Povezane vesti

Đoković: Raspala mi se igra, razmišljao sam da li uopšte da dolazim

Đoković: Raspala mi se igra, razmišljao sam da li uopšte da dolazim

Politika pre 18 dana
NjUJORK - Raspala mi se igra totalno. To je realnost. Sastavni deo sporta. Može biti da su Olimpijske igre uticale na to, veliko pražnjenje. Bilo je razmišljanja da li uopšte da dolazim ovde", rekao je srpski teniser Novak Đoković posle poraza od… »
Novak ispao sa US opena!

Novak ispao sa US opena!

Vesti online pre 18 dana
Novak Đoković je eliminisan u trećem kolu US opena. Bolji od branioca titule bio je Australijanac Popirin u četiri seta 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. Odličan rival, ali i veliki broj grešaka i očajan servis (čak 14 duplih grešaka), učinili su da… »
Novak Đoković saznao potencijalnog rivala u 1/8 finala US Opena: Noleta čeka opasna "mina" na domaćem terenu!

Novak Đoković saznao potencijalnog rivala u 1/8 finala US Opena: Noleta čeka opasna "mina" na domaćem terenu!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Američki teniser Frensis Tijafo nastavio je sjajnim partijama, te je nakon finala Mastersa u Sinsinatiju uspeo da dođe i do osmine finala na US Openu pobedom protiv Bena Šeltona - 3:2, po setovima 4:6, 7:5, 6:7, 6:4, 6:3! Tijafo je na… »
Olimpijska "kletva": Posle Novaka svi osvajači medalja iz Pariza eliminisani do trećeg kola US opena

Olimpijska "kletva": Posle Novaka svi osvajači medalja iz Pariza eliminisani do trećeg kola US opena

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Veliko iznenađenje desilo se noćas na US openu, pošto je najbolji sportista planete Novak Đoković eliminisan u trećem kolu od Alekseja Popirina iz Australije u četiri seta, čime je završio svoje učešće na poslednjem Grend slemu… »
Još jedna loša vest za Đokovića sa US opena: Favorit preživeo i dodatno mu pobegao na ATP listi

Još jedna loša vest za Đokovića sa US opena: Favorit preživeo i dodatno mu pobegao na ATP listi

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Nemački teniser, Aleksander Zverev uspeo je da preživi i ne bude eliminisan noćas u trećem kolu US opena, pošto je posle preokreta savladao vrlo žilavog Tomasa Martina Ečeverija iz Argentine u četiri seta - 3:1 (5:7, 7:5, 6:1, 6:3)… »
Đoković definitivno predvodi Srbiju, dolazi i Cicipas

Đoković definitivno predvodi Srbiju, dolazi i Cicipas

Sport klub pre 17 dana
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Viktor Troicki odredio je tim koji će se suprotstaviti Grčkoj u Svetskoj grupi I u Beogradu 14. i 15. septembra. Na spisku su Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Dušan Lajović i Hamad Međedović, dok će… »
Đoković predvodi Srbiju u Dejvis kupu!

Đoković predvodi Srbiju u Dejvis kupu!

B92 pre 17 dana
Selektor Dejvis kup reprezentacije Srbije Viktor Troicki odredio je tim koji će se suprotstaviti Grčkoj u Svetskoj grupi I u Beogradu 14. i 15. septembra. Na spisku su Novak Đoković, Miomir Kecmanović, Dušan Lajović i Hamad Međedović, dok će… »
Đoković kao Alkaras - misterija zvana US open

Đoković kao Alkaras - misterija zvana US open

B92 pre 17 dana
Polako se sležu utisci posle šokantnog poraza Novaka Đokovića u trećem kolu US opena. Neuspeh u meču sa Aleksejom Popirinom, Australijancem, koji igra u životnoj formi, pokreće mnoga nova-stara pitanja. Novak se kroz karijeru često susretao sa… »
Đoković eliminisan sa Ju-Es opena, Popirin ga pobedio rezultatom 3:1

Đoković eliminisan sa Ju-Es opena, Popirin ga pobedio rezultatom 3:1

Politika pre 17 dana
NjUJORK - Srpski teniser Novak Đoković eliminisan je sa Ju-Es opena, pošto ga je Australijanac Aleksej Popirin savladao rezultatom 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 u trećem kolu grend slem turnira u Njujorku. Đoković je završio učešće na… »
"Pobeda nad Đokovićem nije moj najveći uspeh"

"Pobeda nad Đokovićem nije moj najveći uspeh"

B92 pre 17 dana
Aleksej Popirin je šokirao tenisku javnost pobedom nad Novakom Đokovićem u 3. kolu US opena, a onda je posle meča učinio to još jednom. Na pitanje da li mu je ovo bio najveći uspeh u karijeri, istakao je drugi poduhvat koji mu je draži. "Za mene… »
Aleksej Popirin: Naporan rad se isplatio

Aleksej Popirin: Naporan rad se isplatio

Politika pre 17 dana
NjUJORK - Australijski teniser Aleksej Popirin izjavio je da se naporan rad isplatio, kao i da je poseban osećaj pobediti Novaka Đokovića. "Treća sreća. Imali smo bitke na Australijan openu i Vimbldonu, imao sam šanse tada, ali ih nisam iskoristio… »
Istorija - tenis ovo nije video preko 50 godina

Istorija - tenis ovo nije video preko 50 godina

B92 pre 17 dana
Neverovatne stvari i eliminacije slavnih tenisera obeležili su US open 2024. godine. Botik van de Zandšlup je eliminisao Karlosa Alkarasa i napravio ogromno iznenađenje na US openu. Samo dan kasnije, dobili smo novu senzaciju i tada je eliminisan Novak… »
Novak samokritičan nakon poraza na US openu: Ljut sam i uznemiren, osećao sam se amaterski na momente!

