Povezane vesti

59. Festival glumačkih ostvarenja u Nišu: Sloboda Mićaloviić osvojila nagradu sa imenom Milorada Mandića Mande (FOTO)

59. Festival glumačkih ostvarenja u Nišu: Sloboda Mićaloviić osvojila nagradu sa imenom Milorada Mandića Mande (FOTO)

Svet plus pre 18 dana
Na 59. Festivalu glumačkih ostvarenja u Nišu, pozorišna scena doživela je uzbudljiv trenutak kada je Sloboda Mićalović osvojila prestižnu nagradu koja nosi ime Milorada Mandića Mande za ulogu Katarine u filmu "Jorgovani". Ova nagrada, koja se… »
"Pitao me je: 'Jesi li se zaljubiška?'" Sloboda Mićalović nakon osvojene prestižne nagrade: "Manda je bio heroj mog…

"Pitao me je: 'Jesi li se zaljubiška?'" Sloboda Mićalović nakon osvojene prestižne nagrade: "Manda je bio heroj mog…

Blic pre 18 dana
Na ovogodišnjem 59. Festivalu glumačkih ostvarenja u Nišu, tradicionalno je dodeljeno prestižno glumačko priznanje Milorad Mandić Manda, glumici Slobodi Mićalović za ulogu Katarine u filmu “Jorgovani”. Ova prestižna nagrada ustanovljena je… »
Sloboda Mićalović dobila prestižnu nagradu "Milorad Mandić Manda": Sa knedlom u grlu poručila publici: "Moj prvi susret sa…

Sloboda Mićalović dobila prestižnu nagradu "Milorad Mandić Manda": Sa knedlom u grlu poručila publici: "Moj prvi susret sa…

Blic pre 18 dana
Na ovogodišnjem 59. Festivalu glumačkih ostvarenja u Nišu, koji se večeras završio, tradicionalno je dodeljeno prestižno glumačko priznanje "Milorad Mandić Manda". Sloboda Mićalović dobila je ovog puta ovu nagradu, što je publika na licu mesta… »

Vesti dana »