Povezane vesti

Moneke odlučio da progovori: Nisam imao direktan kontakt sa Partizanom, razočarao sam se!

Moneke odlučio da progovori: Nisam imao direktan kontakt sa Partizanom, razočarao sam se!

Hot sport pre 18 dana
„Ono što me je razočaralo su privatne stvari o meni koje su ljudi širili, a nisu bile istinite. To me je naljutilo!“ Čima Moneke, jedan od ključnih igrača Baskonije, osvrnuo se na glasine o mogućem prelasku u Partizan koje su kružile tokom… »
Moneke baš ljut: Oglasio se krilni centar i otkrio istinu oko transfera u Partizan

Moneke baš ljut: Oglasio se krilni centar i otkrio istinu oko transfera u Partizan

Večernje novosti pre 18 dana
Košarkaš Baskonije Čima Moneke oglasio se povodom brojnih spekulacija koje su se pojavljivale tokom leta o njegovoj promeni sredine. FOTO: M. Vukadinović Sjajni krilni centar je ovim povodom rekao da je tokom celog leta znao da će ostati u Baskiji i… »
Moneke: "Nikada nisam bio ni blizu odlaska iz Baskonije!"

Moneke: "Nikada nisam bio ni blizu odlaska iz Baskonije!"

Sportske.net pre 18 dana
Čitavog leta govorilo se o potencijalnom prelasku nigerijskog košarkaša Čime Monekea iz Baskonije u Partizan. Od Monekeovog dolaska u redove crno-belih nije bilo ništa, a da ga je Partizan želeo potvrdio je i predsednik Beograđana Ostoja… »
Moneke nije hteo da ide iz Baskonije: "Lažne vesti - to me je naljutilo"

Moneke nije hteo da ide iz Baskonije: "Lažne vesti - to me je naljutilo"

B92 pre 18 dana
Nigerijski košarkaš Čima Moneke rekao je da nije ni bio blizu odlaska iz Baskonije ovog leta. Krilni centar Baskonije je prema pisanju svih evropskih medija bio blizu odlaska iz španskog tima i glavni kandidati za njegov potpis bili su Partizan i… »

Vesti dana »