Novak samokritičan nakon poraza na US openu: Ljut sam i uznemiren, osećao sam se amaterski na momente!

Hot sport pre 17 dana
„Bilo je razmišljanja da li uopšte da dolazim ovde“ Novak Đoković nije uspeo da se plasira u 4. kolo US Opena. Od njega je bio bolji Aleksej Popirin sa 3:1. Nakon meča Novak je izneo utiske i bio prilično oštar. – Čestitke njemu i njegovom… »
Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje

Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje

Vesti online pre 18 dana
Copy Alcaras, (skoro) paste Đoković. Slično svom trenutno najvećem rivalu dan ranije, Novak Đoković jednostavno nije imao dovoljno mentalne energije da bude svoj. Tokom celog turnira, ali sada je naleteo na protivnika koji je u formi i koji je to… »
Đoković ispao sa US opena: Novak bez vatre u očima pao pred Popirinom

Đoković ispao sa US opena: Novak bez vatre u očima pao pred Popirinom

Kurir pre 18 dana
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u četvrto kolo US opena. Đokovića je u meču koji je trajao tri sata i 20 minuta savladao Australijanac ruskog porekla Aleksej Popirin sa 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4). Time je srpski as ostao bez… »
Novak ovo nije mogao da nasluti ni u najcrnjim snovima! Katastrofalne vesti za Srbina! Posle šok eliminacije čeka ga novi…

Novak ovo nije mogao da nasluti ni u najcrnjim snovima! Katastrofalne vesti za Srbina! Posle šok eliminacije čeka ga novi…

Kurir pre 18 dana
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u četvrto kolo US opena. Đokovića je u meču koji je trajao tri sata i 20 minuta savladao Australijanac ruskog porekla Aleksej Popirin sa 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4). Ovaj poraz Novaka bi mogao da… »
Popirin: Nisam želeo da budem jedan u nizu Đokovićević preokreta

Popirin: Nisam želeo da budem jedan u nizu Đokovićević preokreta

Sportski žurnal pre 18 dana
Australijski teniser blistao od sreće na pres-konferenciji, posle senzacionalne obede nad Novakom. Australijski teniser Aleksej Popirin izjavio je da se naporan rad isplatio, kao i da je poseban osećaj pobediti Novaka Đokovića. - Treća sreća. Imali… »
Novaku dve stvari došle glave! Nije mogao da ih izdrži, a US Open se potrudio da ga dokusuri

Novaku dve stvari došle glave! Nije mogao da ih izdrži, a US Open se potrudio da ga dokusuri

Mondo pre 18 dana
Novak Đoković je došao nepripremljen, načet i mentalno ispražnjen. Kada se na to dodaju termini u koje ga je US Open stavljao, ne čudi što je rano završio sa takmičenjem. Novak Đoković nije mogao! Borio se da osvoji svoj 25. grend slem trofej… »
Zverev sprečio iznenađenje i igraće u osmini finala US opena

Zverev sprečio iznenađenje i igraće u osmini finala US opena

Sportske.net pre 18 dana
Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala US opena. Zverev je u trećem kolu pobedio Argentinca Tomasa Martina Ečeverija sa 3:1. Po setovima je bilo 5:7, 7:5, 6:1, 6:3. Nakon što je Argentinac uzeo prvi set, mnogi su pomislili da je… »
Novak ne odmara posle US Opena, odmah oblači dres Srbije: Nisu bitni slemovi, hoće da ponese trobojku!

Novak ne odmara posle US Opena, odmah oblači dres Srbije: Nisu bitni slemovi, hoće da ponese trobojku!

Mondo pre 18 dana
Novak Đoković je spreman da još jednom obraduje Srbiju, odmah posle US Opena. Novak Đoković je ispao u trećem kolu US Opena, a naredni put kada bude igrao tenis igraće ga u dresu Srbije! Dejvis kup reprezentacija Srbije će igrati meč plej-ofa za… »
Prošlogodišnji šampion Novak Đoković ispao sa US Opena

Prošlogodišnji šampion Novak Đoković ispao sa US Opena

Al Jazeera pre 18 dana
Đoković će sezonu završiti bez Grand Slam naslova prvi put od 2017. godine. Srbijanski teniser Novak Đoković neće uspjeti odbraniti naslov na posljednjem Grand Slam turniru sezone US Openu nakon što ga je u trećem kolu eliminirao Australac… »
Nole posle Ju-Es opena četvrti, a možda i šesti

Nole posle Ju-Es opena četvrti, a možda i šesti

Sport klub pre 18 dana
Novak Đoković je na Ju-Es open došao kao branilac titule i svetski broj 2. Posle poraza od Alekseja Popirina u trećem kolu, više nije ni jedno ni drugo. Trofej nije odbranio, neće ni biti broj 2 na svetskoj listi, a gde će tačno biti kada se… »
Oglasio se Đoković: "Nije bilo suđeno"

