pored blokada
Euronews pre 8 minutajoš 18 povezanih

Skupština Srbije nastavila rad, očekuje se da prihvati ostavku premijera Vučevića
Novi magazin pre 44 minutajoš 17 povezanih