Povezane vesti

Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala US Opena

Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala US Opena

Politika pre 18 dana
NjUJORK – Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala US Opena, pošto je jutros u trećem kolu pobedio Argentinca Tomasa Martina Ečeverija rezultatom 5:7, 7:5, 6:1, 6:3. Meč je trajao tri sata i 35 minuta. Zverev je četvrti… »
Vekićeva u trećem kolu US opena

Vekićeva u trećem kolu US opena

Sportski žurnal pre 18 dana
Hrvatica pobedila Pejton Stirns u dva seta. Hrvatska teniserka Dona Vekić je u trećem kolu Otvorenog prvenstva u SAD pobedila Pejton Stirns sa 2:0 (7:5, 6:4). Ona je istakla da je umorna posle vimbldonskog polufinala i srebra na olimpijskim igrama… »
Prva novakova reakcija posle poraza brine: Videću kako ću i šta ću ostao sam bez gasa

Prva novakova reakcija posle poraza brine: Videću kako ću i šta ću ostao sam bez gasa

Dnevnik pre 18 dana
- Čestitam Alekseju i njegovom timu, igrao je bolje i zaslužio je pobedu. Igrao sam najgori tenis ikada - rekao je najbolji teniser svih vremena na konferenciji za medije na US Openu, održanoj posle meča u kome je izgubio od Alekseja Popirina. - S… »
Popirin eliminisao Đokovića sa Ju es opena

Popirin eliminisao Đokovića sa Ju es opena

Radio sto plus pre 18 dana
Posle eliminacije trećeg tenisera na ATP listi Karlosa Alkarasa u drugom kolu Ju es opena, Đoković je završio učešće na grend slem turniru u Njujorku, jer je doživeo poraz od Popirina u četvrtom međusobnom duelu. Popirin je upisao najbolji… »

Vesti dana »