Oglasio se Đoković: "Nije bilo suđeno"

B92 pre 18 dana
Srpski teniser Novak Đoković oglasio se putem Instagrama. Novak Đoković je eliminisan u trećem kolu US opena od strane Alekseja Popirina. Ovo je bio veliki šok i prava senzacija u Njujorku, a posle sve ga se oglasio i Novak Đoković na društvenim… »
"Ne znam šta da kažem"... Đoković dobio pitanje koje ga je izbacilo iz takta (video)

"Ne znam šta da kažem"... Đoković dobio pitanje koje ga je izbacilo iz takta (video)

Večernje novosti pre 18 dana
NOVAK Đoković je nakon poraza od Alekseja Popirina izašao pred novinare, a tamo je dobio jedno pitanje koje mu vidno nije odgovaralo... FOTO: Tanjug/AP Grend slem sezona je iza Novaka Đokovića, a ne pamti se kada ju je završio bez osvojenog trofeja… »
"To nisam bio ja": Đoković poslao poruku navijačima, a onda se obratio i direktno Popirinu

"To nisam bio ja": Đoković poslao poruku navijačima, a onda se obratio i direktno Popirinu

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković šokantno je poražen od Alekseja Popirina u trećem kolu US Opena, koji je slavio sa 3:1. Novak je bio samokritičan prema sebi na konferenciji za medije, istakavši da je to bila jedna od… »
Popirin: Neverovatan je osećaj pobediti GOAT-a

Popirin: Neverovatan je osećaj pobediti GOAT-a

Vesti online pre 18 dana
Aleksej Popirin je blistao od sreće posle pobede nad Novakom Đokovićem. Bio je ovo njihov treći meč ove godine na gren slem turnirima i prvi put je uspeo da dobije. – Iskreno ne znam šta da kažem. Možda sam ovaj put imao malo više sreće. Bilo… »
Šok: Popirin eliminisao Đokovića sa Ju Es opena

Šok: Popirin eliminisao Đokovića sa Ju Es opena

Sportski žurnal pre 18 dana
Aleksej savladao Novaka sa 3:1 u setovima. Australijanac Aleksej Popirin savladao je rano jutros drugog tenisera sveta Novaka Đokovića rezultatom 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 u trećem kolu Otvorenog prvenstva u SAD. Posle eliminacije trećeg… »
Prokletstvo Olimpijskih igara

Prokletstvo Olimpijskih igara

B92 pre 18 dana
Svi nosioci medalja u singlu sa Olimpijskih igara u Parizu su ispali sa US opena u 24 sata. Nakon što su osvojili zlato, srebro i bronzu na najvećoj sportskoj smotri koja se ove godine održala u Parizu, Novak Đoković, Karlos Alkaras i Lorenco Muzeti… »
Neverovatna težina olimpijskih medalja

Neverovatna težina olimpijskih medalja

Sport klub pre 18 dana
Pre samo četiri nedelje sva trojica su postigli najveće uspehe u karijeri u svetu sporta (ne u svetu tenisa, ma koliko to nelogično zvučalo), a sada su sva trojica završili Ju-Es open u velikom razočaranju. Novak Đoković, zlatni sa Olimpijskih… »
Đoković: Delovao sam amaterski na momente

Đoković: Delovao sam amaterski na momente

Sportski žurnal pre 18 dana
Najbolji teniser svih vremena samokritično komentarisao eliminaciju sa US opena. Novak Đoković posle poraza od Australijanca Alekseja Popirina (3:1) u trećem kolu US Opena, samokritično se na konferenciji za medije osvrnuo na šokantnu eliminaciju: -… »
Izbacio Novaka, pa sve šokirao posle meča: Nisam igrao najbolje, psovao sam sebe!

Izbacio Novaka, pa sve šokirao posle meča: Nisam igrao najbolje, psovao sam sebe!

Mondo pre 18 dana
Aleksej Popirin smatra da je dobio Novaka, a da nije dobro igrao! Aleksej Popirin je nedavno osvojio turnir u Montrealu i najavio da je u sjajnoj formi, a sada kada je pobedio Novaka Đokovića u trećem kolu US Opena svi očekuju da nastavi da niže… »
Nove glavobolje za Đokovića: Pad i veliki znak pitanja - Srbin je na ivici

Nove glavobolje za Đokovića: Pad i veliki znak pitanja - Srbin je na ivici

B92 pre 18 dana
Poraz Novaka Đokovića u trećem kolu US opena doneo je promene na ATP listi. Srpski teniser Novak Đoković je doživeo šokantan poraz od Alekseja Popirina. Borba je trajala tri časa i 18 minuta, a po setovima je na kraju bilo 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 za… »
"Da sam ja zlatni momak kao Novak...": Američki teniser rečima o Đokoviću podigao buru

"Da sam ja zlatni momak kao Novak...": Američki teniser rečima o Đokoviću podigao buru

Večernje novosti pre 18 dana
Američki teniser, Frensis Tijafo pobedio je Bena Šeltona u trećem kolu Ju-Es opena. Meč se igrao u pet setova, rezultat je bio 3:2 (4:6, 7:5, 6:7, 6:4, 6:3). Foto: Profimedia Američki teniser, Frensis Tijafo trebalo je da bude rival Novaka Đokovića… »
Novak Đoković ne veruje šta ga je snašlo Završni masters visi o koncu?!

