Povezane vesti

"Želela sam da rodim to dete, a on..." Noletova majka zatrudnela neplanirano posle par meseci veze: Da se nisam oženio…

"Želela sam da rodim to dete, a on..." Noletova majka zatrudnela neplanirano posle par meseci veze: Da se nisam oženio…

Kurir pre 18 dana
Brak Dijane i Srđana Đokovića traje već 37 godina, a ona je ostala u drugom stanju posle svega nekoliko meseci zabavljanja. Novakovi roditelj upoznali su se na Kopaoniku kada se Dijana pripremala za instruktora skijanja. Posle sedam meseci brak Dijane… »
"Bila trudna s Novakom, a njemu sam rekla da nema obavezu": Majka srpskog tenisera ispričala i šta joj je rekao Srđan

"Bila trudna s Novakom, a njemu sam rekla da nema obavezu": Majka srpskog tenisera ispričala i šta joj je rekao Srđan

Mondo pre 18 dana
Dijana Đoković je u jednom intervjuu ispričala da je skoro na početku veze sa Srđanom Đokovićem ostala u drugom stanju sa Novakom. Brak Dijane i Srđana Đokovića, roditelja slavnog tenisera Novaka Đokovića i njegove braće Marka i Đorđa… »
"Želela sam da ga rodim"! Dijana je zatrudnela posle sedam meseci zabavljanja sa Srđanom: "Pitao me je..."

"Želela sam da ga rodim"! Dijana je zatrudnela posle sedam meseci zabavljanja sa Srđanom: "Pitao me je..."

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Novakova majka, Dijana Đoković, jednom prilikom je otkrila detalje privatnog života, a kako je objasnila Srđana je upoznala na Kopaoniku kada se spremala za instruktora skijanja. Posle sedam meseci zabavljanja brak Dijane i Srđana… »
"Želela sam da rodim to dete, a on kako odluči": Dijana Đoković zatrudnela posle nekoliko meseci veze: "Srđan me pita da…

"Želela sam da rodim to dete, a on kako odluči": Dijana Đoković zatrudnela posle nekoliko meseci veze: "Srđan me pita da…

Blic pre 18 dana
Roditelji Novaka Đokovića, Srđan i Dijana Đoković, u srećnom su braku skoro četiri decenije. Novakova majka , Dijana Đoković, jednom prilikom je otkrila detalje privatnog života, a kako je objasnila Srđana je upoznala na kopaoniku kada se… »

Vesti dana »