Povezane vesti

Ova žena stala je Ivani na crtu i umešala se u brak: Biković nju voli više od rođene supruge i stan joj je kupio FOTO

Ova žena stala je Ivani na crtu i umešala se u brak: Biković nju voli više od rođene supruge i stan joj je kupio FOTO

Svet & Skandal pre 19 dana
Majka Miloša Bikovića njegova je najveća podrška Miloš Biković, čuveni glumac, u više navrata je isticao da mu je porodica najveća podrška u životu. Majka Miloša Bikovića posebno se ističe… – Njoj moj uspeh nije mnogo važan. Verovala je… »
Miloš Biković otkriva: Kako je porodica oblikovala moj život i karijeru!

Miloš Biković otkriva: Kako je porodica oblikovala moj život i karijeru!

Svet plus pre 19 dana
Poznati glumac Miloš Biković otvoreno govori o svojoj dubokoj povezanosti sa porodicom, posebno sa majkom Marijom, i o izazovima koje je doživeo zbog čestog odsustva oca. U iskrenoj ispovesti, Biković deli kako su detinjstvo i porodične prilike… »
Ovo je majka Miloša Bikovića: "Kupio sam mami stan u Beogradu", Marija je prava dama: "Nije me hrabrila u želji da postanem…

Ovo je majka Miloša Bikovića: "Kupio sam mami stan u Beogradu", Marija je prava dama: "Nije me hrabrila u želji da postanem…

Blic pre 19 dana
Miloš Biković, čuveni glumac, u više navrata je isticao da mu je porodica najveća podrška u životu, a naročito majka Marija. - Njoj moj uspeh nije mnogo važan. Verovala je da ću postati glumac, ali me nije preterano hrabrila u tome. Kada je moja… »

Vesti dana »