Povezane vesti

"Rekao mi je - ne" Senidah otkrila da se čula sa Dinom Merlinom tik pred koncert dao joj savet, a evo da li ga je poslušala

"Rekao mi je - ne" Senidah otkrila da se čula sa Dinom Merlinom tik pred koncert dao joj savet, a evo da li ga je poslušala

Kurir pre 17 dana
Slovenačka pevačica Senida Hajdarpašić je sinoć održala svoj prvi solistički koncert u Beogradu, a mnogi su kao gosta iznenađenja očekivali Dina Merlina. Senida je godinama u bliskom odnosu s Dinom Merlinom, a sada nam je otkrila zašto se nije… »
(Video) "rekao mi je: - ne!" Senidah otkrila zbog čega se Dino Merlin nije pojavio na njenom koncertu u Beogradu

(Video) "rekao mi je: - ne!" Senidah otkrila zbog čega se Dino Merlin nije pojavio na njenom koncertu u Beogradu

Blic pre 17 dana
Slovenačka pevačica Senida Hajdarpašić (Senidah) održala je prvi solistički koncert u srpskoj prestonici. Senidah je koncert počela sporijim numerama, a pojavila se pred publikom u interesantnoj, beloj odevnoj kombinaciji. - Kada sam se popela… »
(Video) Nije mogla da dođe sebi: Evo šta je uradila Senidah kad je čula da je Nataša Bekvalac bila na njenom koncertu

(Video) Nije mogla da dođe sebi: Evo šta je uradila Senidah kad je čula da je Nataša Bekvalac bila na njenom koncertu

Blic pre 18 dana
Slovenačka pevačica Senida Hajdarpašić (Senidah) održala je sinoć svoj prvi solistički koncert u srpskoj prestonici, a veliku podršku su joj pružile koleginice Lepa Brena i Nataša Bekvalac. - Jao nisam videla Natašu, da sam je videla pozdravila… »
Hit scena sa Senidinog koncerta u Beogradu: Iz publike bacili brus na binu, pevačica iznenadila potezom

Hit scena sa Senidinog koncerta u Beogradu: Iz publike bacili brus na binu, pevačica iznenadila potezom

Mondo pre 18 dana
Sendia Hajdarpašić, svima poznatija kao Senidah održala je prvi solistički koncert u Beogradu. Veliki broj vernih fanova i brojne javne ličnosti zauzele su Tašmajdan kako bi uživo slušali najveće hitove regionalne zvezde Senide Hajdarpašić… »
Brena u provodu sa snajkom i sinom: Pogledajte šta su radile na Senidinom koncertu, nisu prestajale

Brena u provodu sa snajkom i sinom: Pogledajte šta su radile na Senidinom koncertu, nisu prestajale

Mondo pre 18 dana
Lepa Brena uživala je u koncertu Senide i to u društvu sina Viktora i snajke Sofije, a kako su se provodili pokazala je na društvenim mrežama. Regionalna zvezda Senida Hajdarpašić, odnosno Senidah održala je prvi solistički koncert u Beogradu. Na… »
Senidah održala koncert pred punim tašom: Nataša Bekvalac, Lepa Brena i Viktor Živojinović u prvim redovima - publika u…

Senidah održala koncert pred punim tašom: Nataša Bekvalac, Lepa Brena i Viktor Živojinović u prvim redovima - publika u…

Blic pre 18 dana
Slovenačka pevačica Senida Hajdarpašić (Senidah) održala je večeras svoj prvi solistički koncert u srpskoj prestonici. Senidah je koncert počela sporijim numerama, a pojavila se pred publikom u interesantnoj, beloj odevnoj kombinaciji. Nataša… »
Anđelka sa bivšim i sadašnjim mužem na koncertu senide: Sto do stola! Evo kako su se ponašali sve vreme (video)

Anđelka sa bivšim i sadašnjim mužem na koncertu senide: Sto do stola! Evo kako su se ponašali sve vreme (video)

Blic pre 18 dana
Slovenačka pevačica Senida Hajdarpašić održala je večeras svoj prvi solistički koncert u Beogradu. U prvim redovima se našao veliki broj poznatih ličnosti poput Lepe Brene i Nataše Bekvalac, a na koncertu je bila i glumica Anđelka Stević… »

Vesti dana »