Povezane vesti

Marija Šerifovič otkrila tajnu koju je krila godinama: Pevačica više nije mogla da ćuti pa se požalila

Marija Šerifovič otkrila tajnu koju je krila godinama: Pevačica više nije mogla da ćuti pa se požalila

Nova 31.08.2024
: Marija Šerifović je otkrila pratiocima na društvenim mrežama zbog čega u svojoj 39. godini nosi fiksnu protezu. „Inače, umesto da skinem gornju fiksnu, ja sam juče vratila ponovo i donju. Ja ću da se ubijem“, našalila se Marija Šerifović… »
"Rođena sam bez toga, horor": Marija Šerifović otkrila nepoznat detalj o sebi, nije mogla više da ćuti

"Rođena sam bez toga, horor": Marija Šerifović otkrila nepoznat detalj o sebi, nije mogla više da ćuti

Mondo 31.08.2024
Marija Šerifović otkrila je detalj o sebi za koji javnost sve do sada nije znala. Marija Šerifović, koja uživa u ulozi majke i nigde više ne ide bez sina Maria, veoma je aktivna na društvenim mrežama, gde snima i vlogove u kojim s fanoviam deli… »
"Znači horor, rođena sam bez..." Marija Šerifović otkrila detalj koji do sada nije bio poznat

"Znači horor, rođena sam bez..." Marija Šerifović otkrila detalj koji do sada nije bio poznat

Telegraf 31.08.2024
Preporučujemo. Muzička zvezda Marija Šerifović često sa svojim pratiocima na mrežama deli zanimljivosti iz svog života, pa se tako sad požalila da je morala da vrati protezu i otkrila bez čega je to rođena. Naime, ona se snimala dok je… »

Vesti dana »