Povezane vesti

Akosta za SK: Greška na startu, Martin me je tako pretekao

Akosta za SK: Greška na startu, Martin me je tako pretekao

Sport klub pre 18 dana
Pedro Akosta osvojio je odlično treće mesto na sprintu u Aragonu, ispred njega bili su samo neprikosnoveni Markes i drugoplasirani Martin. Akosta je trku krenuo sa druge pozicije, ali je Martin iskoristio njegovu grešku i pretekao ga na startu… »
SK u Aragonu: Konačno došao taj dan za Markesa (VIDEO)

SK u Aragonu: Konačno došao taj dan za Markesa (VIDEO)

Sport klub pre 18 dana
U subotu smo videli pobedu Marka Markesa na sprintu, neki bi rekli dugo očekivanu. Prvi put otkako se vozi sprint u Moto GP šampionatu i otkako je prešao u Grisini, Markes je trijumfovao, i to u velikom stilu. Da li se bivši šampion konačno vraća… »
Martin za SK: Posmatrao sam Markesa, možda pomogne za trku

Martin za SK: Posmatrao sam Markesa, možda pomogne za trku

Sport klub pre 18 dana
Horhe Martin bio je drugi na sprintu u Aragonu, ali mu je loš rezultat Banjaje omogućio da nedelju dočeka na prvom mestu u generanlnom plasmanu. Nakon sprinta, novi lider kraljevske klase izneo je utiske za Sport Klub. „Zadovoljan sam, posebno… »
Markes za SK: Da li da se kladite na mene? Da!

Markes za SK: Da li da se kladite na mene? Da!

Sport klub pre 18 dana
Mark Markes deluje nepobedivo na domaćem terenu u Aragonu. Bio je najbrži na sva tri treninga, a potom osvojio i pol-poziciju, tek drugu u ovoj sezoni. „Srećan sam. Važno je što smo najbrži, ali mnogo važnije je ono što će biti na sprintu i na… »
Banjaja za SK: Ne razmišljam o Markesu, već o Martinu

Banjaja za SK: Ne razmišljam o Markesu, već o Martinu

Sport klub pre 18 dana
Frančesko Banjaja svestan je da je treće mesto u kvalifikacijama u Aragonu u ovom trenutku bilo maksimum za njega. On će krenuti iz prednjeg reda zajedno sa Markom Markesom i Pedrom Akostom. „Teško da je smo mogli više od trećeg mesta. Moramo da… »
Akosta za SK: I ja bih hteo da znam kako je Markes tako brz

Akosta za SK: I ja bih hteo da znam kako je Markes tako brz

Sport klub pre 18 dana
Pedro Akosta osvojio je odlično drugo mesto u kvalifikacijama u Aragonu. Bolji od novajlije u kraljevskoj klasi bio je samo višestruki šampion Mark Markes. „Istina je da smo dosta napredovali u odnosu na petak, ali i uslovi na stazi su nam išli… »

Vesti dana »