Povezane vesti

Osnivač Eko straže kaže – njegovoj ženi stigao nalog za privođenje, iz suda to demantuju

Osnivač Eko straže kaže – njegovoj ženi stigao nalog za privođenje, iz suda to demantuju

N1 Info pre 21 dana
Osnivač "Eko straže" Bojan Simišić rekao je za N1 da je njegova supruga dobila nalog za hapšenje, a da su to saznali kada su se vratili sa puta u Srbiju. Kako kaže, njegova žena nema veze sa "Eko stražom". "Pokušavaju da me zastraše, tako što… »
VIDEO Osnivač Eko straže: Napadaju mi porodicu, supruzi stigao nalog za privođenje

VIDEO Osnivač Eko straže: Napadaju mi porodicu, supruzi stigao nalog za privođenje

Radio 021 pre 21 dana
Osnivač "Eko straže" Bojan Simišić kaže da je izdat nalog za privođenje njegove supruge, a da su to saznali kada su se vratili sa puta. Kako kaže, njegova žena nema veze sa "Eko stražom". "Pokušavaju da me zastraše, tako što mi napadati… »
Osnivač pokreta Eko straža: Napadaju mi porodicu, supruzi stigao nalog za hapšenje

Osnivač pokreta Eko straža: Napadaju mi porodicu, supruzi stigao nalog za hapšenje

Novi magazin pre 20 dana
Osnivač pokreta "Eko straža" Bojan Simišić izjavio je danas da je njegova supruga dobila nalog za hapšenje, a da su to saznali kada su se vratili sa odmora u Srbiju. Simišić je za televiziju N1 rekao da njegova žena nema veze sa "Eko stražom", i… »

Vesti dana »