Novak Đoković ne veruje šta ga je snašlo Završni masters visi o koncu?!

Večernje novosti pre 18 dana
TENISKI šok doživeli su navijači u Njujorku. Nakon ispadanja Karlosa Alkaraza, ispao je i Novak Đoković. Srbina je pobedio Aleksej Popirin u četiri seta (4:6, 4:6, 6:2, 4:6), tako je Nole ostao bez 1.900 bodova koje je branio kao šampion. FOTO… »
Loša vest za Novaka Đokovića na Ju-es openu: Zverev preživeo i dodatno mu pobegao na ATP listi

Loša vest za Novaka Đokovića na Ju-es openu: Zverev preživeo i dodatno mu pobegao na ATP listi

Večernje novosti pre 18 dana
Nemački teniser, Aleksander Zverev uspeo je da preživi i ne bude eliminisan u trećem kolu Ju-Us opena, pošto je posle preokreta savladao Tomasa Martina Ečeverija iz Argentine u četiri seta - 3:1 po setovima 5:7, 7:5, 6:1, 6:3. Foto: Profimedia… »
Olimpijsko prokletstvo: Osvajači medalja na Igrama počišćeni sa Ju-Es opena u prvoj nedelji (foto)

Olimpijsko prokletstvo: Osvajači medalja na Igrama počišćeni sa Ju-Es opena u prvoj nedelji (foto)

Večernje novosti pre 18 dana
Novak Đoković, Karlos Alkaraz, Lorenco Muzeti, tri velika imena svetskog tenisa ispali su sa Ju-Es opena u roku od 24 sata. Foto: Profimedia Ovo se još nije desilo u istoriji tenisa. Svi, ali svi osvajači medalja, zlato, (Novak Đoković) srebro… »
Đoković eliminisan sa US opena

Đoković eliminisan sa US opena

Insajder pre 18 dana
Srpski teniser Novak Đoković eliminisan je sa US opena, pošto ga je Australijanac Aleksej Popirin savladao rezultatom 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 u trećem kolu grend slem turnira u Njujorku. Đoković je završio učešće na US openu nakon… »
Đoković: Ljut sam, igra mi se raspala…

Đoković: Ljut sam, igra mi se raspala…

Vesti online pre 18 dana
Novak Đoković je govorio na konferenciji za medije posle šokantnog poraza od Alekseja Popirina u trećem kolu US opena. Australijanac je slavio sa 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 i tako pobedio Đokovića prvi put u četvrtom pokušaju. – Čestitke njemu i… »
Novak: Igra mi se raspala, na momente amaterski!

Novak: Igra mi se raspala, na momente amaterski!

Sport klub pre 18 dana
Novak Đoković govori pred novinarima posle poraza od Alekseja Popirina u trećem kolu US opena. Još od 2017… Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje Australijanac je slavio sa 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 i tako pobedio Đokovića prvi put u četvrtom… »
Novak: Najslabija gren slem sezona u karijeri

Novak: Najslabija gren slem sezona u karijeri

Sport klub pre 18 dana
Novak Đoković nije bio zadovoljan svojim učinkom na četiri najveća turnira u 2024. godini. Još od 2017… Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje Prvi put još od 2017. godine, u kojoj je kuburio sa povredama, nema nijednu gren slem titulu pored… »
Igrao užasno, osećao se na momente i amaterski: Novak samokritičan

Igrao užasno, osećao se na momente i amaterski: Novak samokritičan

Euronews pre 18 dana
Očekivalo se da će Novak Đoković posle zlata na Olimpijskim igrama u Parizu, a pre svega zbog maestralne igra u finalu protiv Karlosa Alkaraza sezonu izvesno završiti sa Grend slemom US opena u rukama. Ali, od prvog gema na turniru Novak Đoković… »
Prošli put kad mu se ovo desilo Novak nije igrao za Srbiju: Amerikanci ga izbacivali, nisu mu dali da igra!

Prošli put kad mu se ovo desilo Novak nije igrao za Srbiju: Amerikanci ga izbacivali, nisu mu dali da igra!

Mondo pre 18 dana
Svašta je Novak Đoković doživeo na US Openu, ali ovako rano nije ispao baš, baš dugo. Novak Đoković je nakon neverovatnog uspeha i osvajanja zlata na Olimpijskim igrama ispao na samom početku US Opena. Već u trećem kolu ga je savladao Aleksej… »
Đoković nakon eliminacije sa US opena: "Raspao sam se i delovao amaterski!"

Đoković nakon eliminacije sa US opena: "Raspao sam se i delovao amaterski!"

Sportske.net pre 18 dana
Najbolji teniser sveta svih vremena Novak Đoković is pao je u trećem kolu US opena. Bolji od Srbina bio je Australijanac Aleksej Popirin sa 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. Ništa protekle noći po našem vremenu nije funkcionisalo Đoković, a… »
Đoković u problemu - nije se desilo od 2005. godine!

Đoković u problemu - nije se desilo od 2005. godine!

