Povezane vesti

Pao helikopter u Rusiji: U njemu bile 22 osobe, među njima i blagajnik fudbalskog saveza sa ženom?

Pao helikopter u Rusiji: U njemu bile 22 osobe, među njima i blagajnik fudbalskog saveza sa ženom?

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Ruski helikopter s 22 osobe nestao je u blizini vulkana na poluostrvu Kamčatka na dalekom istoku zemlje, prema rečima lokalnog guvernera. Helikopter Mi-8T imao je 19 putnika i tri člana posade pre nego što je danas nestao, izjavio je… »
Nema traga helikopteru sa 22 putnika koji je nestao na Kamčatki: Kiša, magla i slaba vidljivost otežavaju potragu

Nema traga helikopteru sa 22 putnika koji je nestao na Kamčatki: Kiša, magla i slaba vidljivost otežavaju potragu

Kurir pre 17 dana
Helikopter sa 22 osobe nestao je danas na Kamčatki u blizini vulkana Vačkažec. Guverner Kamčatke Vladimir Solodov potvrdio je da su u nestalom helikopteru Mi-8 bile 22 osobe: tri člana posade i 19 putnika. „Danas oko 07:15 po moskovskom vremenu… »
Pao helikopter u Rusiji sa 22 osobe: Među njima i direktor fudbalskog saveza sa ženom?

Pao helikopter u Rusiji sa 22 osobe: Među njima i direktor fudbalskog saveza sa ženom?

Mondo pre 17 dana
U Rusiji je pao helikopter u kom su bile 22 osobe. Ruski helikopter s 22 osobe nestao je u blizini vulkana na poluostrvu Kamčatka na dalekom istoku zemlje, prema rečima lokalnog guvernera. Helikopter Mi-8T imao je 19 putnika i tri člana posade pre nego… »
Bez traga i glasa: Nestao helikopter kod Kamčatke

Bez traga i glasa: Nestao helikopter kod Kamčatke

B92 pre 17 dana
Ruski helikopter sa 22 osobe nestao je u blizini vulkana na poluostrvu Kamčatka, na istoku zemlje, kako je preneo lokalni guverner. Helikopter je poleteo sa mesta u blizini vulkana Vačkazec u regionu i otputovao ka selu Nikolajevka. U regionu Kamčatke… »
Helikopter Mi-8 nestao na Kamčatki na dalekom istoku Rusije

Helikopter Mi-8 nestao na Kamčatki na dalekom istoku Rusije

Politika pre 17 dana
MOSKVA - Helikopter Mi-8 nestao je jutros na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, saopštili su zvaničnici. U helikopteru se, prema preliminarnim informacijama, nalaze 22 osobe - 19 putnika i tri člana posade, saopštila je pres-služba ruske Federalne… »
Helikopter sa 22 putnika nestao na Kamčatki

Helikopter sa 22 putnika nestao na Kamčatki

N1 Info pre 18 dana
Ruski helikopter sa tri člana posade i 19 putnika nestao je na dalekom istočnom poluostrvu Kamčatka, javila je u subotu novinska agencija Interfaks, prenosi Rojters. Interfaks se poziva na preliminarne podatke federalne agencije za vazdušni… »
Helikopter sa 22 osobe nestao u blizini vulkana na Kamčatki

Helikopter sa 22 osobe nestao u blizini vulkana na Kamčatki

Danas pre 18 dana
Vremenski uslovi na Kamčatki ne dozvoljavaju da se ruska avijacija uključi u potragu za nestalim helikopterom Mi-8, u kojem se nalaze 22 osobe, saopštilo je danas rusko Ministarstvo za vanredne situacije. U saopštenju se navodi da avijacija ne može… »
Helikopter Mi-8 sa 22 putnika nestao u ruskoj Kamčatki

Helikopter Mi-8 sa 22 putnika nestao u ruskoj Kamčatki

Al Jazeera pre 18 dana
U letjelici su se, prema preliminarnim informacijama, nalazile 22 osobe – 19 putnika i tri člana posade. Helikopter Mi-8 nestao je jutros na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, saopćili su zvaničnici, prenosi agencija Tanjug pozivajući se na ruske… »
Nestao helikopter sa 22 osobe na Kamčatki, loši vremenski uslovi otežavaju potragu

Nestao helikopter sa 22 osobe na Kamčatki, loši vremenski uslovi otežavaju potragu

Novi magazin pre 18 dana
Vremenski uslovi na Kamčatki ne dozvoljavaju da se ruska avijacija uključi u potragu za nestalim helikopterom Mi-8, u kojem se nalaze 22 osobe, saopštilo je danas rusko Ministarstvo za vanredne situacije. U saopštenju se navodi da avijacija ne može… »
Helikopter Mi-8 nestao na dalekom istoku Rusije: Izgubljen kontakt sa letelicom, u njoj se nalazile 22 osobe

Helikopter Mi-8 nestao na dalekom istoku Rusije: Izgubljen kontakt sa letelicom, u njoj se nalazile 22 osobe

Blic pre 18 dana
Helikopter Mi-8 nestao je jutros na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, saopštili su zvaničnici. U helikopteru se, prema preliminarnim informacijama, nalaze 22 osobe - 19 putnika i tri člana posade, saopštila je pres-služba ruske Federalne agencije… »
Nestao Mi-8 sa 22 osobe FOTO

Nestao Mi-8 sa 22 osobe FOTO

B92 pre 18 dana
Helikopter Mi-8 nestao je jutros na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, saopštili su zvaničnici. U helikopteru se, prema preliminarnim informacijama, nalaze 22 osobe - 19 putnika i tri člana posade, saopštila je pres-služba ruske Federalne agencije… »
Helikopter Mi-8 nestao na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, u njemu bilo 19 putnika i tri člana posade

Helikopter Mi-8 nestao na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, u njemu bilo 19 putnika i tri člana posade

Euronews pre 18 dana
Helikopter Mi-8 nestao je jutros na Kamčatki, na dalekom istoku Rusije, saopštili su zvaničnici. U helikopteru se, prema preliminarnim informacijama, nalaze 22 osobe - 19 putnika i tri člana posade, saopštila je pres služba ruske Federalne agencije… »
Nestao ruski helikopter! Letelici se gubi svaki trag na Kamčatki, u njoj bila 22 putnika

Nestao ruski helikopter! Letelici se gubi svaki trag na Kamčatki, u njoj bila 22 putnika

Kurir pre 18 dana
Ruski helikopter sa tri člana posade i 19 putnika nestao je na dalekom istočnom poluostrvu Kamčatka, javila je novinska agencija Interfaks, prenosi Rojters. Interfaks se poziva na preliminarne podatke federalne agencije za vazdušni saobraćaj, piše… »

Vesti dana »