B92 pre 18 dana
Novak Đoković nema baš najbolju godinu na ATP turnirima. Srpski teniser Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu US opena od strane Alekseja Popirina, što je velika senzacija. Verovali ili ne, Novak Đoković u 2024. godini nema nijednu Grend slem… »
Još od 2017… Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje

Još od 2017… Razlozi Novakovog kraha i ključno pitanje

Sport klub pre 18 dana
Copy Alcaraz, (skoro) paste Đoković. Slično svom trenutno najvećem rivalu dan ranije, Novak Đoković jednostavno nije imao dovoljno mentalne energije da bude svoj. Tokom celog turnira, ali sada je naleteo na protivnika koji je u formi i koji je to… »
Popirin: "Posle poraza Alkaraza sam pomislio - zašto ne i danas?"

Popirin: "Posle poraza Alkaraza sam pomislio - zašto ne i danas?"

Sportske.net pre 18 dana
Australijski teniser Aleksej Popirin napravio je senzaciju na US openu i u trećem kolu eliminisao najboljeg igrača svih vremena Novaka Đokovića. Čovek koji je nedavno osvojio masters u Montrealu pobedio je Srbina sa 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4). Popirin… »
„Igrao sam najgori tenis“: Đoković ispao u trećem kolu US Opena

„Igrao sam najgori tenis“: Đoković ispao u trećem kolu US Opena

Danas pre 18 dana
Najtrofeniji svetski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala Otvorenog prvenstva Amerike (US open) u tenisu, pošto je u tećem kolu izgubio od Australijanca ruskog porekla Alekseja Popirina sa 1-3 u setovima (4-6, 4-6, 6-2, 4-6)… »
Zverev sprečio novu senzaciju

Zverev sprečio novu senzaciju

B92 pre 18 dana
Nemački teniser Aleksander Zverev pobedio je Tomasa Martina Ečeverija u trećem kolu US opena. Ovih dana su senzacije obeležile tenis na US openu i prvo je ispao Karlos Alkaras, a samo dan kasnije eliminisan je Novak Đoković. Zverev je umalo bio… »
Nikad čudniji US open - Medvedev jedini "preživeo"

Nikad čudniji US open - Medvedev jedini "preživeo"

B92 pre 18 dana
Danil Medvedev je jedini bivši šampion US opena koji je ostao u trci za titulu ove sezone u Njujorku. US open ove sezone izgleda potpuno drugačije jer su ispali glavni favoriti – Novak Đoković i Karlos Alkaras. Alkarasa je savladao Holanđanin, 74… »
Organizatori Ju-Es opena zatečeni: Oglasili se ovom porukom nakon što je Novak Đoković eliminisan

Organizatori Ju-Es opena zatečeni: Oglasili se ovom porukom nakon što je Novak Đoković eliminisan

Večernje novosti pre 18 dana
NOVAK Đoković eliminisan je u noći između petka i subote od Alekseja Popirina sa Ju-Es opena, a nedugo potom oglasili su se i organizatori samog turnira. FOTO: Tanjug/AP Četvorostruki osvajač turnira u Njujorku je u trećem kolu doživeo poraz od… »
Novakova frka i ATP trka za Završni turnir u Torinu: Đoković na "ivici", da li će uspeti da upadne u Top 8?

Novakova frka i ATP trka za Završni turnir u Torinu: Đoković na "ivici", da li će uspeti da upadne u Top 8?

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Najbolji srpski teniser i sportista na planeti, Novak Đoković nije uspeo da se plasira u osminu finala US opena, pošto je kasno noćas poražen od Alekseja Popirina iz Australije u četiri seta (4:6, 4:6, 6:2, 4:6), čime je izgubio… »
Evo kada je Novak Đoković poslednji put izgubio na Grend slemu pre osmine finala

Evo kada je Novak Đoković poslednji put izgubio na Grend slemu pre osmine finala

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Nažalost, najbolji teniser i sportista planete, Novak Đoković neće ove sezone dodati svojoj kolekciji još jedan Grend slem, pošto je poražen noćas u trećem kolu US opena od Alekseja Popirina iz Australije u četiri seta - 1:3… »
VIDEO Potcenjivačko pitanje naljutilo Novaka: Odbrusio je i naljutio se, na ovo nije mogao da ćuti

VIDEO Potcenjivačko pitanje naljutilo Novaka: Odbrusio je i naljutio se, na ovo nije mogao da ćuti

Nova pre 18 dana
: Novak Đoković je eliminisan sa US Opena nakon što je sa 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 bolji bio Aleksej Popirin u trećoj rundi, a iako su tokom meča imali i pomalo emotivnu razmenu, Srbin je na kraju stao u njegovu zaštitu, u neku ruku. Jednog novinara je… »
Šok - Novak Đoković ispao sa US Opena!

Šok - Novak Đoković ispao sa US Opena!

Mondo pre 18 dana
Novak Đoković je ispao sa US Opena! Novak Đoković je ispao sa US Opena već u trećem kolu! Pobedio ga je Aleksej Popirin 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 Nezgodni Australijanac koji je nedavno osvojio svoju prvu masters titulu u Montrealu sada je prvi put u… »
Đoković eliminisan sa US Open-a u trećem kolu

Đoković eliminisan sa US Open-a u trećem kolu

Radio 021 pre 18 dana
Australijanac Aleksej Popirin savladao je rano jutros drugog tenisera sveta Novaka Đokovića rezultatom 3:1 u trećem kolu Otvorenog prvenstva u SAD. Po setovima je rezultat bio 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 u trećem kolu Otvorenog prvenstva u SAD. Posle… »
Znamo zašto je Novak ispao: Isto je kao sa Alkarazom, sada je sve jasno!

Znamo zašto je Novak ispao: Isto je kao sa Alkarazom, sada je sve jasno!

Mondo pre 18 dana
Novak Đoković, Karlos Alkaraz, Lorenco Museti. Šta im je zajedničko? Dve stvari - osvojili su medalju na Olimpijskim igrama i ispali su sa US Opena. Nisu to bile samo prazne reči, Novak Đoković je stvarno ispao sa US Opena zbog zlata za Srbiju… »
Novak Đoković ispao s US Opena! Ogroman šok, čeka ga pad na ATP listi najgora sezona u karijeri? Nije!

Novak Đoković ispao s US Opena! Ogroman šok, čeka ga pad na ATP listi najgora sezona u karijeri? Nije!

Dnevnik pre 18 dana
Najveći teniser svih vremena Novak Đoković ispao je sa ovogodišnjeg US Opena u 3. kolu, gde je poražen od Alekseja Popirina sa 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4! Nakon ispadanja Karlosa Alkaraza, ovo je najveće iznenađenje ovogodišnjeg turnira… »
Novakov "dželat" bio šokiran Alkarasom: "Pomislio sam - zašto ne danas?"

Novakov "dželat" bio šokiran Alkarasom: "Pomislio sam - zašto ne danas?"

B92 pre 18 dana
Australijski teniser Aleksej Popirin govorio je na konferenciji za medije posle plasmana u osminu finala US opena. Popirin je napravio veliko iznenađenje i savladao Novaka Đokovića sa 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. "Da, bila je to izuzetna predstava sa moje… »
Senzacija: Popirin eliminisao neprepoznatljivog Đokovića sa US opena

Senzacija: Popirin eliminisao neprepoznatljivog Đokovića sa US opena

Euronews pre 18 dana
Nova senzacija na US openu: Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu od Australijanca Alekseja Popirina 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4) i tako će posle 2017. jednu sezonu zavšiti bez osvojenog Grend Slema. Posle Karlosa Alkaraza i Đoković je završio… »
"Igra mi se raspala": Đoković nikad oštriji, besan na sebe

"Igra mi se raspala": Đoković nikad oštriji, besan na sebe

Večernje novosti pre 18 dana
Srpski teniser, Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu Ju-Es opena. Bolji od njega bio je Aleksej Popirin koji je pobedio rezulttom 3:1 po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Novak Đoković posle ne tako dobrog izdanja posle meča. obratio… »
Podatak za nevericu: Đoković posle Ju-Es opena van Top 3 na ATP listi

Podatak za nevericu: Đoković posle Ju-Es opena van Top 3 na ATP listi

Večernje novosti pre 18 dana
Srpski teniser, Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu Ju-Es opena i po završetku ovog Grend slema ispašće iz Top 3 na ATP listi. FOTO: Tanjug/AP Novak Novak je rezultatom 3:1 poražen od Alekseja Popirina u jednom meču gde je imao mnogo šansi… »
"Bio sam u šoku! Uraditi ovo protiv najvećeg tenisera..": Popirin prezadovoljan posle trijumfa nad Đokovićem (video)

"Bio sam u šoku! Uraditi ovo protiv najvećeg tenisera..": Popirin prezadovoljan posle trijumfa nad Đokovićem (video)

Večernje novosti pre 18 dana
Srpski teniser, Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu Ju-Es opena. Bolji od njega bio je Aleksej Popirin koji je pobedio rezulttom 3:1 po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Teniser iz Australije Aleksej Popirin nije krio oduševljenje… »
Evo šta je Novak Đoković zaradio nakon poraza u trećem kolu US opena od Alekseja Popirina

Evo šta je Novak Đoković zaradio nakon poraza u trećem kolu US opena od Alekseja Popirina

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Najbolji srpski teniser i sportista na planeti, Novak Đoković noćas je iznenađujuće eliminisan u trećem kolu US opena od Alekseja Popirina iz Australije u četiri seta - 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4). Australijanac koji je nedavno je… »
"Bio sam u šoku, onda sam rekao sebi - što ne bih ja tako?": Popirin otkrio kako je srušio Novaka na US openu

"Bio sam u šoku, onda sam rekao sebi - što ne bih ja tako?": Popirin otkrio kako je srušio Novaka na US openu

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Veliko iznenađenje priredio je Aleksej Popirin ove večeri, pošto je uspeo da eliminiše Novaka Đokovića u trećem kolu US opena u četiri seta i tako je nastavio svoj put na poslednjem Grend slemu u sezoni - 1:3 (4:6, 4:6, 6:2, 4:6)… »
Prvorazredna senzacija - Novak eliminisan sa US opena!

Prvorazredna senzacija - Novak eliminisan sa US opena!

Sportske.net pre 18 dana
Najbolji srpski teniser Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu US opena od Alekseja Popirina posle četiri seta 3:1 (6:4, 6:4, 2:6, 6:4). Jedan od najgorih mečeva srpskog tenisera, ne samo u ovoj godini, već i u poslednjih nekoliko sezona, dok on… »
Đoković: "Nemam objašnjenja"

Đoković: "Nemam objašnjenja"

B92 pre 18 dana
Srpski teniser Novak Đoković obratio se javnosti posle debakla na US openu. Đoković je u trećem kolu US opena izgubio od Alekseja Popirina sa 3-1 u setovima. Maltene momentalno posle meča je sazvao konferenciju za medije. Mogli ste da je pratite uz… »
"Delovao sam amaterski, razmišljao sam da li uopšte da dođem"

"Delovao sam amaterski, razmišljao sam da li uopšte da dođem"

B92 pre 18 dana
Novak Đoković je posle poraza u trećem kolu US opena otkrio da je razmišljao da li uopšte da dođe na US open. Đoković je u trećem kolu poslednjeg Grend slema sezone izgubio od Alekseja Popirina sa 3-1 u setovima. Posle poraza kratko je analizirao… »
Novače, pazi se, hoće da te izbace! Ispao sa US Opena, sad mu se drma poslednja šansa za trofej

Novače, pazi se, hoće da te izbace! Ispao sa US Opena, sad mu se drma poslednja šansa za trofej

Mondo pre 18 dana
Posle šokantnog poraza u Njujorku Novak Đoković će hitno morati na teren! Novak Đoković je šokantno ispao sa US Opena već u trećem kolu porazom od Alekseja Popirina 6:4, 6:4, 2:6, 6:4, a nakon toga će zbog gubitka velikog broja bodova nastaviti… »
"Mnogo sam dao zbog zlata za Srbiju, ne mogu više!" Novak otvorio dušu posle ispadanja sa US Opena

"Mnogo sam dao zbog zlata za Srbiju, ne mogu više!" Novak otvorio dušu posle ispadanja sa US Opena

Mondo pre 18 dana
Novak Đoković je na konferenciji za medije posle ispadanja sa US Opena pomenuo i nedavne Olimpijske igre i osvajanje zlata za Srbiju. Novak Đoković je šokirao sve ispadanjem sa US Opena u trećem kolu! Aleksej Popirin ga je savladao u tri seta i bio… »
Kraj tenisa kakvog znamo? Ovo se nije desilo 22 godine, Novak Đoković nam je bio poslednja nada!

Kraj tenisa kakvog znamo? Ovo se nije desilo 22 godine, Novak Đoković nam je bio poslednja nada!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser i najbolji ikada Novak Đoković doživeo je šokantan poraz u 3. kolu US Opena, gde je od njega bio bolji Aleksej Popirin iz Australije sa 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. On je tako napravio i jedno od najvećih… »
Novak Đoković posle US Opena van svetskih Top 3!

Novak Đoković posle US Opena van svetskih Top 3!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Novak Đoković eliminisan je u trećem kolu US Opena i po završetku ovog Grend slema ispašće iz Top 3 na ATP listi. Novak je sa 3:1 poražen od Alekseja Popirina u jednom meču gde je imao mnogo šansi da se vrati u meč, mnogo… »
US Open se hitno oglasio nakon ispadanja Novaka Đokovića!

US Open se hitno oglasio nakon ispadanja Novaka Đokovića!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković šokantno je poražen u 3. kolu US Opena od Alekseja Popirina iz Australije sa 3:1, po setovima 6:4, 6:4, 2:6, 6:4. Australijanac je tako došao do rezultata i pobede karijere, jer nikad ranije nije došao do… »
Novak ima zlato i sve, ali... I jednu od najgorih sezona u poslednjih 15 godina

Novak ima zlato i sve, ali... I jednu od najgorih sezona u poslednjih 15 godina

Telegraf pre 18 dana
Novak Đoković će definitivno završiti sezonu bez osvojenog Grend slema pošto je u trećoj rundi US Opena poražen od Alekseja Popirina, a pogledavši širu sliku, ovu godinu bi, liše presjajnog olimpijskog zlata, želeo da zaboravi. Novak je od… »
Ispali Đoković, Alkaraz... U žrebu US Opena ostala samo dva Grend slem šampiona!

Ispali Đoković, Alkaraz... U žrebu US Opena ostala samo dva Grend slem šampiona!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Od 2008. godine niko nije uspeo da odbrani titulu na US Openu, pa ni Novak Đoković koji je ove sezone bio aktuelni šampion, a već nakon trećeg kola je eliminisan od strane Alekseja Popirina. Vrlo moguće je da bi na kraju takmičenja… »
Publika se radovala zbog Novaka Đokovića, US Open poslao poruku: "Ne radite to..."

Publika se radovala zbog Novaka Đokovića, US Open poslao poruku: "Ne radite to..."

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković igra meč 3. kola na US Openu protiv Alekseja Popirina iz Australije gde nije najbolje počeo, ali gde se polako vraća. Srbin je izgubio prva dva seta, potom je osvojio i treći što je publika pozdravila… »
Novak Đoković morao i cev da stavi ispod majice: Ovo pokazuje da su uslovi na US Openu veoma teški za Srbina

Novak Đoković morao i cev da stavi ispod majice: Ovo pokazuje da su uslovi na US Openu veoma teški za Srbina

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Ne ide baš najbolje Novaku Đokoviću u meču 3. kola na US Openu protiv Alekseja Popirina, gde gubi sa 2:1 u setovima. Srbinu smetaju i uslovi za igru, što se moglo videti u pravo tokom trećeg seta, koji je pripao njemu. U momentima… »
Đoković izgubio poen godine: Pogledajte haos protiv Popirina, jedna greška presudila Novaku u sjajnoj razmeni

Đoković izgubio poen godine: Pogledajte haos protiv Popirina, jedna greška presudila Novaku u sjajnoj razmeni

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković igra meč 3. kola US Opena protiv Alekseja Popirina gde mu ne ide najbolje. On gubi sa 2:0 u setovima, dok je prava egal borba u trećem koji bi mogao biti i poslednji, iako je Nole imao prednost brejka… »
Đoković "živnuo", pa odmah pozvao publiku: Novak uzeo brejk, pa se obratio svima u Njujorku i dobio ovacije!

Đoković "živnuo", pa odmah pozvao publiku: Novak uzeo brejk, pa se obratio svima u Njujorku i dobio ovacije!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković konačno je "živnuo" u meču 3. kola na US Openu protiv Alekseja Popirina. Nakon letargična dva seta koja je izgubio, on je napravio i prve brejkove u trećem, a znao je i te kako da ih proslavi sa… »
Sjajne vesti za Đokovića: Polufinalista Vimbldona ispao sa US Opena, bio je na Novakovoj strani žreba

Sjajne vesti za Đokovića: Polufinalista Vimbldona ispao sa US Opena, bio je na Novakovoj strani žreba

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Italijanski teniser Lorenco Museti ispao je u 3. kolu US Opena od Brendona Nakašime, koji je slavio sa 3:1. Na ovaj način se dodatno očistio žreb na strani na kojoj se nalazi naš Novak Đoković, kome se i čisti put do eventualnog… »
Ovom navijaču su Novak Đoković i kašnjenje meča na US Openu promenili život: Zbog ovoga je dobio i ovacije!

Ovom navijaču su Novak Đoković i kašnjenje meča na US Openu promenili život: Zbog ovoga je dobio i ovacije!

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković ima pred sobom duel 3. kola US Opena, u kom će se sastati sa Aleksejem Popirinim iz Australije. Ovaj meč kasni zbog određenih razloga, a jednom navijaču se to i svidelo jer je uradio nešto divno. Naime… »
Novače, Srbendo! Đoković ponovo pri izlasku na teren US Opena uradio nešto što će oduševiti celu zemlju

Novače, Srbendo! Đoković ponovo pri izlasku na teren US Opena uradio nešto što će oduševiti celu zemlju

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković igra meč 3. kola US Opena protiv Alekseja Popirina, a još jednom je pred početak ovog duela načinio potez koji je oduševio doslovno sve ljude u našoj zemlji, a koji radi već neko vreme. Kasnio je meč… »
Zbog nje zastaje dah na US Openu: Ovako je lepotica potencijalnog Đokovićevog rivala bodrila dečka u Njujorku

Zbog nje zastaje dah na US Openu: Ovako je lepotica potencijalnog Đokovićevog rivala bodrila dečka u Njujorku

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Američki teniser Frensis Tijafo uspeo je da se plasira u osminu finala na US Openu, pošto je slavio protiv Bena Šeltona sa 3:2 nakon četiri sata tenisa. Tijafo je tako prošao dalje i zakazao je evetnualni duel sa Novakom Đokovićem… »
Pozdrav na mreži kakav nikad nije viđen: Dugo će se pričati kako je Šelton sačekao mogućeg Novakovog rivala

Pozdrav na mreži kakav nikad nije viđen: Dugo će se pričati kako je Šelton sačekao mogućeg Novakovog rivala

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Frensis Tijafo se plasirao u četvrto kolo US Opena pošto je savladao sunarodnika Bena Šeltona posle pravog maratona i paklene borbe u pet setova. Tijafo je slavio sa 4:6, 7:5, 6:7, 6:4, 6:3 nakon četiri sata i šest minuta meča… »
Da li je ovo Amerikanac zapretio Novaku Đokoviću na US Openu? Ovim rečima je proslavio prolaz u osminu finala

Da li je ovo Amerikanac zapretio Novaku Đokoviću na US Openu? Ovim rečima je proslavio prolaz u osminu finala

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Američki teniser Frensis Tijafo je uspeo da se plasira u osminu finala na US Openu, gde će mu potencijalni rival biti Novak Đoković. Tijafo je u veoma zanimljivom meču slavio protiv svog zemljaka Bena Šeltona sa 3:2, nakon čak… »
Evo zašto kasni Novakov meč: Nerealne scene na US Openu, kapije zaključane za hiljade navijača

Evo zašto kasni Novakov meč: Nerealne scene na US Openu, kapije zaključane za hiljade navijača

Telegraf pre 18 dana
Preporučujemo. Novak Đoković i Aleksej Popirin nisu još počeli svoj meč, iako je on bio planiran za 01.00 posle ponoći, a razlog je to što su se odužili mečevi dnevnog programa na Artur Eš stadionu. Posebno je to bio slučaj sa maratonskim… »

Vesti dana »